اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284503513922

با هدف بهبود خدمات در حوزه صنعت انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت اوکی صنعت 

کد: 139811284503513922

http://bit.ly/39JzJhJ

، نیشابور , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید اوکی صنعت از  28 بهمن ماه به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت اوکی صنعت 
اوکی صنعت، مرجع صنایع ایران

به گزارش روابط عمومی اوکی صنعت، وبسایت این شرکت فعال در معرفی و فروش واحدهای صنعتی برتر از تاریخ 28 بهمن ماه بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس oksanat.ir در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های بهینه سازی آگهی و رپرتاژ موضوعی به فهرست وبسایت اضافه و راحتی در معرفی صنعت برای مخاطبان میسر شده است.

محسن احسانی مدیرعامل اوکی صنعت با اعلام این خبر گفت: «رفع خلاهای موجود در ارتباط بین مجموعه و صنعتگران عزیز و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.»

وی ادامه داد: «صنعت گران با خدمات جدید ارائه شده در وبسایت اوکی صنعت می‌توانند موفقیت خود را در معرفی به مخاطب تضمین کنند.»

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: «پس این به روزرسانی به دنبال فعالیت گسترده‌تر در زمینه معرفی صنایع نوپا و به روز کشور هستیم.»
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اوکی صنعت - OKteam

اوکی صنعت مرجع تخصصی تجارت و صنعت ایران ؛ ثبت آگهی صنعتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار