اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981127449840005

با هدف جذب بیشتر مخاطب برای شرکت‌های منتشر کننده‌ی محتوا در اخبار رسمی انجام شد:

پربازدید کردن محتوا، اخبار شرکت‌ها و کمپین‌های ویژه

کد: 13981127449840005

http://bit.ly/39E8lSd

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، اخبار رسمی امکان پربازدیدسازی و همچنین کمپین‌های رسانه‌ای ویژه را در پایگاه خبری خود ایجاد کرد.

امکان پربازدیدسازی محتوا و اخبار شرکت‌ها و کمپین‌های ویژه
پربازدید کردن محتوا، اخبار شرکت‌ها و کمپین‌های ویژه

به گزارش روابط عمومی اخبار رسمی، کاربران از این پس می‌توانند برای اثربخشی و جذب مخاطب بیشتر از جایگاه‌های ویژه‌ی پربازدیدسازی در پایگاه خبری اخبار رسمی استفاده کنند.

جایگاه «اخبار ویژه» یک باکس در تمام صفحات پایگاه خبری‌ است و «اسلاید شو» همان اسلاید شوی صفحه‌ی اصلی است و اخبار و محتوای شرکت‌ها بسیار بیشتر از حالت عادی می‌توانند دیده شوند.

همچنین این امکان فراهم شده که شرکت‌هایی که قصد دریافت لینک به‌صورت فالو دارند بتوانند از ویژگی «کمپین رسانه‌ای ویژه» استفاده کنند.

اخبار رسمی اولین نیوزوایر یا سامانه آنلاین اجرای کمپین‌های رسانه‌ای برای کسب‌وکارها است که دسترسی به هزاران رسانه داخلی و بین‌المللی را برای انتشار محتوای شرکت‌ها، ساده و سریع‌تر کرده است. تصویری که یک کسب‌وکار از برند خود می‌سازد بدون داشتن روابط عمومی فعال، پویا و حضور قوی رسانه‌ای ممکن نیست.

ما زیرساخت و ابزار دقیق، سریع و ساده را برای کمک به آنها می‌سازیم. ما صدایی رسا برای هر کسب‌وکار در رسانه‌ها هستیم و به درخشش آنها در نظر مخاطبانشان کمک می‌کنیم.

علاقه مندان برای برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اخبار رسمی به ادرس akhbarrasmi.com مراجعه و یا با مشاوران اخبار رسمی در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]