اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811294506612957

چه کتاب‌های برای ریدینگ آیلتس بخوانیم؟

کد: 139811294506612957

http://bit.ly/2PgfNer

، تهران , (اخبار رسمی): بخش reading در دو آزمون ایلتس جنرال و ایلتس اکادمیک با هم متفاوت بوده و درک متن‌های انتخاب شده برای ایلتس اکادمیک معمولا سخت‌تر از آیلتس جنرال است.

چه کتاب های برای ریدینگ آیلتس بخوانیم؟
چه کتاب‌های برای ریدینگ آیلتس بخوانیم؟

بخش reading دومین بخش آزمون آیلتس است و ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. این بخش شامل ۳ یا در مواردی ۴ متن، به ترتیب از آسان به سخت، بوده و در مجموع داوطلبان به ۴۰ سئوال پاسخ می‌دهند. با وجود اینکه می‌توانید روی پرسشنامه بنویسید و یا علامت بزنید، لازم است کلیه جواب‌ها را به پاسخنامه منتقل کنید و زمان اضافی برای انجام این کار به شما داده نخواهد شد.

از طرفی موضوعات این متن‌ها نیز با توجه به نوع آزمون متفاوت است. در آزمون آیلتس جنرال متن‌ها معمولا جنبه‌ی عمومی و در آزمون آیلتس آکادمیک جنبه‌ی علمی دارند.

بهترین روش برای تقویت reading ، خواندن و تمرین و ممارست و همچنین آشنایی با انواع سئوالات این بخش در امتحان آیلتس است. در ادامه این مطلب 4 کتابی که می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند، معرفی شده‌اند.

۱. Collins Reading for IELTS

کتاب Reading for IELTS انتشارات Collins با هدف تقویت مهارت خواندن و درک مطلب زبان آموزان با تمرکز ویژه روی بخش reading آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده است. این کتاب به آن دسته از داوطلبان آیلتس که نیاز به گرفتن نمره ۶ به بالا در reading آیلتس دارند، توصیه می‌شود.

۲. IELTS Advantage Reading Skills

کتاب IELTS Advantage Reading Skills یک منبع کامل برای گرفتن نمره ۶/۵ تا ۷ در بخش reading آزمون آیلتس آکادمیک است هرچند داوطلبان آزمون آیلتس جنرال نیز می­‌توانند از نکات گفته شده در این کتاب بهره­ مند شوند. تکنیک‌های درست خواندن و افزایش قدرت درک مطلب در این کتاب به بهبود نمره reading آیلتس زبان آموزان کمک خواهد کرد.

شامل ۱۰ درس آشنایی با انواع متون و انواع سئوالات reading آیلتس آموزش لغات و اصطلاحات مربوطه حاوی نکات آموزشی برای بالاتر رفتن نمره آموزش نحوه مدیریت زمان و انرژی در بخش reading آیلتس مناسب برای استفاده در کلاس و به صورت خودآموز همراه با پاسخنامه در هر درس، از تعدادی متن بلند و کوتاه با موضوعات مختلف که احتمال استفاده از آنها در آزمون آیلتس بالاست، استفاده شده است.

۳. IELTS Trainer

کتاب IELTS Trainer از جامع‌ترین و بهترین کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس است. این کتاب شامل شش تست کامل، راهنما و آموزش تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم جهت کسب موفقیت در آزمون آیلتس است. دو تست اول، با آموزش گام به گام هر بخش همراه بوده و با تمرین‌های اضافه مشابه و نمونه جواب‌های موفق روی بخش‌هایی که زبان آموزان نیاز به کمک و راهنمایی بیشتری دارند تمرکز می‌کند. اطلاعات کامل در مورد بخش‌های آزمون آیلتس شامل تمرین‌های اضافه گرامر و لغت همراه با پاسخنامه و قابل استفاده به صورت خودآموز.

۴. Cambridge IELTS

استفاده از کتاب Cambridge IELTS به کلیه داوطلبان آزمون آیلتس توصیه می‌شود. برای استفاده هر چه موثرتر از این کتاب آیلتس ، لازم است خود را در موقعیت آزمون اصلی قرار داده و تمامی سئوالات بخش reading را با در نظر گرفتن زمانبندی آزمون آیلتس و بدون وقفه و استراحت پاسخ داد. این کار به مدیریت صحیح زمان و انرژی در روز آزمون اصلی کمک شایانی خواهد کرد.

پس از آن، پاسخ‌های خود را با پاسخنامه‌ی انتهای کتاب مقایسه کرده و با کمک سایت‌های موجود نمره خود را محاسبه کنید. علاوه بر این، مطالعه مجلات انگلیسی کمک شایانی به تقویت مهارت reading و کسب نمره بالا در این بخش از آزمون آیلتس می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش