اطلاعات تماس
  • 021887***** - 091067*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811264497413483

معرفی طراح عطر و ادکلن شنل آقای اولیویر پالج

کد: 139811264497413483

http://bit.ly/39GnmD5

، تهران , (اخبار رسمی): اولیویر پالج ،عطرسازی فرانسوی است که در حال حاضر (۱۳۹۸) برای کمپانی شنل کار می‌کند. اولیویر پالج، خالق ادکلن دیور هوم مشهور، در طراحی‌هایش همواره ذائقه ویژه‌اش را (که اکنون مبدل به نوعی امضا در آثارش شده) نمایان می‌کند. او در عطرسازی گرایشاتی خاص دارد که در ادامه بررسی شده است.

معرفی طراح عطر و ادکلن شنل آقای اولیویر پالج
طراح عطر و ادکلن شنل - اولیویر پالج

ذائقه اولیویر پالج در عطرسازی

اولیویر پالج، خالق ادکلن دیور هوم مشهور، در طراحی‌هایش همواره ذائقه ویژه‌اش را (که اکنون مبدل به نوعی امضا در آثارش شده) نمایان می‌کند. او در عطرسازی گرایشاتی خاص دارد که عطر و ادکلن هایپرعطر به بررسی آن پرداخته است.

تمایل به طعم شیرین و پودری، از ویژگی‌های بارز او در کارهایش است. همچنین هنگامی که اولیویر به سوی طراحی عطر و ادکلن‌های لوکس حرکت می‌کند، اغلب چرم را در ترکیب با نت‌های بالمی و شیرین ارائه می‌کند.

اولیور پالج و آینده شنل در عطرسازی

اولین دورنمایی که از آینده شنل و تولیداتش با توجه به گرایشات اولیویر به چشم می‌خورد ، جهت گیری سبک رایحه عطر و ادکلن‌های آن به سمت سنگین‌تر شدن و تولد مجدد سبک‌هایی نظیر شنل آلورها و … خواهد بود. این موجب می‌شود تا از این پس، عطر و ادکلن‌هایی با قدرت پایداری بیشتر از جانب شنل ارائه شوند. در خصوص تولیدات مردانه و خنک نیز، باید در انتظار عطرهای معمول‌تر، اما همه پسندتری باشیم.

معرفی عطرهای اولیویر پالج

تعدادی از عطر و ادکلن‌هایی که توسط اولیویر پالج طراحی شده است در ادامه آورده شده است:

عطر مردانه : ادکلن اینویکتوس پاکو ربن، ادکلن بلو د شنل پاغفوم، ادکلن دلچه گابانا د وان ادوپرفیوم، ادکلن بربری دبیت

عطر زنانه : ادکلن بربری اسپورت، ادکلن بربری د بیت، ادکلن لا ویه بل لنکوم، ادکلن آرمانی کد جورجیو آرمانی، ادکلن بولگاری مون جسمین نویر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عطر و ادکلن هایپرعطر

هایپرعطر ،کار خود را در تهران و سال 1389 با ایده نقد و بررسی رایحۀ عطر و ادکلن های اورجینال و اطلاع رسانی صحیح در زمینه عطر و ادکلن آغاز کرد و برای اولین بار در ایران به ریویو نویسی حرفه ای و شخصیت پردازی برای عطرها و ادکلن ها پرداخت. در حال حاضر، هایپرعطر ضمن ارایه مقالات ، اخبار ، نقد و بررسی رایحۀ عطر و ادکلن ها ، خرید عطر و ادکلن اورجینال و اصل را با بهترین قیمت ممکن در وب سایت خود فراهم کرده است. هدف هایپرعطر ، ایجاد محیطی امن برای دستیابی به اطلاعات درست و دقیق برای عطر دوستان ، عطر بازان و دیگر مشتریان می باشد تا با آگاهی کامل، عطر و ادکلن مورد نیاز خود را اورجینال و اصل تهیه نمایند. www.Hyperatr.com

اطلاعات تماس
  • 021887***** - 091067*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس