کد: 139811284504514062

محصول تازه شرکت بیسموت رونمایی شد

ارائه سیلیکاژل به بازار مواد شیمیایی

کد: 139811284504514062

http://bit.ly/2v7li8o

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت بیسموت با نام سیلیکاژل در سایت شرکت بیسموت رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه سیلیکاژل به بازار  موادشیمیایی
سیلیکاژل

به گزارش روابط عمومی شرکت بیسموت، 25 بهمن، در سایت شرکت بیسموت رونمایی از سیلیکاژل، محصول تازه این شرکت انجام گرفت.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه مواد شیمیایی و تمام بازارهای مصرف دیگر این ماده  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر کیفیت بالا و بی سابقه و واردات مستقیم را ارائه کند تا این خدمت تازه قیمت رقابتی و کیفیت درجه یک را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، سیلیکاژل دارای محاسنی است که اعم از استفاده‌های فراوان در تمامی صنایع است و می‌تواند باعث ایجاد رونق بازار با قیمت مناسب این محصول  شود.

حسین ایمنی پور مدیرعامل شرکت بیسموت، این محصول را نتیجه ارتباطات فراوان و تلاش برای واردات و ارائه محصولی باکیفیت کار در این مجموعه دانست و گفت: «ارتباطات و گفت و گو برای این محصول از یک سال پیش آغاز و امسال آماده رونمایی شد.»

وی زمان عرضه این محصول به بازار را 25 بهمن ماه اعلام و ادامه داد: سیلیکاژل دارای کاربردهای فراوان در صنعت و در خانه‌ها و کارگاه‌های کوچک است که شما می‌توانید برای اطلاع از این کاربردها به وبلاگ شرکت بیسموت مراجعه کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیسموت

بیسموت در حوزه خرید مواد شیمیایی و خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی، پلتفرمی را راه اندازی کرده تا بازار آشفته مواد شیمیایی را سامان بدهد. با مشخص شدن انواع یک ماده (کیفیت، خلوص، برگه آنالیز و ... ) و قیمت های واقعی آنها و از طرفی تخفیف های مناسب روی خرید چندین ماده یکجا و اتصال تولید کنندگان و وارد کنندگان واقعی مواد شیمیایی به خریداران سعی داریم خرید اینترنتی و اتصال مناسبی ایجاد کنیم و این حلقه گمشده را احیا کنیم.