اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811304509513973

ونیز کوچک کجاست؟

ونیز کوچک در بلوار باکو یک شهر کوچک است

کد: 139811304509513973

http://bit.ly/2Taeper

، تهران , (اخبار رسمی): ونیز کوچک در بلوار باکو یک شهر کوچک است که در سال 1960 ساخته شده است. وسعت آن 10.000 متر مربع است. در سال 2012 این شهر دارای دو جزیره بزرگ و چند کوچک است که با پل‌های تزئینی سنگی به هم وصل می‌شوند .

 ونیز کوچک »در بلوار باکو یک شهر کوچک است
ونیز کوچک در بلوار باکو یک شهر کوچک است

در سال 2012 این شهر دارای دو جزیره بزرگ و چند کوچک است که با پل‌های تزئینی سنگی به هم وصل می‌شوند و گوندولا را می‌توان در کانال‌های پر از آب و آب تمیز مشاهده کرد. در دهه‌های 1950 و 1960 کافه Mirvari (مروارید) ، پارک آبی ونیز کوچک، سینما بهار (بهار) و سایر مراکز تفریحی در بلوار باکو ساخته شده‌اند. ونیز کوچک در بلوار باکو از یک شهر کوچک است که در سال 1960 ساخته شد. تا 10.000 متر مربع گسترش یافت. اکنون این شهر دارای دو جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک است.

با توسعه مجدد شهر کوچک ونیزی گسترش کانال‌های موجود و ساخت پل‌های اضافی و دو رستوران، یکی ارائه غذاهای غربی و دیگری شرقی. قایق‌ها برای 4 نفر تهیه شده‌اند: یکی صادر شده برای راهنما و بقیه برای مسافران. در نزدیکی ساحل دریای خزر واقع شده‌اند و با مراجعه به شهر کوچک ونیز خود را در ونیز احساس می‌کنید.

رستوران‌های واقع در جزایر، غذاهای متنوعی از غذاهای مختلف از جمله غذاهای خوشمزه آذربایجانی را ارائه می‌دهند. اولا جالب خواهد بود که در اطراف گوندولا، بعد از  ناهار یا شام عالی در جزایر،  اطراف را مشاهده کنید. در حال حاضر مینی ونیز دارای چندین جزیره است که توسط کانال‌های آب بکر تقسیم می‌شوند. پل‌های زینتی زیبا این جزایر را به هم وصل می‌کند. برای مسافرت در این جزایر می‌توانید 4 صندلی گوندولا را استخدام کنید. یک رستوران شرقی و یک رستوران غربی در این مجموعه صادر می‌کنیم. این مکان را بسیار آرام و بی سر و صدا پیدا می‌کنیم. احساس غرق شدن در گوندولا، کنار دریای خزر، بسیار آرامش بخش است. برای دیدن این مکان زیبا تورهای زمینی و یا هوایی باکو را از اوج ماندگار پرواز خریداری کنید. 

درباره باکو

باکو، یکی از زیباترین شهرهای جهان در مجاورت اروپا و آسیا واقع شده است. نام پایتخت به عنوان یک باد باد، شهر بادها یا تپه، شهر بر روی تپه تعبیر می‌شود.

بندر باکو، پایتخت فرهنگی، صنعتی و سیاسی آذربایجان در ساحل غربی کاسپین واقع شده است، در سواحل خلیج به همین نام در قسمت جنوبی شبه جزیره آپشرون، سرشار از مزارع نفتی آن. باکو از 11 منطقه اداری و 5 شهر تشکیل شده است. بهترین هتل‌های باکو را از اوج ماندگار پرواز رزرو کنید. 

باکو بزرگترین مرکز فرهنگی آذربایجان است. این مکان جایی است که یک تئاتر ملی، اولین بار در شرق مسلمان، پرده را برداشته، اولین اپرا اجرا شده، اولین روزنامه آذربایجان منتشر شد، اولین کتابخانه آذربایجان افتتاح شد.

امروزه باکو دارای 30 موزه، 7 تئاتر، 11 موسسه آموزش عالی، فیلارمونیک، تئاتر اپرا، استودیوی فیلم، سینما و کتابخانه است که در زیباترین ساختمان‌های این شهر قرار دارد که دارای دکوراسیون داخلی است که به اندازه فضای داخلی آنها خوب است.

ارزان‌ترین تور باکو نوروز 99 را از وب سایت اوج ماندگار خریداری کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس هواپیمایی اوج ماندگار پرواز

شرکت اوج ماندگار پرواز مفتخر است با مدیریت استراتژیک و جامع نگر و با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری، ضمن پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب با زیر ساخت علمی و پژوهشی در این صنعت و بهینه سازی امکانات موجود به منظور ارائه خدمات شایسته به هموطنان شریف، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای لوکس به مقاصد مختلف گردشگری نموده است.اوج ماندگار با شعار بهترین کیفیت با کمترین قیمت با توجه به سلیقه شما و بوجه انتخابی شما برای سفر بهترین گزینه ها را با توجه به بکارگیری با تجربه ترین و بهترین شرکای خارجی خود وپروازهای ارزان قیمت چارتری تور لحظه آخری با قیمت ارزان به شما ارائه می کند.تور استانبول،تور مالزی،تور تایلند،تور دبی،تور کوش آداسی،تور آنکارا،تور گرجستان،تور هند،تور بلغارستان،تور روسیه،تور کیش،تور مشهد،تور اروپا،تور نوروز 99 از مقاصد پر طرفداراست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]