اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811294505813866

علمینوگستر واردکننده و فروشنده مواد شیمیایی مرک

بررسی مواد شیمیایی مرک

کد: 139811294505813866

http://bit.ly/2SNRAhI

، تهران , (اخبار رسمی): کارخانه مواد شیمیایی مرک امرزوه بزرگ ترین کارخانه در زمینه تولید انواع موادشیمیایی آزمایشگاهی، دارویی و تحقیقاتی در گریدهای مختلف دارویی، hplc و انواع استانداردها است که بالاترین کیفیت را در بین سایر تولیدکنندگان موادشیمیایی دارد.

درباره مواد شیمیایی مرک
علمینوگستر فروشنده و تامین کننده مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت مواد شیمیایی مرک در سال 1668 در آلمان با تاسیس یک داروخانه به نام فرشته Angel توسط  فردریش یعقوب مرک که یک متخصص روانشناسی بود تاسیس شد. در سال 1816، امانوئل مرک که یکی از بنیان گذاران اصلی، عهده دار مدیریت داروخانه د. او آزمایشگاه داروخانه را گسترش داد و موفق به تشخیص چندین alkaloids شد.

او و جانشینانش موفق به اختراع و تولید چندین دارو و مواد شیمیایی اولیه ساخت دارو در سال  1890 شدند.

در سال 1891 جورج مرک نمایندگی این شرکت را در ایالات متحده (نیویورک) تاسیس کرد اما این شرکت پس از جنگ جهانی مصادره شد و به عنوان شرکت مستقل فعالیت کرد، امروزه گروه مرک یکی از 5 شرکت برتر داروسازی در دنیا است.

مواد شیمیایی تولید شده این شرکت در گریدهای مختلف دارویی، خلوص بالا برای کروماتوگرافی و آنالیز انواع محیط‌های کشت با استانداردهای روز آمریکا و اروپا است.

مواد شیمیایی مرک در شرکت‌های مختلف تولید کننده مواد شیمیایی به عنوان رفرنس مرجع و استاندارد  کاربرد دارد. در سال‌های اخیر مرک با خرید شرکت‌های زیگما آلدریچ و میلی پور فعالیت خود را بیش از پیش گسترش داده است.

شرکت سیگما با تولید آدنوزین تری فسفات ATP و شرکت آلدریچ با تولید 1متیل، 3نیترو، 1نیتروگائیدین فعالیت خودشان را شروع به کار کردند و فعالیت‌های خود را با تولید انواع مواد شیمیایی زیستی دیگر گسترش دادند.

در سال 1975 این دو شرکت با یکدیگر ادغام شده شرکت سیگما آلدریچ  Sigma-Aldrich را تشکیل دادند. این شرکت هم نهایت در سال‌های اخیر با شرکت مرک ادغام شد. شرکت میلی پور نیز در سال 1954 با تولید انواع فیلترها و ممبران‌ها شروع به کار کرده است و از شرکت‌های پیشرو در این صنعت بوده این شرکت در سال 2010 به شرکت مرک پیوست. 

امروزه مرک با حدود 60 هزار کارمند در 70 کشور از دنیا مشغول به فعالیت هستند. در حوزه سلامت نیز با 2500 نفر در 4 مرکز بوستون، درتمند، توکیو و پکن عملیات تحقیق و توسعه خود با بیش از 1183 میلیون یورو در حوزه سرطان، متابولوژیکی و قلب سرمایه گذاری کرده است.

علمینوگستر از مراکز فروش مواد شیمیایی در ایران با هدف ارائه خدمات به مراکز دارویی و تحقیقاتی و دانشگاهی و غذایی کشور اقدام به واردات مواد شیمیایی مرک اصلی در کمترین زمان با به صرفه ترین قیمت می‌کند.

 همچنین این شرکت دارای موجودی انواع مواد شیمیایی در گریدهای مختلف a.c و انواع تیترازول مرک، محیط کشت مرک، انواع اسیدها و حلال‌ها چسب انتلان  گاز پک‌ها و... است.

علاقه مندان می‌توانند برای خرید مواد شیمیایی مرک آلمان و اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک به سایت elminogostar.com  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

علمینوگستر

شرکت علمینوگستر با تجربه خود در زمینه تأمین تجهیزات و مواد شیمیایی آزمایشگاه های پژوهشی، آموزشی افتخار دارد که با برخورداری از کادری متخصص و با تجربه در خدمت مراکز پژوهشی، آموزشی و صنعتی باشد. این شرکت از ابتدای دهه هفتاد فعالیت های خود را با تولید و طراحی شیشه آلات بروسیلیکات (پیرکس) آغاز کرده و با موفقیت در این زمینه فعالیت خود را در سایر بخش ها نیز گسترش داده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار