اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981127449877009

فروش هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۹۹ در آژانس تبلیغاتی باروک

کد: 13981127449877009

http://bit.ly/2UTAZe0

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): مجموعه باروک در نظر دارد با فروش هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۹۹ باعث تقویت ارتباط بین برند کسب و کارتان و مشتریان شما شود.

فروش هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۹۹ در آژانس تبلیغاتی باروک
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب شب عید برای مشتریان، هدایایی هستند که بتوانند نگرشی مثبت در مشتری ایجاد کرده و در عین حال کاربردی باشند

هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین عوامل جذب و حفظ مشتریان در هر کسب و کاری است. یک برند یا سازمان با ارائه هدیه تبلیغاتی به مخاطب خود، یک ذهنیتی برای او به جا می‌گذارد، بنابراین انتخاب درست یک هدیه تبلیغاتی و زمان ارائه آن به مخاطب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، مجموعه باروک در نظر دارد با فروش هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز ۹۹ باعث تقویت ارتباط بین برند کسب و کارتان و مشتریان شما شود.

میلاد تیرانداز، مدیر آژانس تبلیغاتی باروک در این خصوص گفت: یک هدیه تبلیغاتی در واقع کالایی مصرفی یا زینتی است که مخاطب تبلیغات آن را به جهت کاربرد آن حفظ می‌کند، بنابراین با توجه به ارزش کالا و هدیه تبلیغاتی و نوع کارکرد آن، هدیه‌ای که مدت زمان بیشتری نزد مخاطب بماند و کارکردش را حفظ کند، موفق‌تر عمل خواهد کرد.

وی افزود: بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب شب عید برای مشتریان، هدایایی هستند که بتوانند نگرشی مثبت در مشتری ایجاد کرده و در عین حال کاربردی باشند. 

تیرانداز تصریح کرد: ما در مجموعه باروک، برای نوروز ۹۹ خلاقیت به خرج داده‌ایم و با هدف جذب مشتری و معرفی بیشتر کسب و کارها، با تهیه بسته‌های هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد با امکان حک لوگوی کسب و کار شما بر روی آنها و همسو با استراتژی هویت برندتان، تلاش نموده‌ایم که کسب و کارتان را بیش از پیش به مخاطبان معرفی کنیم.

علاقه مندان می‌توانند جهت خرید بسته‌های تبلیغاتی خاص از آژانس تبلیغاتی باروک و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۸۳۳۸۳۹۸۷۰۸ تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]