اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811304507911801

چگونه سرور مجازی مناسبی برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنیم؟

کد: 139811304507911801

http://bit.ly/2T8PgAP

، ارومیه , (اخبار رسمی): در ادامه ویژگی‌های سرور مجازی مناسب میزبانی وب سایت بررسی شده است.

چگونه سرور مجازی مناسبی برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنیم؟
چگونه سرور مجازی مناسبی برای میزبانی وب سایت خود انتخاب کنیم؟

سرور مجازی برای مدیران وب سایت‌هایی که به دنبال قدرت و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به هاست هستند پیشنهاد و توصیه می‌شود. سرور مجازی یا VPS توسط نرم افزار و سخت افزارهایی ایجاد شده که یک سرور فیزیکی قدرتمند را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم بندی می‌کند. هر کدام از این بخش‌ها که یک سرور مجازی یا VPS نامیده می‌شود به طور مستقل به همراه نرم افزار و سیستم عامل اختصاصی خود اجرا می‌شود. امروزه سرورهای مجازی به دلیلی مزایا و ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهند بسیار محبوب شده‌اند. در ادامه ویژگی‌های یک سرور مجازی ارزان و پرقدرت بررسی شده است.

ویژگی‌های یک سرور مجازی خوب چیست؟

در حال حاضر بهترین مجازی سازهای سرورهای مجازی KVM است که بسیار پایدار و قدرتمند است. همچنین منابع اختصاص داده شده در این مجازی ساز برای هر سرور اختصاصی است. پیشنهاد می‌شود هر زمانی قصد خرید سرور مجازی ویندوز یا لینوکس را داشتید حتما از شرکتی خرید کنید که از مجازی ساز KVM استفاده می‌کند.

RAM ،CPU و DISK سرور مجازی 

اینکه سرور شما از سخت افزار مخصوص سرور استفاده می‌کند یا کامپیوترهای خانگی بسیار حائز اهمیت است. سخت افزارهای یک سرور که به صورت 24 ساعته روشن است با سخت افزار یک کامپیوتر خانگی که برای مصرف شخصی استفاده می‌شود کاملا متفاوت است. بکارگیری سخت افزار مخصوص سرور باعث افزایش چشم گیر پایداری و کیفیت سرور می‌شود. اگر قصد خرید یک سرور را داشتید حتما دقت کنید که CPU این سرور از نوع intel Xeon باشد و هارد سرور نیز از نوع SSD یا HHD نوع Enteprise باشد.

کنترل پنل سرور مجازی 

شما برای مدیریت سرور مجازی که خریداری می‌کنید نیاز به یک کنترل پنل دارید تا بتوانید سرور را مدیریت کنید مانند ریستارت سرور مجازی، تغیر سیستم عامل، تغیر رمز عبور روت سرور، خاموش و روشن کردن، مشاهده مصرف لحظه‌ای مصرف منابع و.... از جمله امکاناتی هستند که شرکت‌های معتبر در اختیار شما قرار می‌دهند. توجه داشته باشید برخی از شرکت‌ها محدودیت‌هایی بر روی کنترل پنل سرور ایجاد می‌کنند.

دیتاسنتر 

شرکتی که قصد دارید از آن سرور مجازی تهیه کنید اینکه از کدام دیتاسنتر به شما سرویس ارائه می‌دهد مورد مهمی است. در حال حاضر دیتاسنتر OVH بهترین سخت افزار ، پایداری و کیفیت در بین سایر دیتاسنترها مانند Hetzner ، دیتاسنتر برج میلاد و... ارائه می‌دهد. سخت افزار ارائه شده در این دیتاستر مخصوص کامپیوترهای سرور بوده و خیال شما از هر بابت اسوده خواهد کرد.

امروزه پیدا کردن شرکت هاستینگ خوب کار سخت و دشواری است. اگر چه سرور مجازی راه حلی مناسب برای وب سایت‌‌های پربازدید به شمار می‌آید. اما به هنگام انتخاب این مورد باید فاکتورهای متعددی را در نظر گرفت که یکی از آن انتخاب یک شرکت مطمعن و قابل اعتماد است. شرکت نبض وب یکی از ارائه دهندگان سرور مجازی ویندوز و لینوکس از دیتاسنتر OVH فرانسه است که با ارائه بروز ترین سخت افزار حال حاضر توانسته کیفیت پایدار و قابل قبولی را به کاربران ارائه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نبض وب

ایده راه اندازی نبض وب از آن جایی شروع شد که برای میزبانی سایت های شرکت مجبور بودیم از وب سایت های مختلف سرویس هاستینگ بگیریم. اوایل همه چی خوب بود ولی بعد گذشت یه مدت با این سرویس دهنده ها دچار مشکل شدیم این مشکلات معمولا به خاطر اپ تایم و پشتیبانی ضعیف بود. حسابی کلافه شده بودیم از طرفی بازدید و فروش سایت ها به خاطر مشکلات هاستینگ ها پایین اومده بود و مشتری ها حسابی ناراضی بودن بعد از بررسی و پرس جو های فراوان از افراد مختلف یکی از هاستینگ های معروف کشور رو به عنوان هاستینگ جدیدمون انتخاب کردیم اما طولی نکشید که به مشکل خوردیم و دامنه ما بر اثر بی احتیاطی هاستینگ دزدیده شده بود. این ماجرا ها همه دست به دست هم داد تا به فکر راه اندازی هاستینگ شخصی خودمون باشیم به لطف و حمایت های 2 شرکت اروپایی cocadee و dansemessen اولین جرقه های راه اندازی نبض وب شروع شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]