اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811294506910874

10 شغل پر درآمد در آلمان

کد: 139811294506910874

http://bit.ly/2T5uJ0b

، تهران , (اخبار رسمی): وظیفه اصلی یک متخصص آی تی در کشور آلمان پشتیبانی متقاضیان در زمینه‌های مختلف در بخش آی تی است. این افراد کمپانی‌ها و سازمان‌های مختلف را در بخش‌های مختلف سخت افزاری، نرم افزاری، شبکه و سایر موارد مرتبط یاری و پشتبیانی می‌کنند.

10 مشاغل پر درآمد در آلمان
10 شغل پر درآمد در آلمان

کسب اطلاعات درباره 10 شغل پر درآمد در آلمان به متقاضیان کمک می‌کند تا از بهترین و پردرآمدترین شغل‌های آلمان و بهترین زمینه‌های کاری در این کشور آگاه شوند.

هر ساله متقاضیان و مهاجران بی شماری از سراسر دنیا با اهداف مختلف اقدام به کسب اقامت این کشور پیشرفته اروپایی می‌پردازند.

رایج‌ترین روش‌‌های مهاجرت به آلمان

مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری آلمان ، مهاجرت از روش سرمایه گذاری، کارآفرینی، تاسیس شرکت، ازدواج با اتباع آلمانی، تولد فرزند.

آلمان یکی بهترین کشورهای دنیا جهت کسب اقامت از طریق کار است و شما می‌توانید تا انتها با کارشناسان موسسه حقوقی دادآور مهر همراه باشید و درباره 10 مشاغل پر درآمد در آلمان اطلاعات کامل کسب کنید.

  • میانگین درآمد مشاغل پر درآمد در آلمان چقدر است؟
  • نحوه اخذ ویزای کار آلمان به چه صورت است؟
  • تعداد ساعات کاری در آلمان چقدر است؟

کشور آلمان یکی از بهترین و محبوب‌ترین مقصدهای متخصصان و افرادی است که مهارت بالایی در یک زمینه کاری دارند. متقاضیان و مهاجرانی که دارای مدرک دانشگاهی و تجربه و سابقه کاری هستند می‌توانند به راحتی شغل مناسب و پر درآمدی بیابند.

دلایل مهاجرت به آلمان از روش کاری

آلمان یکی از قدرت‌های اقتصادی جهان به شمار می‌رود. اقتصاد کشور آلمان بسیار پایدار و با ثبات است. مردم این کشور در رفاه کامل زندگی می‌کنند. آلمان دارای شبکه حمل و نقل بسیار پیشرفته است. نرخ بیکاری در شهرهای مختلف آلمان ناچیز است.

میزان حقوق و درآمد مردم این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار بالاتر است. کشور آلمان در بین سه صادر کننده بزرگ جهان قرار دارد و کالاهای مختلفی به سراسر دنیا و کشور های مختلف اروپا صادر می‌ کند.

دانشجویان

دانشجویان و متقاضیانی که از دانشگاه‌های کشور آلمان فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند در صورت تمایل اقدام به کاریابی کنند و سپس مشغول به کار در کمپانی‌ها و سازمان‌های مختلف در این کشور کنند.

دلایل مهاجرت به کانادا

لازم به ذکر است که مهاجران خارجی که قصد اقامت کاری در کشور آلمان را دارند می‌بایست حداقل 45000€ (یورو) در سال درآمد داشته باشند. در ادامه به 10 مشاغل پر درآمد در آلمان اشاره خواهیم کرد.

اسامی 10 مشاغل پر درآمد در آلمان

1.شغل Managing Director

پر درآمدترین شغل در لیست 10 مشاغل پر درآمد در آلمان، مدیر عاملی است. افرادی که در یک کمپانی آلمانی به عنوان یک Managing Director شناخته می‌شوند، بالاترین سمت و رتبه را در یک کمپانی دارند.

شرح وظایف

مدیریت و نظارت فعالیت‌های تجاری و مالی کمپانی و همچنین مطمئن شدن از تحقق کلیه تعهدات قانونی اصلی‌ترین وظیفه‌های یک مدیر عامل در کمپانی هستند.

حقوق سالانه Managing Director

حقوق سالیانه یک مدیرعامل در یک کمپانی در کشور آلمان بستگی به تعداد کارکنان آن کمپانی دارد. برای مثال، در کمپانی‌هایی که حداقل بیست و پنج کارگر در حال کار هستند، درآمد این افراد به 170.000€ (یورو) در سال می‌رسد.

همچنین یک مدیر عامل کمپانی از 500 الی 1000 نفر نیروی کار دارد می‌تواند به طور میانگین 380.000€ (یورو) در سال درآمد داشته باشد و درآمد این افراد در صورتی که کمپانی آن‌ها حداقل 5000 نفر نیروی کار داشته باشد به 809.000€ (یورو) در سال می‌رسد. جهت مشغول به کار شدن به عنوان مدیر عامل در یک کمپانی، داشتن مدرک فوق لیسانس و یا دکترا در زمینه مدیریت حرفه‌ای از یک دانشگاه معتبر الزامی است. معمولا افرادی که به عنوان مدیر عامل مشغول به کار می‌شوند، کارآفرینان و موسسان کمپانی‌های معتبر هستند.

2.شغل Federal Minister در کشور آلمان

وزیران فدرال اعضای دولت فدرال در کابینه آلمان هستند و در بخش سیاسی فعالیت دارند. این افراد می‌توانند در ارتباط با سایر وزیرها و زمینه‌های مختلف سیاسی تصمیمات گوناگونی بگیرند. معمولا افرادی که به عنوان Federal Minister مشغول به کار می‌شوند، به عنوان وزیر دفاع، دارایی، بهداشت، معاون رئیس جمهور و یا صدراعظم شناخته می‌شوند.

حقوق سالانه

حقوق وزیران فدرال بستگی به سمت آن‌ها دارد. به طور میانگین، حقوق یک وزیر فدرال در کشور آلمان 168.000€ (یورو) در سال است. جهت مشغول به کار شدن به عنوان وزیر فدرال در کشور آلمان متقاضیان می‌بایست در نخستین گام شهروند این کشور باشند و همچنین قبل از شروع فعالیت‌های سیاسی خود، در بخش‌های مختلف اقتصادی تاثیر مثبتی داشته باشند.

3.شغل Investment Banker در کشور آلمان

این افراد به طور معمول در یک موسسه مالی و یا بانک مشغول به کار هستند و فعالیت آن‌ها جمع آوری سرمایه برای دولت‌ها، کمپانی‌ها و سایر نهادها است.

حقوق سالانه

حقوق این افراد متغیر است؛ اما حداقل میزان حقوق یک Investment Banker در کشور آلمان 150.000€ (یورو)  و این مبلغ می‌تواند تا 300.000€ (یورو) در سال افزایش یابد. داشتن مدارک دانشگاه در زمینه‌های ریاضیات، آمار و اقتصاد از مهم ترین شرط‌های مشغول به کار شدن به عنوان یک Investment Banker است.

4.شغل Sales Manager در کشور آلمان

فعالیت اصلی مدیر فروش در کشور آلمان توسعه استعداد و مدیریت به صورت روزانه است و آن‌ها می‌توانند سهمیه و اهداف، برنامه‌ها، داده‌ها و پلن‌های فروش را ارائه دهند. این افراد می‌توانند به طور اختصاصی فروش را آموزش دهند و در روند استخدام کارکنان فروش یک کمپانی تاثیر گذار باشند.

حقوق سالانه

حقوق یک مدیر فروش در بخش بازاریابی به بالاترین میزان خود یعنی 135.000€ (یورو) در سال می‌رسد. اما به طور کلی، حداقل حقوق این افراد 90.000€ (یورو) در سال است.

5.شغل Laboratory Manager در کشور آلمان

وظیفه فرد مدیر آزمایشگاه در کشور آلمان این است که از ایمنی و تاثیر گذار بودن فعالیت‌ها در یک آزمایشگاه اطمینان حاصل کند.

حقوق سالانه

این افراد می‌توانند از 100.000€ (یورو) الی 123.000€ (یورو) در سال حقوق کسب کنند. معمولا افرای که به عنوان یک مدیر آزمایشگاه مشغول به کار می‌شوند، مدرک کارشناسی در زمینه فناوری پزشکی، شیمی یا مهندسی شیمی دارند.

6.شغل Attending Physician از 10 مشاغل پر درآمد در آلمان

رتبه ششم در فهرست 10 مشاغل پر درآمد در آلمان به شغل Attending Physician اختصاص داده شده است. این افراد معمولا پزشکان ارشد در یک کلینیک و یا بیمارستان هستند که وظیفه آنها نظارت بر کارکنان، دانشجویان پزشکی، مراجعه کنندگان و بیماران است. سابقه کاری در این رشته کاری تاثیر بسیاری در حقوق افراد دارد. به طور کلی، حقوق افرادی که کمتر از 10 سال سابقه کاری دارند از 85.000€ (یورو) الی 150.000€ (یورو) در سال است.

همچنین افرادی که از 11 الی 16 سال سابقه کاری دارند می‌توانند در هر سال تا 273.000€ (یورو) درآمد داشته باشند. لازم به ذکر است که این افراد در صورتی که بیش از 20 سال سابقه کاری داشته باشند می‌توانند حداقل 400.000€ (یورو) در سال درآمد داشته باشند. داشتن مدرک زبان آلمانی و مدرک دانشگاه در زمینه پزشکی جهت مشغول به کار شدن به عنوان یک Attending Physician در کشور آلمان الزامی است.

7.شغل Lawyer در کشور آلمان

وظیفه و نقش افرادی که به عنوان وکیل در آلمان مشغول به کار می‌شوند در حوزه‌های قانونی مختلف متفاوت است. این افراد می‌توانند در زمینه‌های حقوق مالکیت، حقوق شخصی، حل اختلاف و سایر موارد مشغول به کار شوند. حقوق وکلا در کمپانی‌ها کوچک از 40.000€ (یورو) الی 80.000€ (یورو) است و این میزان در کمپانی‌های بزرگ‌تر به 700.000€ (یورو) در سال می‌رسد. کسب مدرک دانشگاهی و سپری کردن دوره کارآموزی جهت مشغول به کار شدن به عنوان یک وکیل در کشور آلمان الزامی است.

8.شغل IT Specialist از 10 مشاغل پر درآمد در آلمان

وظیفه اصلی یک متخصص آی تی در کشور آلمان پشتیبانی متقاضیان در زمینه‌های مختلف در بخش آی تی است. این افراد کمپانی‌ها و سازمان‌های مختلف را در بخش‌های مختلف سخت افزاری، نرم افزاری، شبکه و سایر موارد مرتبط یاری و پشتبیانی می‌کنند.

حقوق سالانه

درآمد یک متخصص آی تی در کشور آلمان از 66.000$ (یورو) الی 124.000€ (یورو) در سال است. داشتن مدرک دانشگاهی معتبر در بخش علوم کامپیوتر و همچنین دانش کافی جهت مشغول به کار شدن به عنوان یک مهندس آی تی در کشور آلمان الزامی است. 

9.Engineer از 10 مشاغل پر درآمد در آلمان

وظیفه افرادی که به عنوان مهندس مشغول به کار می‌شوند ایجاد نظم، خلاقیت و مدیریت در زمان طراحی و ساخت موارد مختلف است. مهندسی شیمی، عمران، برق، مکانیک و همچنین کامپیوتر از زمینه‌های مختلف کاری در رشته مهندسی هستند.

حقوق سالانه

حقوق این افراد از 70.000€ (یورو) الی 168.000€ (یورو) در سال است و لازم به ذکر است که کسب مدرک کارشناسی ارشد و یا دکترا در زمینه‌های مختلف مهندسی الزامی است.

10.شغل Consultant در کشور آلمان

وظیفه اصلی مشاوران در کشور آلمان ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف است. این افراد معمولا در یک کمپانی و یا شرکت استخدام می‌شوند تا به متقاضیان مختلف در زمینه‌های گوناگون مشاوره ارائه دهند.

حقوق سالانه

پایین‌ترین میزان درآمد در این رشته 45.000€ (یورو) در سال و بالاترین میزان درآمد 370.000€ (یورو) در سال است. ارائه مدرک دانشگاهی (کارشناسی) جهت مشغول به کار شدن به عنوان یک مشاور الزامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح