اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811284504210452

چطور پاپ آپ‌های جذاب با convert plus بسازیم؟

کد: 139811284504210452

http://bit.ly/2HESmrg

، تبریز , (اخبار رسمی): افزونه کانورت پلاس یک پلاگین حرفه‌ای ساخت پاپ آپ است که بازدید سایت را می‌تواند بیشتر کند. این افزونه با ساخت لیست ایمیل می‌تواند کمک بسیار زیادی در بازاریابی ایمیل کند.

چطور پاپ آپ های جذاب با convert plus بسازیم؟
ساخت پاپ آپ با افزونه کانورت پلاس

همچنین پاپ آپ‌های زیبایی ساخت که مشتریان را به سمت هدف جذب کند. این هدف می‌تواند دریافت ایمیل، اشتراک خبرنامه، دریافت آموزش، هدایت به خرید محصول و ... باشد. با استفاده از افزونه کانورت پلاس می‌توان پاپ آپ خود را با بیش از 80 طرح، 10 حالت و 12 تریگر مختلف نمایش داد.

این افزونه قدرتمند می‌تواند در کنار یک قالب فروشگاهی وردپرس برای ارائه تخفیف‌های ویژه در خرید محصولی خاص یا در کنار یک قالب شرکتی وردپرس برای ارائه خبر مهم یا دریافت هدیه در ازای عضویت در خبرنامه برای بازدید کنندگان سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

برخی از ویژگی‌های افزونه حرفه ای کانورت پلاس

 • نصب آسان
 • طراحی واکنشگرا
 • نمایش زنده تغییرات
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • نمایش آمار
 • قابلیت نمایش پاپ آپ تمام صفحه، دو مرحله‌ای
 • قالب‌های زیبا آماده

یکی از نکات قابل توجه در افزونه کانورت پلاس، دسته بندی کردن موضوعات پاپ آپ است. بعد از نصب افزونه convert plus در بخش modal popup می‌توان دسته‌های پیشنهادات، آپدیت، قصد خروج، شبکه اجتماعی و ... را دید.

ایجاد پاپ آپ از طرح‌های آماده

از پیشخوان> CONVERT PLUS را انتخاب کنید. بر روی modal popup کلیک کنید. یکی از دموهای مورد نظر را انتخاب و درون ریزی کنید.

به این ترتیب وارد پنجره ویرایش پاپ آپ می‌شوید. در این قسمت پاپ آپ آشپزی را انتخاب و درون ریزی شده است. 

در ادامه تنظیمات دیزاین (design)، رفتار (beahavior) و ارسال (submision) پاپ آپ تشریح شده است.

تنظیمات design

Background: نوع روکش در تصویر زیر رنگ ساده زرد انتخاب شده است. شما می‌توانید به جای رنگ از تصویر سفارشی خود استفاده کنید. در بخش background style نوع پس زمینه می‌تواند تصویر، رنگ ساده یا شیب (گرادیان) انتخاب شود. 

سپس تعیین کنید تکرار تصویر زمینه در صورتی که کوچکتر از سایز پاپ اپ باشد در چه جهتی باشد. موقعیت و اندازه پس زمینه نیز در ادامه تنظیمات می‌تواند انجام شود.

Form builder: یکی از جذابترین بخش‌های افزونه convert plus است. در این بخش می‌توانید فیلدهای بیشتری برای فرم پاپ آپ اضافه کنید. برای اینکار بر روی دکمه add new filed کلیک کنید. در کادر باز شده نوع فیلد را می‌توانید ایمیل، متن چند خطی، عدد، دراپ دان باکس، چک باکس، ریکپچا انتخاب کنید.

برچسب زمینه یک لیبیل قبل از تکس باکس مثلا با عنوان ایمیل ایجاد می‌کند اما، محل نگهدار (place holder) برچسب ایمیل شما را درون تکست باکس قرار می‌دهد.

 • در بخش layout می‌توانید طرح بندی و چینش المان‌های فرم را تغییر دهید.
 • در ادامه تراز متن، رنگ متن باکس، پس زمینه باکس و حاشیه، رنگ و فونت دکمه را تغییر دهید.
 • در تب close link می‌توانید آیکون دکمه بستن را تغییر دهید.
 • در تب modal animation افکت انیمیشن ورود و خروج فرم را تنظیم کنید.
 • در تب advanced design options شما می‌توانید ابعاد پاپ آپ را به تمام صفحه یا عرض ثابت تغییر دهید یا رنگ سایه و کد سفارشی css تعیین کنید.

تنظیمات behavior

Smart launch: در این بخش از تنظیمات افزونه کانورت پلاس می‌توانید تعیین کنید که چه زمانی پاپ آپ به صورت اتوماتیک نمایش داده شود. به عنوان مثال تعیین کنید قبل از خروج از سایت، چند ثانیه بعد از ورود به سایت، پس از پیمایش کاربر، پس از نمایش محتوا یا بعد از پیمایش شناسه المان خاصی در صفحه.

Manual display: در این بخش کدهای کوتاه نمایش پاپ آپ افزونه convert plus به صورت مستقل و درون خطی ارائه می‌شود. بنابراین در هر برگه از سایت وردپرسی که تمایل داشته باشید می‌توانید نمایش دهید.

Repeat control: تعیین کنید آیا نمایش پاپ آپ تکرار شود یا نه؟ اگر کوکی را فعال کنید برای هر کاربر بر اساس تنظیمات بعدی نمایش داده می‌شود. به این ترتیب به ازای هربار رفرش کردن صفحه پاپ آپ باز نمی‌شود.

در ادامه می‌توانید تعیین کنید نمایش بعد از چند روز تکرار شود.

Target pages: اگر فعال کردن در سایت کامل را انتخاب کرده باشید، به این معنی است که پاپ آپ در تمامی برگه‌های سایت نمایش داده شود. در بخش به طور استثنایی می‌توانید برگه‌هایی که تمایل ندارید در آنها نمایش داده نشود وارد کنید. یا در بخش post type انواع نوشته، برگه، پورتفولیو و ... را تعیین کنید تا در برگه‌های محتوای این نوع محتواها نمایش داده نشود.

Target visitors: در این بخش از تنظیمات افزونه convert plus می توانید تعیین کنید که پاپ آپ شما برای کدام بخش از کاربران (بر اساس نقش) نمایش داده شود. یا تعیین کنید در کدام یک از دستگاه‌های دسک تاپ، تبلت و موبایل نمایش داده نشود.

حتی در این افزونه می‌توانید تعیین کنید برای کدام منطقه جغرافیایی پاپ آپ نمایش داده شود. بنابراین می‌توانید پیشنهاداتی را ویژه کاربران خاص در مناطق ویژه نمایش دهید. این افزونه می‌تواند بسیار هوشمندانه تنظیم شود تا دقیقا همان مشتری را هدف بگیرد.

تنظیمات submission

در این بخش می‌توانید متن پیام تشکر، اقدام پس از ارسال، متن پیام عدم ارسال و اکشن ارسال موفقیت آمیز (نمایش پیام یا تغییر مسیر) را تغییر دهید.

تجزیه تحلیل آمار بازدید افزونه کانورت پلاس

یکی دیگر از امکانات افزونه کانورت پلاس، بررسی عملکرد فرم‌های ایجاد شده است. بعد از نمایش فرم‌های پاپ آپ می‌توانید ایمپرشن (Impressions) و تعاملات کاربر با فرم مانند کلیک (Conversions) را مشاهده کنید. کافی است از پیشخوان> convert plus> سپس در modal popup لیست فرم‌های ایجاد شده را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی مشاهده تجزیه تحلیل به آمار فوق و عملکرد پاپ آپ دسترسی خواهید داشت.

افزونه کانورت پلاس یکی از بهترین افزونه‌های ساخت پاپ آپ است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت راست چین

راست چین بزرگترین مارکت قالب و افزونه فارسی در دنیاست ، در طی هشت سال فعالیت توانسته ایم میزبان برترین تیم های برنامه نویسی ایرانی در تمامی گروه محصولات مرتبط با طراحی و توسعه وب سایت باشیم. استراتژی راست چین فراهم کردن راهکار مطمئن، سریع و ارزان برای راه اندازی و توسعه وب سایت است که در این بین بیش از نیمی از نیاز کشور را مرتفع کرده ایم. راست چین محصولاتی تضمین شده با بالاترین استاندارد و خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می دهد این محصولات در دو گروه محصولات ایرانی و محصولات بومی سازی شده قرار دارند که توسط واحد کنترل کیفی از نظر کیفیت، عملکرد، امنیت و اصالت بررسی می شوند هر تیم یا شرکت بسته به نحوه عملکرد نشان ها و امتیازاتی دریافت می کند و این موضوع امکان رقابت شفاف بین فروشندگان را فراهم کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]