اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284501313568

نیم نگاهی به نقش مشاوران IT در چابکی سازمان‌ها

کد: 139811284501313568

http://bit.ly/38P0ykJ

، تهران , (اخبار رسمی): آنچه اهمیت دارد، ارتقا راندمان نیروی انسانی به خصوص دپارتمان‌های آی تی در یک شرکت است که دائما به شکل مستقیم و غیر مستقیم با تغییرات محیطی و رشد چشمگیر دانش فناوری اطلاعات مواجه هستند.

نیم نگاهی به نقش مشاوران IT در چابکی سازمانها
نیم نگاهی به نقش مشاوران IT در چابکی سازمان‌ها

همیشه بمنظور برخورداری از سازمانی چابک و پرقدرت، توجه به نقش و تاثیر مشاوران فناوری اطلاعات، اهمیت بسیار بالایی دارد ؛ در نتیجه در جهت بهینه شدن و بالا رفتن بازدهی یک سازمان، چه در دپارتمان منابع انسانی و چه در دپارتمان تجهیزاتی لازم است آن را مورد توجه قرار داد. مشخص است که مشاوره فناوری اطلاعات باید از تخصص و تجربه بسیار بالایی بهره مند باشد تا بتواند به عنوان یک متخصص بی طرف، با اطلاع و تجربه کاری، هم نظارت کامل و هم علم کافی را بر حوزه‌ی کاری خود داشته باشد و در همه مراحل شکل گیری یک سازمان نظیر، طراحی، نظارت، تصمیم گیری، انتخاب، ارائه راهکار، پیاده سازی و غیره حاضر و ناظر باشد.

آنچه اهمیت دارد، ارتقا راندمان نیروی انسانی به خصوص دپارتمان‌های آی تی در یک شرکت است که دائما به شکل مستقیم و غیر مستقیم با تغییرات محیطی و رشد چشمگیر دانش فناوری اطلاعات مواجه هستند. به طور قطع دپارتمان‌های فناوری اطلاعات، مهندسین کامپیوتر، پشتیبان شبکه‌ای و یا دیگر سرویس‌های واحد IT در هر سازمان یا شرکتی، نیازمند افزایش دانش خود هم سو با افزایش تجربه و توانمند سازی شرکت و همچنین ارتباط اثربخش این واحدها با هم هستند، تا به آسانی و در کمترین زمان ممکن، ارزیابی واحدهای مختلف و یا سنجش میزان مهارت و تخصص پرسنل و سرپرست‌های آنها، توسط مدیر عامل سازمان به خوبی مشهود و قابل استناد باشد.

زمینه‌های فعالیت مشاوران IT و برخورداری از تجربه آنها در عرصه‌های گوناگون می‌تواند نقش موثری در رفع سازی نیازهای مختلف یک سازمان و یا شرکت داشته باشد؛ مثلا استفاده از مشاوره فناوری اطلاعات برای کسانی که در پی برپایی کسب و کاری نو هستند، بمنظور ارتقاء کسب و کارهای حرفه‌ای با ایجاد تازنمای اینترنتی، برای شرکت‌هایی که به دنبال برنامه ریزی‌های استاندارد و اصولی هستند، برای شرکت‌هایی که قصد بهینه سازی وب سایت خود توسط موتورهای جستجو هستند، برای بالا بردن کارایی و امنیت وب سایت‌های مختلف، طراحی و پیاده سازی پورتال‌های اطلاع رسانی به همراه سامانه‌های خدمات الکترونیکی مختلف یا درگاه های تجاری و غیره اشاره کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت شرکت فناوری اطلاعات سیگما مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سیگما

سیگما شرکتی دانش بنیان و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات طراحی پورتال سازمانی و سامانه های الکترونیکی امن در ایران با قدمت 15 ساله میباشد که دارای رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزار پورتال و مورد اعتماد بسیاری از سازمان های دولتی و شرکت های مطرح ایرانی ست. پورتال سیگما، رایانش ابری سیگماکلود و رتبه بندی اعتباری سام از مهمترین محصولات شرکت هستند. خدمات مشاوره فناوری اطلاعات سیگما شامل تدوین نقشه راه و مشاوره در پیاده سازی و اجرای پروژه های دولت الکترونیک، تحول دیجیتال، امنیت سایبری، 5g، دسترسی پذیری وبسایتها برای معلولین و... میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]