اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981126449685526

نامزدهای مجلسی که تضمینی رای می‌آورند

کد: 13981126449685526

http://bit.ly/3bFBMoO

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها مسئولان تبلیغات کاندیدای محترم مجلس یازدهم به دنبال راهی پربازده برای تبلیغات خود هستند. در ادامه بهترین روش برای تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم بررسی شده است

نامزدهای مجلسی که تضمینی رای می‌آورند
نامزدهای مجلسی که تضمینی رای می‌آورند

 بر طبق آمار در سال 94 (دور قبلی انتخابات مجلس) بیش از 200 میلیون پیامک انتخاباتی ارسال شده است. همچنین با توجه به تحقیقات انجام شده بیش‌تر مردم از طریق تبلیغات محیطی و پیامک انتخاباتی با نماینده خود آشنا شده‌اند و بیشتر افراد در حین درج نام و کد نماینده به پیامک‌های خود رجوع کرده‌اند. اما ارسال پیامک تبلیغانی اصول و قوانینی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد تا تاثیرگذار باشد. در ادامه این قوانین بررسی شده است

برخی نکات و قوانین ارسال پیامک انتخاباتی

ارسال پیامک انتخاباتی در ساعات مناسب: برای جلوگیری از تبلیغ منفی و با توجه به ترافیک بالای ارسال در ایام انتخابات بهتر است که بین ساعت ۸ صبح تا ۸ شب پیامک ارسال شود.

ارسال پیامک انتخاباتی در زمان‌هایی که توسط مراجع دولتی تعیین می‌شود؛ یعنی زمان مجاز برای تبلیغات مهم است.

استفاده از نام کامل کاندیدا در ابتدای پیامک انتخاباتی: زیرا ممکن است که پیامک تا انتها توسط گیرنده خوانده نشود.

ارسال پیامک انتخاباتی به محدوده مورد نظر یا شهر خاص: مثلا اگر انتخابات شورای شهر است، فقط به شهری که در آن فرد کاندید شده است، پیامک ارسال شود.

 استفاده از شماره پیامکی کوتاه تر برای ایجاد حس بهتر و اعتماد بیشتر مخاطبان: لازم به ذکر است که داشتن یک شماره پیامکی کوتاه‌تر در کیفیت ارسال تاثیری ندارد.

تحقیقات دیگری حاکی از آن است، وجود یک اتاق فکر از متخصصان و اطرافیان نامزد انتخاباتی می‌تواند باعث تولید محتوایی شود که روی مردم بیشترین تاثیر را بگذارد. از این رو با زمان بندی دقیق، متن تاثیرگذار و روش‌های تبلیغاتی موثر که باعث آشنایی بیشتر مردم جامعه هدف با نامزد انتخاباتی می‌شود، می‌توان یک کمپین تبلیغاتی بسیار موثر و پربازده داشت و آرای حداکثری نامزد انتخاباتی خود را افزایش داد.

روش‌های تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس

روش های تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس و اینکه چگونه یک کمپین تبلیغات پیامکی موثر برای انتخابات مجلس یازدهم داشت، در ادامه بررسی شده است.

در ابتدا لازم است هدف از کمپین پیامک انتخابات مجلس خود را مشخص کرد. تعداد مردمی که یک نامزد انتخاباتی نیاز دارد تا به او رای دهند تا موفق شود، نیز باید مشخص کرد. بودجه نیز بسیار مهم است. بودجه مورد نیاز برای دستیابی به این هدف باید ابتدا مشخص شود.

متون پیامک‌ها را در اتاق فکر، با مشورت ۲ الی ۵ نفر دیگر تهیه و دسته بندی کرد؛ به تیترها، متن‌ها و شعارهای خود رای داده و با نماینده خود به شر گذاشت. پنل پیامکی خود را به میزان بودجه در نظر گرفته شده شارژ کرد. روی یک کاغذ یا فایل متنی word ارسال‌های خود را زمانبندی کرد تا همه چیز براساس برنامه ریزی باشد.

ارسال پیامک انتخاباتی مجلس باید در زمان‌های مختلف و روزهای مختلف زمانبندی وآغاز شود. در روز آخر تبلیغات انتخابات مجلس، بهترین متن پیامک خود را همراه با نام و کد نماینده به تمام شماره‌هایی که از گزارش ارسال دریافت می‌کنید و یک بار پیامک شما را دریافت کرده اند مجدداً ارسال کنید.

با در نظر گرفتن موارد گفته شده می‌توان کمپینی را طراحی کرد که بالاترین بازخورد را داشته و میزان رضایت را برای نماینده به ارمغان آورد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.sms.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده پردازان الکترونیک

سال 1393 یکی از سال های پر از تغییر و تحول بود و برنامه ریزی هایی برای ایجاد تغییر و تحول درشرکت و بخش طراحی سایت انجام شد و برای انجام اهداف مسایل زیرساختی و آموزشی در راس کار قرار گرفتند و جای خود را به هدف فروش بیشتر دادند تا بتوانیم در سال های آتی آمادگی و زیرساخت های لازم را برای پیشرفت بیشتر داشته باشیم. در سال 1392 که ایده پردازان روی خدمات پیامک فعالیت داشت ، برای گسترش خدمات و با توجه به نیاز مشتریان به خدمات هاستینگ ، دامنه و طراحی سایت کار را برای اجرا و پیاده سازی دو سایت CMS.ir برای طراحی سایت و Server.ir برای ارایه خدمات هاستینگ ، دامنه و سرور آغاز کرد و همانند قبل برنامه ریزی و استراتژی های لازم چیده شدند . در سال 1391 ایده پردازان الکترونیک با هدف اشتغال زایی مستمر و با بیش از 400 نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از 50000 ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود تارنمای پیامکی ایران زمین را با نام www.SMS.ir به مردمان این مرز پرگهر معرفی کرد ، قبل از آن تمامی کاربران از سایت IPelectronic.com استفاده می کردند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه