اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284501813748

برای داشتن تناسب اندام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

کد: 139811284501813748

http://bit.ly/2vHhN8J

، (اخبار رسمی): یکی از معیارهای سلامتی انسان داشتن تناسب اندام است، تناسب اندام و لاغری نه تنها باعث می‌شود ظاهری زیبا داشت، بلکه در تقویت اعتماد به نفس، پیشگیری از بیماری‌ها و افزایش قدرت برای انجام کارها نیز نقش دارد.

برای داشتن تناسب اندام چه کارهایی باید انجام دهیم؟
برای داشتن تناسب اندام چه کارهایی باید انجام دهیم؟

حفظ تناسب اندام امروزه برای بسیاری از افراد که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند بسیار مهم است. رعایت بهداشت و سلامت از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده و در رابطه با سلامت ذهن و بدن نیز تاکنون فعالیت‌های زیادی انجام شده است. مواردی که هر روزه بر روی آنها بهتر است تمرکز کرد شامل مصرف غذاهای خوب، ورزش کردن و استراحت دادن به مغز است. از جمله دیگر نکاتی که در حفظ تناسب کمک شایان توجهی می‌کند مصرف میان وعده مناسب، انجام تمرین‌های مختلف و نوشیدن آب به مقدار زیاد است. در ادامه نکات مهمی که برای حفظ تناسب اندام باید انجام داد آمده است.

روش‌هایی برای داشتن تناسب اندام در خانه

یکی از اهداف مشترک بسیاری از افراد داشتن شکم صاف و بدون چربی است؛ اما لازم به ذکر است که تمامی افراد نمی‌توانند از پس رژیم های غذایی سخت و انجام حرکات ورزشی بر آیند. به همین دلیل برخی از افراد نبود فرصت کافی و کمردرد را بهانه می‌کنند و حفظ تناسب اندام و لاغری را کاری سخت می‌دانند. برخی عقیده دارند که دراز و نشست در کوچک کردن شکم بسیار مؤثر است اما باید این نکته را خاطر نشان کرد که این ورزش به تنهایی نمی‌تواند چندان مؤثر باشد. در ادامه  5 روش برای داشتن تناسب اندام در خانه آمده است.

  • دیپ روی صندلی

از آنجا که تناسب اندام بانوان در دنیای امروزه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. از آنجا که در اکثر زنان عضلات پشت بازو ضعیف است، این تمرین برای تقویت این عضلات بسیار مناسب است. برای انجام این تمرین باید روی لبه یک پله یا صندلی نشسته و کف دست‌ها را در دو طرف بدن روی زمین قرار دهید. حال زانوهای خود را با زاویه 90 درجه خم کرده و لگن خود را به جلو بلغزانید و آن را از روی صندلی بردارید و وزن خود را روی دست هایتان تحمیل کنید، بدن را پایین آورده و پشت خود را نزدیک پلکان قرار دهید. با خم کردن آرنج‌ها، بازوها را موازی سطح زمین قرار دهید. در مرحله پایانی بدن را آهسته بالا کشیده و به حالت اول برگردید. می‌توانید این تمرین را چند بار در روز تکرار کنید.

  • دیپ روی دو صندلی
  • چمباتمه زدن به صورت منقطع همراه با حرکات جلو باز
  • کشش عضله سه سر پشت ران
  • در محل کار به فکر تناسب اندام خود باشید

تناسب اندام خانم‌ها حتی برای زنان کارمند نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است از این رو به زنان کارمند توصیه می‌کنیم در محیط کار خود نیز به فکر حفظ تناسب اندام باشید. 

  • قدم زدن در طول روز
  • انجام حرکات کششی در محل کار برای تقویت انعطاف پذیری بدن
  • به صورت شخصی اوراق را تحویل دهید تا تحرک داشته و کالری‌های اضافه را بسوزانید.
  • نوشیدن مقدار بیشتر آب در محل کار برای افزایش متابولیسم بدن

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایا مگ

مجله اینترنتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی