اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811304510110239

استفاده از کاغذ دیواری سبز یشمی

کد: 139811304510110239

http://bit.ly/2wHfRO5

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ سبز طرفداران زیادی دارد و با ویژگی‌های مثبت و زندگی بخشی که دارد همیشه در دکوراسیون خانه، انتخاب وسایل و مبلمان جزو محبوب‌ترین رنگ‌‌ها به شمار می‌رود.

کاغذ دیواری سبز یشمی
استفاده از کاغذ دیواری سبز یشمی

رنگ سبز طیف گسترده‌ای با تناژهای مختلف را شامل می‌شود. 

بنابراین مشاهده کاغذ دیواری هایی با رنگ سبز یشمی برای طرفداران رنگ سبز خالی از لطف نیست. رنگ سبز دارای ویژگی‌های روانشناختی است که نماد تولید، بخشندگی، تعادل، نشاط، ایمنی و آرامش است. فضاهایی که با رنگ سبز آراسته می‌شوند حالت روحانی دارند و باعث می‌شوند انسان اسرار نهان جهان هستی را بهتر درک کند. افرادی که به رنگ یشمی علاقه مند هستند اغلب روشن بین و منطقی هستند. به طور کلی رنگ سبز یشمی یک رنگ عارفانه و فیلسوفانه است.

اسم رنگ یشمی برگرفته از سنگ یشم است. این سنگ در دوران باستان برای چینی‌ها سنگی خوش یمن، مقدس و پر برکت بوده است. رنگ یشمی یک نوع سبز است که با ترکیب رنگ آبی به دست می‌آید.

همانطور که در سنگ یشم چند طیف مختلف از رنگ یشمی وجود دارد، این رنگ نیز می‌تواند تنوع مختلفی داشته باشد و از آن جایی که رنگ نسبتا تیره‌ای است بهتر است که از کاغذ دیواری یشمی برای وسعت کمی از دیوار استفاده شود. به دلیل آن که رنگ سبز رنگ طبیعت است به راحتی با طیف‌های رنگی زیادی هماهنگ می‌شود. کاغذ دیواری یشمی با رنگ زرد، رنگ آبی، رنگ سفید، رنگ قرمز، رنگ قهوه‌ای دکوراسیون زیبایی را خلق می‌کند.

اگر سبز یشمی را برای دکوراسیون خود انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید یک دکوراسیون اسپرت و جوان پسند داشته باشید بهتر است این رنگ را با رنگ ارغوانی ارکیده ترکیب کنید.

در مجموع استفاده از کاغذ دیواری یشمی در فضای منزل، باعث ایجاد تغییرات مثبت می‌شود، هم چنین اگر شما جزو افراد تنوع طلب هستید که ممکن است طرح‌ها و رنگ‌های شلوغ بعد از مدتی شما را آزرده خاطر کند، پیشنهاد می‌شود که از رنگ یشمی غافل نشوید زیرا آرامشی که به محیط و افراد می‌بخشد غیرقابل توصیف است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل