اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981128450196457

کسب مجوز محصول دانش بنیان نرم افزار برای نرم افزار تیکتینگ هلپیکال

نرم افزار تیکتینگ هلپیکال به عنوان یک محصول تخصصی ایرانی دانش بنیان شد

کد: 13981128450196457

http://bit.ly/38HKzVg

، مشهد , (اخبار رسمی): نرم افزار تیکتینگ هلپیکال به عنوان یکی از محصولات شرکت فناوری اطلاعات پرنیا، پس از تلاش‌های مداوم، توسعه‌های مکرر و افزایش امکانات و ویژگی‌های خود در 3 سال، به عنوان یک محصول دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انتخاب شد.

نرم افزار تیکتینگ هلپیکال به عنوان یک محصول تخصصی ایرانی دانش بنیان شد
هلپیکال نرم افزار تیکتینگ - سیستم تیکتینگ - سامانه تیکتینگ - تیکتینگ - هلپ دسک - مدیریت درخواست

نرم افزار تیکتینگ هلپیکال که در سال 1395 برای اولین بار توسط شرکت فناوری اطلاعات پرنیا تولید و به بازار کشور ایران عرضه شد، پس از تلاش‌های مداوم، توسعه‌های مکرر و افزایش امکانات و ویژگی‌های خود در 3 سال، به عنوان یک محصول دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انتخاب شد.

در ارزیابی این محصول که توسط کارگزاران رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، موارد متعددی اعم از اصالت نرم افزار، پیچیدگی‌های فنی، نو آوری‌های موجود در این نرم افزار و میزان به روز رسانی‌های صورت گرفته بر روی این محصول که در طی 3 سال گذشته نزدیک به 140 مورد بوده‌اند ملاک عمل قرار گرفتند.

سیستم تیکتینگ هلپیکال اولین محصول تخصصی تیکتینگ در کشور بود که با استفاده از تکنولوژی‌های نرم افزاری جدید و مبتنی بر رابط گرافیکی واکنشگرا (Responsive) در سال 1395 معرفی شد و تجربه جدیدی را در حوزه استفاده از نرم افزارهای هلپ دسک (Helpdesk) یا همان سامانه تیکتینگ به هموطنانمان عرضه شد.

این محصول در سال 1397 به عنوان یکی از محصول برگزیده پارک علم و فناوری خراسان رضوی انتخاب شد و موفق شد تا شرکت فناوری اطلاعات پرنیا را به جرگه شرکت‌های فناور کشور اضافه کند.

علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار تیکتینگ فارسی و ایرانی می‌توانند به وب سایت www.helpical.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه فناوری اطلاعات پرنیا

گروه فناوری اطلاعات پرنیا پس از تجربه 10 ساله مدیران خود به عنوان فعالان صنعت IT کشور، در سال 1392 و در دومین کلان شهر کشور عزیزمان ایران (مشهد) آغاز به کار کرد. تمام اعضاء این گروه را فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گرایش‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و کامپیوتر تشکیل می‌دهند که برای افزایش تخصص‌های کسب شده آکادمیک، دوره‌های مختلف تخصصی دیگری را نیز با توجه به زمینه‌های فعالیت خود گذرانده‌اند. از آنجایی‌که کار کردن با یک گروه متخصص و قابل اعتماد به همه فعالان در صنایع و ارگان‌های مختلف این اجازه را خواهد داد تا بدون دغدغه بر روی اهداف مهم تر خود تمرکز کنند، تلاش مجموعه فناوری اطلاعات پرنیا نیز تاکنون بر گسترش فعالیت‌ها و خدمات، و ارایه هر چه بهتر آنها به مشتریان محترم پایدار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]