اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981128450107159

پنل تخصصی آموزش تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی در نمایشگاه پتروشیمی کیش

آموزش تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی

کد: 13981128450107159

http://bit.ly/32d1koT

، تهران , (اخبار رسمی): تامین مالی مسئله مهم پروژه‌های سرمایه گذاری در ایران است. محدودیت منابع سرمایه گذاران، بانک‌ها و دولت باعث ایجاد پروژه‌های نیمه تمام متعدد در کشور شده است.

 آموزش تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی
آموزش تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی

همزمان با نمایشگاه پتروشیمی موسسه سپینود شرق پنل تخصصی آموزش تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی را برگزار می‌کند.

این پنل تخصصی، در تاریخ 29 بهمن 1398 ساعت 10 تا 11.30 برگزار می‌شود. محل برگزاری دوره جزیره کیش،مرکز همایش‌های ین المللی کیش، سالن ابوریحان است.

تامین مالی مسئله مهم پروژه‌های سرمایه گذاری در ایران است محدودیت منابع سرمایه گذاران، بانک‌ها و دولت باعث ایجاد پروژه‌های نیمه تمام متعدد در کشور شده است. بنابراین برنامه ریزی تامین منابع مالی پروژه پیش مقدمه شروع هر پروژه سرمایه گذاری جدید باید باشد. چرا که هر نوع تامین مالی محدودیت‌ها و ساختار خاص خود را می‌طلبد.

مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره، کارآفرینان و سرمایه گذاران و کلیه کسانی که می‌خواهند از تسهیلات بانکی و صندوق توسعه ملی استفاده کنند، می‌توانند حضور داشته باشند.

علاقه مندان برای آشنایی با سرفصل دوره آموزشی فرآیند تامین مالی از طریق صندوق توسعه ملی می‌توانند به سایت سپینود شرق مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپینود شرق

سپینود شرق یک موسسه بخش خصوصی است که در سال 1385 با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران تاسیس گردید.ارائه ایده های سرمایه گذاری، مطالعه و استراتژی بازار، تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی)، مشاوره جهت اخذ تسهیلات، تامین ماشین آلات و اجرای پروژه های صنعتی از جمله فعالیتهایی است که در سپینود شرق انجام می شوند. در واقع سپینود شرق تلاش کرده است تا در همه مراحل مختلف فرآیند سرمایه گذاری ازایده تا اجرا درکنار سرمایه گذاران و کارآفرینان و پشتیبان آنان باشد. حضور در مجامع علمی و تخصصی، اخذ گواهینامه های معتبر علمی و جهانی و انجام پروژه های متنوع در زمینه های مشاوره ای و اجرایی نشان دهنده شایستگی های سپینود شرق است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش