اطلاعات تماس
  • 091321*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811274498511135

با حضور علاقه مندان حوزه حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ:

 ورکشاپ تولید محتوا برای وب دوم اسفند ماه برگزار می‌شود

کد: 139811274498511135

http://bit.ly/2udyDMc

، اصفهان , (اخبار رسمی): این ورکشاپ برای علاقه مندان به حوزه دیجیتال مارکتینگ در جهت توسعه کسب و کارها در فضای مجازی برگزار می‌شود.

 ورکشاپ تولید محتوا برای وب دوم اسفند ماه برگزار می‌شود
 ورکشاپ تولید محتوا برای وب دوم اسفند ماه برگزار می‌شود

«ورکشاپ تولید محتوا برای وب» با هدف «ارتقای سطح دانش رسانه ای و تولید محتوا»، دوم اسفند ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

این ورکشاپ که توسط مجموعه چارسوق و با حضور اساتید مجموعه محتواسازان برگزار می‌شود، میزبان صاحبین مشاغل و دانشجویان علاقه مند به حوزه دیجیتال مارکتینگ با هدف ارتقای سطح دانش رسانه ای و تولید محتوا برگزار می‌شود.

هادی بصیری دبیر این ورکشاپ، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این کارگاه گفت: با توجه به نیاز جدی کسب و کارها به حضور در فضای مجازی بر آن شدیم که این کارگاه را برگزار کنیم.

نرگس غلامی مدیرعامل مجموعه محتواسازان که از مدرسان این دوره است درباره سرفصل‌های آموزشی این کارگاه گفت: در مقطع کنونی کسب و کارها و صاحبین مشاغل برای حضور در فضای مجازی نیاز به تولید محتوا خصوصا تولید محتوای متنی دارند و ما در این کارگاه 8 ساعته تلاش می‌کنیم تا مخاطبان را با اصول استاندارد نگارش محتوا در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی آشنا کنیم تا آنها بتوانند با این تولید محتوا شرایط کسب و کار خود را برای رقابت در فضای مجازی آماده کنند.

وی درباره مجموعه محتواسازان که اساتید این دوره را تامین کرده است افزود: مجموعه محتواسازان از افرادی با تخصص‌های گوناگون حوزه محتوا از قبیل نویسندگی، روابط عمومی، مدیریت و فناوری اطلاعات تشکیل شده است و تاکنون پروژه‌های محتوایی موفقی را در سطح استان اصفهان اجرا کرده است.

ورکشاپ تولید محتوا برای وب، در روز دوم اسفند ماه 1398 در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آن می‌توانند به سایت evnd.co/CeRLX  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091321*****
[نمایش اطلاعات]