اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981127449947639

گواهی معتبر در زمینه ایمنی و داربست بندی برای شرکت‌های داربستی اهمیت دارد

کد: 13981127449947639

http://bit.ly/38K0v9O

، تهران , (اخبار رسمی): شاید این سوال پیش آید که گواهی و مدرک معتبر چه اهمیتی برای مشتریان دارد و اینکه آنها چرا فقط به قیمت فکر می‌کنند؟

چرا گواهی معتبردر زمینه ایمنی وداربست بندی برای شرکتهای داربستی اهمیت دارد؟
گواهی معتبر در زمینه ایمنی و داربست بندی برای شرکت‌های داربستی اهمیت دارد

این فکر غلطی است که فکر کنیم هیچ مشتری به ایمنی و گواهی آن فکر نمی‌کند باید در نظر داشته باشید همیشه مشتریان شما یک انتظار را از شما ندارند و با هم فرق دارند. متاسفانه در ایران مشکلات فراوانی برای شرکت‌های داربستی وجود دارد از شرکت‌های بی مجوز گرفته تا قیمت گذاری نادرست که هر کدام تبعات زیادی به همراه دارد.

علاوه براینکه داشتن گواهینامه معتبر می‌تواند ارزش برای مشتری محسوب شود موارد زیر نیز می‌تواند به شرکت‌های خدمات دهنده داربست کمک کند :

مشتریان خاص

اینگونه مشتریان اغلب به دنبال شرکت‌هایی هستند که به ایمنی و استانداردها اهمیت می‌دهند مثل پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها و در این موارد که شاید کمتر اتفاق افتد شانس سود بیشتری را خواهید داشت به این دلیل که اغلب پروژه‌های بزرگی هستند و ادامه دار خواهند بود و در خیلی از آنها به کار اصلی شما تبدیل خواهد شد.

مشتریان خارجی

اگر شما گواهینامه معتبر بین المللی داشته باشید شانس اینکه بتوانید مشتریان خارجی پیدا کنید بیشتر خواهد بود زیرا کشورهای خارجی فقط به شرکت‌هایی کار می‌دهند که حداقل شرایط لازم را برای انجام دادن پروژه آنها داشته باشند که گواهینامه معتبر بین المللی یکی از آنها خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان