اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811304509814553

رونمایی از تی پارتس با هدف توزیع قطعات یدکی خودروهای ایرانی

کد: 139811304509814553

http://bit.ly/2vVNZFE

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف توزیع قطعات یدکی خودروهای ایرانی از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان و انعکاس اخبار مرتبط در این زمینه، از سایت تی پارتس به آدرس tparts.ir در سال 98 رونمایی شد.

رونمایی از تی پارتس با هدف توزیع قطعات یدکی خودرو های ایرانی
لوازم یدکی خودرو

به گزارش تی پارتس، سایت tparts.ir که یک سایت اطلاع رسانی و فروش قطعات یدکی خودرو است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد توزیع قطعات یدکی خودروهای ایرانی از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان را تسهیل کند.

سعید خدایاری، مدیر فروش تی پارتس در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «امروزه اغلب کسب و کارها به سمت فضای مجازی رو آورده‌اند چرا که در غیر این صورت با خطر نابودی مواجه خواهند شد. اما شرکت تی پارتس نه به این علت بلکه به دلیل حذف سایر واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های اضافی و سهولت در امر دسترسی و خرید مشتریان اقدام به راه اندازی این وب سایت کرده است.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « تمامی امکانات و خدمات برای داشتن تجربه خوب و احساس رضایت در خرید گنجانده شده که با مراجعه به وب سایت می‌توان به طور کامل مشاهده کرد.»

گفتنی است تی پارتس، به مناسبت این رونمایی، اقدام به رونمایی از محصولات متنوع کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت تی پارتس به آدرس tparts.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]