اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981129450487468

در جلسه هیئت امنای ستاد دیه استان البرز مطرح شد:

به منظور کاهش جمیت کیفری، کمیته ویژه اجرای احکام تشکیل می‌شود

کد: 13981129450487468

http://bit.ly/39N1KoO

، کرج , (اخبار رسمی): جلسه هیئت امنای ستاد دیه استان البرز در دفتر رییس کل دادگستری استان با حضور اعضا برگزار شد که در این جلسه، بنابر تصمیمات شورای تحول، مطرح شد که کمیته ویژه اجرای احکام، به منظور کاهش جمیت کیفری در نظر گرفته شده است.

به منظور کاهش جمیت کیفری، کمیته ویژه اجرای احکام تشکیل می شود.
برگزاری جلسه هیئت امنای ستاد دیه استان البرز در دفتر رییس کل دادگستری استان با حضور اعضا. 98/11/28

به گزارش روابط عمومی ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند (جرائم غیرعمد و غیر بزهکاری)، نمایندگی استان البرز، محمدباقر مقدسی مدیرستاد دیه استان البرز در ابتدای این جلسه، گزارشی از اقدامات بعمل آمده ستاد دیه استان در جلسه ارائه و اظهار داشت: با توجه به آزادی مددجویان غیرعمد، آمار موجودی زندانیان جرائم غیر عمد نسبت به گذشته کاهش داشته است که امید است با ادامه و افزایش این روند، دیگر زندانیان جرائم غیرعمد در زندان نداشته باشیم.

دکتر فاضلی رییس کل دادگستری استان البرز نیز با اشاره به آمار موجودی زندانیان و توجه دستگاه قضاییه به کاهش جمعیت کیفری را مورد تاکید قرار داد و افزود: در مدیریت جدید، به این موضوع اهمیت ویژه ای شده است و در شورای تحول، کمیته اجرای احکام در نظر گرفته شده است که امیدواریم با تلاش این کمیته، شاهد کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها باشیم.

وی در ادامه با اشاره به صدور احکام اعسار که با تایید مقام عالی دستگاه قضایی است، اظهار داشت: شعبه ویژه جهت صدور احکام اعسار تعیین خواهد شد.

دکتر فاضلی در پایان خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که این شعبات ویژه، به منظور صدور احکام اعسار تعیین شوند تا افرادی که توان پرداخت دیون خود را ندارند، در کمترین زمان، حکم اعسار آنان صادر شود.

گفتنی است: در این جلسه پرونده تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد استان البرز، مورد بررسی و تصویب اعضای هیئت امنا واقع شد تا جهت کمک به آزادی آنان اقدام مقضی صورت گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد دیه البرز

ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سال ۱۳۷۸ به منظور کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد، تشکیل شد. مسئول روابط عمومی: حجت خباز 32745606-026 تلفکس : 32740736-026 نشانی : کرج - بلوار دانش آموز - ساختمان الوند - طبقه 5- ستاد دیه استان البرز Http://WWW.ALBORZIPRO.IR سامانه دریافت و ارسال پیامک: 50002060222333 پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه