اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981127449867871

5 اسفندماه روز مهندس بر تمام زحمت‌کشان حوزه صنعت ساختمان تبریک و تهنیت باد

روز مهندس و برگزاری سه سمینار تخصصی و رایگان در موسسه سرا

کد: 13981127449867871

http://bit.ly/2V0N5St

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه سرا به مناسبت روز مهندس سمینارهای تخصصی و ویژ‌ه‌ای را با حضور اساتید برجسته و متخصص در حوزه عمران و معماری برگزار می‌کند.

روز مهندس و برگزاری سه سمینار تخصصی و رایگان در موسسه سرا
سمینارهای تخصصی ویژه روز مهندس

موسسه سرا تصمیم دارد امسال برنامه‌هایی رو متناسب با نیازهای جامعه مهندسی ارائه بدهد. به همین منظور مجموعه سمینارهای رایگان ویژه روز مهندس پکیج هدیه‌ای هست که سرا به تمام مهندسان عزیز ایران ارائه به مناسبت روز مهندس ارائه می‌دهد.

سه سمینار تخصصی که برای گروه‌های مختلف مهندسان آماده شده عبارتند از:

آشنایی با آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه از زبان دکتر خلوتی

این سمینار ویژه داوطلبانی است که قصد شرکت در آزمون کارشناس رسمی را دارند. در این برنامه دکترخلوتی تمام نکات مربوط به شرایط آزمون کارشناس رسمی، شیوه ارجاع کارها، نکات مهم برای شرکت در آزمون و مراحل قانونی دریافت پروانه و ... را به شما ارائه می‌دهند. حتی اگر شما در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شرکت‌کرده‌اید، برخی تفاوت‌ها با آزمون قوه قضاییه را در این سمینار به شما گفته می‌شود تا با آگاهی کامل به استقبال آزمون کارشناس رسمی خرداد ۹۹ بروید.

سمینار آشنایی با تداخلات اجرایی معماری داخلی با سازه و معماری (تبدیل تهدید‌ها به فرصت‌ها)

این کارگاه ویژه فرصت بسیاری مناسبی برای تمام دست‌اندرکاران ساخت و ساز اعم از مهندسان عمران، معماران و طراحان داخلی است تا با این جزئیات و شیوه برخورد با آن آشنا شوند. مهندس پیمان فاضلی راد تکنیک‌های اجرای فونداسیون و سازه، سفت کاری و نازی‌کاری از منظر معماری داخلی و همچنین نکات مهم تطبیق نقشه‌ها برای یافتن تداخلات و برطرف کردن آن را در یک سمینار رایگان به شما ارائه می‌دهند.

سمینار سیر تحول آزمون‌های طراحی معماری از گذشته تاکنون

سمینار تحلیلی آزمون نظام مهندسی رشته طراحی معماری با حضور دکتر میرزامحمدی برگزار می‌شود. در این سمینار سیر ساختار آزمون طراحی معماری، نکات کلیدی در حوزه طراحی اعم از پارکینگ‌ها، کاربری‌ها و ... ارائه می‌شود. در این سمینار قصد داریم تا ساختار آزمون به شما بیشتر معرفی شود و بتوانید با نگاهی که به طراحی معماری وجود دارد آشنا شوید. اگر شما هم قصد شرکت در آزمون طراحی را دارید حتما از اطلاعاتی که در این سمینار ارائه می‌شود استفاده کنید.

سمینارهای فوق به ترتیب روزهای پنجشنبه 8 اسفند، شنبه 10 اسفند و دوشنبه 12 اسفندماه در دفتر موسسه سرا واقع در شهر تهران محدوده مترو قلهک برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت‌نام خود را انجام دهند و اطلاعات کامل سمینار را مشاهده کنند:

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه سرا

موسسه تخصصی سرا با هدف اصلی پرورش توانمندیها و ارتقا سطح دانش حرفه ای مهندسان ومتخصصان حوزه صنعت ساختمان وبارویکرد انتقال دانش فنی وتکنولوژیهای نوین مرتبط با سازه،زلزله و سایر گرایش های مهندسی ساختمان ،درزمینه های آموزشی وپژوهشی از یک سو وارائه خدمات تخصصی فنی ومهندسی توسط متخصصین و مشاوران عالی از سوی دیگر به مدیریت آقای دکتر امیرحسین خلوتی فعالیت می نماید. در همین راستا مؤسسه سرا خدمات آموزشی خود را به شرح زیر ارائه می‌نماید: • برگزاری دوره‌های آنلاین • برگزاری دوره‌های ارتقاء پروانه اشتغال ویژه کاردان‌های فنی ساختمان همچنین مؤسسه سرا منطبق بر نیاز روز کلیۀ دست‌اندرکاران صنعت ساختمان دوره‌های متنوع و کاربردی را در همۀ سطوح و به صورت تخصصی در دپارتمان‌های مختلف طراحی و تدوین نموده است *** سرا قطب محاسبات سازه کشور ***

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش