اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981129450728392

مطمئن‌ترین راه خرید بیمه مسافرتی کدام است؟

کد: 13981129450728392

http://bit.ly/38OMWpj

، (اخبار رسمی): از بین روش‌های مختلفی که برای خرید بیمه مسافرتی وجود دارد خرید اینترنتی، مطمئن‌ترین راه است. خرید آنلاین بیمه مسافرتی به شما کمک می‌کند در کمترین زمان، بیمه مناسب خود را سفارش دهید و بیمه‌نامه را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مطمئن‌ترین راه خرید بیمه مسافرتی کدام است؟
مطمئن‌ترین راه خرید بیمه مسافرتی کدام است؟

موقع تهیه بیمه مسافرتی توجه کنید که صرف ارزان بودن اقدام به خرید نکنید و حتما عواملی همچون نوع پوشش‌ها، نحوه پرداخت خسارت و شرکت کمک‌رسان را در شرکت موردنظر بررسی کنید

همه ما در طول زندگی خود با بیمه‌های مختلفی سروکار داریم حال این بیمه‌ها می‌توانند مثل بیمه شخص ثالث اجباری و یا مانند بیمه بدنه، بیمه عمر و... اختیاری باشند. یکی از بیمه‌هایی که ما را در مقابل طیف وسیعی از خطرات تحت پوشش قرار می‌دهد، بیمه مسافرتی است. شاید دانستن این موضوع که خرید بیمه مسافرتی برای سفرهای خارج از کشور اجباری است برای شما عجیب باشد اما تجربه ثابت کرده که خرید بیمه مسافرتی یک هزینه اضافی نیست؛ زیرا برای هر شخصی در هر سن و سالی ممکن است در طول سفر خطرات ناگواری پیش آید.

بیمه مسافرتی با چه پوشش‌هایی از بیمه‌گزار حمایت می‌کند؟

معمولا برداشت افراد قبل از سفر این‌گونه است که در طی سفرشان همه چیز به خوبی پیش می‌رود و اتفاق ناگواری هم نمی‌افتد اما می‌دانیم که همیشه اینطور نیست! بیمه مسافرتی علاوه بر پوشش هزینه‌های ناشی از بیماری و صدمات جسمی، خسارات مالی ناشی از گم شدن بار، تاخیر در انتقال بار، گم شدن یا به سرقت رفتن پول، گم شدن مدارک شناسایی و ... را جبران می‌کند. حال که به ضرورت خرید بیمه مسافرتی پی بردیم در اینجا این سوال پیش می‌آید که چگونه بهترین بیمه مسافرتی را تهیه کنیم؟

برخی از آژانس‌های هوایپمایی در کنار ارایه بلیط، امکان خرید بیمه مسافرتی را نیز فراهم کرده‌اند اما ممکن است در این روش توجهی به پوشش‌ها و شرایط بیمه‌نامه شما نشود. برای این که از مزایای بیمه مسافرتی مطلع شوید می‌توانید این بیمه را مستقیما از طریق شرکت‌های بیمه تهیه کنید. قیمت بیمه مسافرتی در شرکت‌های مختلف، متفاوت است اما توجه کنید که صرف ارزان بودن اقدام به خرید نکنید و حتما عواملی همچون نوع پوشش‌ها، نحوه پرداخت خسارت و شرکت کمک‌رسان را در شرکت موردنظرتان بررسی کنید.

برای مثال در حال حاضر بیمه‌نامه مسافرتی سامان کامل‌ترین پوشش‌ها را دارد و علاوه بر پوشش‌های اصلی، پوشش‌های ویژه‌ای همچون جبران هزینه‌های کنسلی سفر، پرداخت خسارات ناشی از سرقت موبایل، تبلت و لپتاپ در طول مدت سفر و همچنین بیمه سرقت و حوادث منزل در طول مدت سفر را به بیمه‌گزار ارایه می‌دهد.

خرید فوری بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی را می‌توان از طریق مراجعه به نمایندگی‌ها تهیه کرد اما در این روش بیمه‌گزار به راحتی نمی‌تواند از شرایط و قیمت همه شرکت‌های بیمه استعلام بگیرد و بهترین بیمه را سفارش دهد. برای این که بتوانید از جزییات بیمه‌نامه مطلع شوید و بیمه‎نامه را با آگاهی سفارش دهید روش ساده‌تری وجود دارد. خرید اینترنتی بیمه مسافرتی به شما کمک می‌کند شرایط بیمه‌ را بین شرکت‌های گوناگون مقایسه کرده و بیمه مناسب را با توجه به اولویت‌های خود انتخاب و خریداری کرد.

در حال حاضر می‌توانید خرید اینترنتی بیمه مسافرتی سامان، ایران و... را از طریق بیمیتو انجام دهید. بعضی از شرکت‌های بیمه امکان صدور در لحظه بیمه مسافرتی را فراهم کرده‌اند. با استفاده از بیمیتو می‌توانید شرکت‌هایی که چنین قابلیتی دارند را مشاهده کنید و در مواقعی که عجله دارید بیمه‌نامه را در لحظه تهیه کنید.

همچنین با خرید اینترنتی بیمه مسافرتی در صورتی که مایل باشید بیمه‌نامه از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود؛ زیرا برای دریافت خسارت به نسخه کاغذی بیمه‌نامه نیاز ندارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه