اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284502414164

با تورهای خارجی ویژه نوروز ۹۹ آژانس مسافرتی الیت همسفر شوید

کد: 139811284502414164

http://bit.ly/2ucvbkU

، (اخبار رسمی): آژانس مسافرتی الیت سفری باکیفیت، آسان، به صرفه و مطمئن را حق شما می‌داند به همین منظور با گردآوری کادری مجرب از بهترین کارشناسان حوزه گردشگری در نوروز ۹۹ بهترین تورهای خارجی به مقاصد جذاب و دیدنی را برای شما برنامه ریزی کرده است.

با تورهای خارجی ویژه نوروز ۹۹ آژانس مسافرتی الیت همسفر شوید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

سپردن قسمت بزرگی از برنامه ریزی سفر علی الخصوص سفرهای خارجی، به یک آژانس مسافرتی سبب شده است این روزها رفتن به سفر برای همگان آسان‌تر شود.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت؛ همراه با تورهای خارجی ویژه نوروز ۹۹ مجموعه الیت با آفرهای فوق العاده، تجربه سفری متفاوت را برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.

با نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۹ روزانه میلیون‌ها ایرانی با اهداف گوناگون خصوصا دید و بازدید و همچنین تفریح و استراحت به سوی کشورهای خارجی رهسپار می‌شوند، بهترین و آسان‌ترین راه برای داشتن یک سفر خارجی خوب، انتخاب و خرید تور مناسب است، شما می‌توانید همراه با تورهای خارجی آژانس مسافرتی الیت به راحتی متناسب با بودجه‌ی خود عالی ترین تورهای خارجی را رزرو کنید.

توجه به بناهای تاریخی باشکوه، طبیعت زیبا، مردمان میهمان‌نواز، هتل‌های مناسب و لوکس، پارک های آبی، مراکز خرید و همچنین در نظر گرفتن مراکز تفریحی و رفاهی متعدد که توجه هر کسی را به خود جلب می‌کند نقش بسزایی در محبوبیت مقصد مورد نظر گردشگران دارد که مجموعه الیت با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها به عنوان یک مشاور سفر قابل اعتماد بهترین تور خارجی را به شما معرفی می‌کند. 

آژانس مسافرتی الیت سفری باکیفیت، آسان، به صرفه و مطمئن را حق شما می‌داند به همین منظور با گردآوری کادری مجرب از بهترین کارشناسان حوزه گردشگری در نوروز ۹۹ بهترین تورهای خارجی به مقاصد جذاب و دیدنی را برای شما برنامه ریزی کرده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  برای خرید یا رزرو تورهای خارجی ویژه توروز ۹۹ مجموعه الیت می‌توانید با شماره پشتیبانی تهران 02128421771 و یا شماره پشتیبانی کرمانشاه 08338439527 تماس حاصل کنید.

گفتنی است پشتیبانی آژانس مسافرتی الیت در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمات به هموطنان عزیز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]