اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811294506110239

انتخاب کاغذ دیواری شتری برای خانه

کد: 139811294506110239

http://bit.ly/381eXJc

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ شتری جزو زیر مجموعه‌های رنگ قهوه‌ای است که در طیف‌های مختلف تیره و روشن در بازار عرضه می‌شود.

کاغذ دیواری شتری
انتخاب کاغذ دیواری شتری برای خانه

اولین و مهم‌ ترین ویژگی طیف رنگی قهوه‌ ای این است که اغلب در سبک‌‌های دکوراسیون‌‌ از سنتی تا مدرن قابل استفاده است.

رنگ شتری که رنگی گرم و خنثی است با رنگ آبی، زرد مایل به قهوه‌ای، رنگ مشکی، قرمز آجری، طلایی، مسی و ... ترکیب چشم نوازی ایجاد می‌کند. همچنین رنگ‌های متضاد مناسب برای رنگ شتری شامل سفید یخچالی، آبی تیره، فیروزه‌ای، سبز، کرم، زرد، نارنجی، صورتی می‌شود.

طیف‌های مختلف رنگ قهوه‌ای جزو دسته‌ رنگ‌های گرم شناخته می‌شوند و به همین دلیل برای دیزاین فضای پذیرایی و نشیمن بسیار انتخاب درست و مناسبی می‌تواند باشد زیرا حس نشاط و صمیمت را به افراد منتقل می‌کند.

همچنین برای اتاق جلسات، اتاق خواب و از این قبیل فضاها که نیازمند صمیمیت، آرامش و در عین حال نشاط است نیز مورد مصرف قرار می‌گیرد.

پیشنهاد می‌شود برای اضافه کردن رنگ شتری به فضای مورد نظر از کاغذ دیواری گلدار و طرح دار استفاده کنید.اگر تمایل به استفاده انواع کاغذ دیواری ترکیبی دارید می‌توانید از رنگ‌های سبز یشمی، سفید، آبی کاربنی و... به عنوان مکمل کاغذ دیواری شتری رنگ استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل