اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981126449729692

کامبوچا دارای خاصیت سم زدایی

کد: 13981126449729692

http://bit.ly/2SDRKs2

، تهران , (اخبار رسمی): چای کامبوچا در درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است. سم زدایی سیستمیک کل بدن را از طریق اسید گلوکورونیک انجام می‌دهد. بنابراین نوشیدن مداوم آن باعث می‌شود که بدن فعالیت سم زدایی را به طور مداوم انجام دهد و مصرف چای کامبوچا در درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است.

کامبوچا کمک به سم زدایی
کامبوچا دارای خاصیت سم زدایی

امروزه رژیم‌های غذایی مدرن از غذاهای طبیعی، که بدن ما برای مصرف آن ها طراحی شده، بسیار فاصله گرفته‌اند. اکثر افراد غذاهایی آماده که به طور مصنوعی تهیه شده، را مصرف می‌کنند. این موضوع بعد از گذشت چندین سال منجر به ایجاد تجمع سموم در بدن می‌شود. ممکن است شنیده باشید که افرادی رژیم‌های «سم زدا» گرفته‌اند، این امر بدین معناست که آن‌ها باید غذاهایی را مصرف کنند که ناخالصی را از بدن آن‌ها دفع کند.

گر چه این مسئله، ایده‌ی بسیار خوبی است ولی تعداد افرادی که آن را انجام می‌دهند اندک هستند. چای کامبوچا می‌تواند به عنوان سم زدایی بسیار قوی محسوب شود. بنابراین نوشیدن مداوم آن باعث می‌شود که بدن فعالیت سم زدایی را به طور مداوم انجام دهد. اگرچه این مطلب بدان معنا نیست که می‌توانید هر چه می‌خواهید بخورید و نگران آنچه در بدنتان می‌گذرد نباشید، ولیکن نشان دهنده‌ی این امر است که می‌توان از بیشتر ناپاکی‌های بدن رهایی یافته و به بدن فرصت مقابله با بیماری‌ها را داد.

اکثر مواقعی که در فرد احساس کسلی و بی حالی می‌شود دلیل آن این است که سموم موجود در بدن زیاد شده و باید از آنها رهایی یافته و سلامت خود را افزایش داد. مصرف چای کامبوچا در درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است. البته یکی از دلایل اصلی این مطلب در جواب این که چرا کامبوچا با چنین طیف وسیعی در برابر اکثر بیماری‌ها مؤثر است این است که مصرف کامبوچا عمل خاصی بر بیماری نداشته، بلکه سم زدایی سیستمیک کل بدن را از طریق اسید گلوکورونیک می‌شود، که به طور کلی می‌تواند دارای یک اثر سودمند باشد و آن این است که سبب ضعیف شدن سموم بدن شده و وقتی که تمام سموم با موفقیت حذف شوند، بدن قادر به ترمیم و التیام خود است و این یکی از رموز مصرف چای کامبوچا است.

اگر چه این معجزه قادر به درمان بسیاری از بیماری‌ها بوده که برخی از این تغییرات فیزیولوژیک به خوبی ثبت شده، ولیکن در مورد برخی دیگر نیاز به تحقیقات بیشتری است. با این حال، روشن است که علائم زیر ممکن است در کسانی که به صورت روزانه چای برنا کامبوچا را مصرف می‌کنند مشاهده شود؛ تنظیم فلور روده، تقویت سلول‌ها، سم زدایی از کل ارگانیسم، حذف مواد مضر بدن، هماهنگی متابولیکی، اثرات آنتی بیوتیکی و به طور کلی، موازنه pH خون و غیره از اثرات مهم آن است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]