اطلاعات تماس
  • 090560*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811294505114596

خانه بازی زیر نظر کجاست؟

کد: 139811294505114596

http://bit.ly/2VIgPUB

، (اخبار رسمی): مجوز خانه بازی را باید از کجا تهیه کرد؟

خانه بازی زیر نظر کجاست ؟
خانه بازی زیر نظر کجاست؟

اگر می‌خواهید خانه بازی راه اندازی کنید ولی نمی‌دانید خانه بازی زیر نظر کجاست، اطلاعاتی که در ادامه آمده است می‌تواند مفید باشد.

طبق پیش فرض ذهنی همه‌، وقتی می‌خواهیم کاری را شروع کنیم اولین اقدام شکل گرفته در ذهن ما اقدام برای گرفتن مجوز بیزنس از اتحادیه ی ذی ربط  است.

خانه بازی زیر نظر کجاست؟ باید گفت خانه بازی از سری کارها و بیزنس‌هایی است که هنوز به حدی در ایران ناشناخته است که هنوز برای ان ارگان، صنف و اتحادیه‌ی خاصی در نظر گرفته نشده است. به افرادی که قصد تاسیس خانه بازی دارند و نمی‌دانند خانه بازی زیر نظر کجاست و شرایط گرفتن مجوز خانه بازی کودکان در ایران چیست، باید گفت نیازی هم به مراجعه به شهرداری نیست و شهرداری هیچ گونه مسولیتی در قبال خانه بازی کودکان ندارد و در بخشنامه‌ی اختیاراتش هیچ بندی برای ارائه‌ی جواز کسب به خانه بازی‌ها وجود ندارد.

ولی احتمال دارد شما از دسته کسانی باشید که به شهرداری مراجعه کرده‌اید و از آنها پرسیده باشید خانه بازی زیر نظر کجاست و انها برای راحت کردن و رفع تکلیف از سرخودشان به شما گفته باشند که باید به بهزیستی مراجعه کنید .

مجوز خانه بازی از بهزیستی

بهزیستی سازمانی است که مهد کودک‌ها را تحت اختیار خود می‌گیرد. با صراحت بیشتر اگر قصد راه اندازی مهد کودک دارید به سازمان درستی مراجعه کرده‌اید ولی به پاسخ این سوال که واقعا خانه بازی زیر نظر کجاست نرسیده‌اید.

بهزیستی ارگانی که مسئولیت 0 تا 100 مهدکودک‌ها را بر عهده دارد و شما اگر در حال راه اندازی مهد کودک هستید باید مجوز خود را از انها اخذ کنید و دوره‌های 100 ساعته‌ی مربوطه را بگذرانید و مدیر فنی خود را به بهزیستی معرفی کنید و مدارک مرتبط خود را تسلیم کنید.

ولی اگر شما در حال تاسیس خانه بازی هستید بهزیستی هیچ گونه مسولیتی در این حیطه ندارد در واقع اولین تفاوت خانه بازی و مهد کودک در روش کاری انهاست.

مهد کودک ارگانی است که شما به عنوان مراجعه کننده فرزند خود را از شیرخواره تا سنین بالاتر به انجا می‌سپارید و مهد کودک برای ساعات طولانی از فرزند شما مراقبت می‌کند ولی سیستم کاری در خانه بازی به شکل دیگری است. در واقع شما در خانه بازی بچه‌ها را به شکل ساعتی پذیرش می‌کنید.

سیستم کشور هنوز برای این بیزنس سازمانی را در نظر نگرفته است و اگر شما قصد تاسیس خانه بازی کودکان را دارید، روند اداری قبل از شروع به کار ندارید ولی به دلیل اینکه در این بیزنس شما با کودکان سرو کار دارید پس باید تدابیر دیگری بیاندیشید که خیالتان در اینده از هر جهت اسوده باشد.

برای شرح این موارد و اینکه شما کاری بی حاشیه را شروع کنید و کارهای لازم را به شکلی درست و کامل انجام دهید توصیه ی ما این است که با مشاوران این حوزه که سابقهی تجهیز چندین مرکز مشابه را در جاهای مختلف کشور دارند صحبت کنید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت مجوز خانه بازی کودک و وسایل خانه بازی می‌توانند به سایت این مجموعه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 090560*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح