اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284501613508

طرز تهیه پیتزا در آموزشگاه آشپزشو قنادشو

کد: 139811284501613508

http://bit.ly/37G6uuO

، تهران , (اخبار رسمی): آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو دوره‌های متنوع و کاربردی از جمله طرز تهیه پیتزا را برگزار می‌کند.

طرز تهیه پیتزا در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو
طرز تهیه پیتزا

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با برگزاری دوره‌های متنوع و کاربردی با برترین و مطرح ترین اساتید کشور، به علاقمندان دانش آشپزی و شیرینی پزی کمک می‌کند.  

همچنین اگر افراد به هر دلیل امکان شرکت در دوره‌های حضوری آکادمی را ندارند می‌توانند با خرید فیلم دوره‌های آموزشی به یادگیری آنها بپردازند.

از جمله این آموزش‌ها طرز تهیه پیتزا است. امروزه به دلیل تمایل زیاد افراد به خوردن فست فود به خصوص پیتزا، می‌توان با یادگیری طرز تهیه انواع پیتزا آن را درست کرده و از خوردن آن لذت برد.

علاقه مندان برای دیدن سایر دوره‌ها و فیلم‌های آموزشی می‌توانند به وب سایت آشپزشو قنادشو به آدرس www.ashpazsho.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش