اطلاعات تماس
  • 021111*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811304508714608

تولد طراحی دوخت و فشن دیزاین ژاکارد توسط بانوی کارآفرین

کد: 139811304508714608

http://bit.ly/2vL1K9U

، (اخبار رسمی): فاطمه محمودپور، متولد ۱۳۷۲، کارمند بانک است و همیشه رویای شروع و انجام کاری را داشته که امروز توانسته بالاخره آن را انجام دهد. این بانوی کارآفرین همراه با خواهران خود در زمینه طراحی دوخت فعالیت دارد.

تولد طراحی دوخت و فشن دیزاین ژاکارد توسط بانوی کارآفرین
فاطمه محمودپور
تولد طراحی دوخت و فشن دیزاین ژاکارد توسط بانوی کارآفرین
فاطمه محمودپور
خواهران محمودپور به دلیل توانایی که در این زمینه داشتند، توانستند به موفقیت دست یابند و در جایگاهی مناسب قرار گیرند.

بهاره محمودپور فارغ التحصیل کاردانی کامپیوتر است و مدت هفت سال است که خیاطی را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. در کنار وی هدی محمودپورکه متولد سال ۱۳۶۶ و فوق لیسانس مدیریت آموزشی دارد نیز توانسته در زمینه‌ی طراحی لباس، مهارت زیادی به دست آورد و در کنار سایر خواهرانش فعالیت کند.

کوثر محمودپور که متولد ۱۳۷۵ و خواهر کوچکتر است، لیسانس ادبیات خود را از دانشگاه مازندران بابلسر گرفته و همیشه در این فکر بوده است که بتواند به عنوان مدل فعالیت کند.

تلاش و توانایی‌هایی این خواهران در این زمینه هنری باعث شده که آنها بتوانند به هدف خود برسند و آن را به مرحله اجرا برسانند. آنها در زمینه طراحی دوخت تیم تکمیلی دارند و همین باعث موفقیت و اجرایی شدن هرچه سریع‌تر هدف آنها شده است.

فعالیت تیم طراحی دوخت خواهران محمودپور در زمینه‌ی دوخت مانتو است که البته ترجیح آنها دوخت مانتو با پارچه‌هایی در رنگ‌های شاد و مدل‌های همه پسند است. البته این تیم سلیقه مشتری را نیز در نظر می‌گیرند و سفارش با رنگ‌های خنثی و تیره را هم می‌پذیرند.

علاوه قبول سفارشات عمده کارهای تک دوخت هم توسط این تیم طراحی دوخت انجام می‌شود که مدت زمان برای تحویل سفارش حداقل ده روز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021111*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | مد و لباس