کد: 139811284501713392

خرید موتور برق از شرکت پروژان

کد: 139811284501713392

http://bit.ly/2P58VAw

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارآلات مورد نیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. از ابزار پیشنهادی پروژان برای صاحبان باغ‌ها، خرید موتور برق است.

خرید موتور برق از شرکت پروژان
خرید موتور برق

شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارآلات مورد نیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است. از ابزار پیشنهادی پروژان برای صاحبان باغ‌ها، خرید موتور برق است.

موتور برق دستگاهی بسیار ساده‌ای است که برق را از گاز، دیزل و سوخت‌های دیگر تولید می‌کنند. در خرید موتور برق باید دقت شود که برای چه هدفی تهیه می‌شود که از جمله آن می‌توان به اهداف خانگی، اداری و صنعتی اشاره کرد.

در مناطقی که قطع برق زیادی را ترجمه می‌کنند، همچنین در زمینه کارهای عمرانی یا کشاورزی فعالیت دارند خرید موتور برق پیشنهاد جذابی است.پ

هم چنین علاقه مندان به خرید موتور برق و یا خرید ابزارالات می‌توانند به وب سایت پروژان به نشانی projon.co مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.