کد: 139811304509713392

خرید مصالح ساختمانی از وب سایت پروژان

کد: 139811304509713392

http://bit.ly/2HK2yib

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان برای فروشندگان ابزارالات و مصالح ساختمانی  فرصتی را ایجاد کرده است که در سامانه آنلاین پروژان برای کسب و کار خود صفحه شخصی راه‌اندازی و آن را مدیریت کنند. خرید مصالح ساختمانی و خرید ابزارالات در فروشگاه اینترنتی پروژان می‌تواند به دو صورت باواسطه و یا بدون واسطه انجام شود.

خرید مصالح ساختمانی از وب سایت پروژان
خرید مصالح ساختمانی

فروشندگان می‌توانند با اضافه کردن انواع کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف در صفحه فروشگاهی خود و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در آن، خریداران را تشویق به خرید مصالح ساختمانی کنند. 

خرید مطالح ساختمانی و خرید ابزارالات در فروشگاه اینترنتی پروژان می‌تواند به دو صورت باواسطه و یا بدون واسطه انجام شود؛ یعنی  مشتری هم می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه عرضه کننده آن محصول تماس برقرار کند و یا اینکه می‌تواند برای اعتماد بیشتر از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان اقدام به خرید کند. 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت شرکت پروژان به نشانی projon.co مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان