اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812014511114024

آنچه باید درباره موسسه حقوقی، مشاوره و وکیل پایه یک دادگستری بدانید

کد: 139812014511114024

http://bit.ly/38Uvlwj

، تهران , (اخبار رسمی): اگر برای نجات جان خود و عزیزان به دنبال بهترین جراح و پزشک هستید، بهترین وکیل دادگستری هم تنها راه نجات از دردسرهای ناشی از دعاوی کیفری و حقوقی خواهد بود.

آنچه باید درباره موسسه حقوقی، مشاوره حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بدانید
آنچه باید درباره موسسه حقوقی، مشاوره و وکیل پایه یک دادگستری بدانید

آیا ما برای هر پرونده‌ای در قوه قضائیه نیاز به مشاوره حقوقی و حضور در یک مؤسسه حقوقی داریم؟ برای اخذ وکیل دادگستری و استفاده از خدمات وی برای مشاوره حقوقی قبل از هر چیزی شما باید با اهمیت این موضوع آشنا بوده و آن را درک کنید. مدارک و مستندات مهم و کاربردی در هر دعوای حقوقی کدام‌ها هستند؟ راه اصلی ورود به یک پرونده قضائی و موفقیت در آن کدام است؟ اینها سؤالاتی است که شما قبل از هر اقدامی در مسائل قضائی و حقوقی باید به پاسخ آنها برسید. پاسخی که تنها در بهترین مؤسسه حقوقی تهران آنها را خواهید یافت.

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران شامل بخش‌های مختلفی برای حل مشکلات و دعاوی بین اشخاص حقیقی و حقوقی است که هر کدام از این بخش‌ها هم وکیل دادگستری خاص خود را می‌طلبد. تأثیر یک وکیل پایه یک دادگستری خوب مانند تأثیر یک جراح زبردست و زبده است. اگر برای نجات جان خود و عزیزانتان به دنبال بهترین جراح و پزشک هستید، بهترین وکیل دادگستری هم تنها راه نجات از دردسرهای ناشی از دعاوی کیفری و حقوقی خواهد بود.

وقتی صحبت از مشاوره حقوقی به میان می‌آید

سرسری گرفتن جلسه مشاوره حقوقی از جمله اشتباهاتی است که می‌تواند در آینده برای هر فردی گران تمام شود. وقتی صحبت از مشاوره حقوقی به میان می‌آید، در واقع قرار است شما برای یک معضل بزرگ در زندگی خود راه نجاتی بیابید. یک غده سرطانی که اگر به موقع و به دست یک فرد اصلح جراحی نشود، می‌تواند منجر به آسیب‌های شدیدی در بدن فرد شده و او را از پای درآورد. این مشاوره حقوقی رایگان در همه زمینه‌ها اهمیت بالایی دارد و می‌تواند در قالب مشاوره حقوقی تلفنی نیز انجام شود.

  • مشاوره حقوقی ملکی
  • مشاوره حقوقی قضائی
  • مشاوره حقوقی کیفری
  • مشاوره حقوقی دیوان عدالت
  • مشاوره حقوقی ثبت احوال
  •  مشاوره حقوقی مهاجرت
  • مشاوره حقوقی خانواده و طلاق

همه این موارد نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. صرف اخذ مجوز وکالت از کانون وکلا و گذراندن واحدهای تخصصی وکالت نمی‌تواند تضمینی برای موفقیت در هر کدام از این پرونده‌ها برای یک وکیل پایه یک دادگستری باشد. اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که هر کدام از مشاوره‌های بالا می‌توانند سرمایه‌های بسیار بزرگی از زندگی شما را حفظ کند. اگر قدم اول را محکم و استوار بردارید، بقیه راه را با خیال راحت‌تری طی خواهید کرد. قدم اول در هر پرونده حقوقی، جلسه مشاوره حقوقی است.

انواع وکیل پایه یک دادگستری

خدمات وکیل پایه یک دادگستری در ابعاد مختلفی صورت می‌پذیرد که بسته به نوع پرونده حقوقی و یا کیفری، افراد می‌بایست از وکیل با تجربه، متخصص در هر کدام از این حوزه‌ها و دارای مدرک از کانون وکلای دادگستری استفاده کنند. در یک تقسیم‌بندی تخصصی انواع وکیل پایه یک دادگستری عبارت‌اند از:

وکالت تسخیری (انتخابی): وکالت تسخیری اصطلاحاً به وکیلی اطلاق می‌شود که به دلایل مختلفی اعم از نداشتن استطاعت مالی و… از طرف دادگاه برای متهم اتخاذ می‌شود.

وکالت معاضدتی: در این نوع وکالت نیز وکیل از طرف کانون وکلا برای دعاوی کیفری و حقوقی متهم معرفی می‌شود. تبصره ماده ۳۱ قانون وکلا به تعریف وکالت معاضدتی می‌پردازد.

وکالت تعیینی (قراردادی): خود شخص در این نوع وکالت برای اخذ وکیل و مشاوره حقوقی اقدام کرده و با وی قرارداد قانونی می‌بندد.

وکالت اتفاقی: این نوع وکالت مخصوص کسانی است که از توانایی و اطلاعات لازم برای این شغل برخوردار بوده اما شغل اصلی آنها نیست. مجوز چنین وکلایی در سال به میزان محدودی است.

وکالت تبرعی: قبول وکالت متهم بدون دریافت هیچ حق‌الوکاله و حق‌الزحمه اصطلاحاً وکالت تبرعی نامیده می‌شود.

تفاوت یک وکیل دادگستری خوب و یک وکیل دادگستری متوسط را در همان اولین جلسه مشاوره حقوقی یا حتی مشاوره حقوقی تلفنی درک خواهید کرد. جایی که تجربه و تعهد و دانش کافی یکجا جمع شده باشند، تنها جایی است که شما می‌توانید برای موفقیت امیدوار باشید. یک وکیل دادگستری زیر نظر کانون وکلا باید تجربه کار در همه این زمینه‌ها را به دست آورد تا توانایی ارائه بهترین مشاوره را به مخاطبان خود داشته باشد.

موسسه حقوقی صاحب اندیشه

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با ۱۲ سال تجربه در انواع مشاوره‌های حقوقی و کیفری اعم از مشاوره ملکی، خانواده، طلاق، ثبت احوال، دیوان عدالت، اکنون در هر کدام از این دعاوی دارای چندین وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بوده که هر لحظه از زندگی خود را غرق در یادگیری و تجربه روح قوانین کرده‌اند. مؤسسه حقوقی صاحب اندیشه از سال ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۳۴۱۶۷ و با شماره تماس ۰۲۱۴۴۲۱۱۴۱۴ پذیرای شهروندان است. اگر به دنبال شنیدن سخنرانی‌ها و ذکر تبصره و ماده‌های مختلف قانونی هستید، هر وکیلی با یک دوره آموزشی از عهده آن بر خواهد آمد؛ اما تفسیر این ماده‌ها و تبصره‌ها در دادگاه کار هرکسی که خود را وکیل پایه یک دادگستری تهران می‌نامد، نخواهد بود.

علاقه مندان برای دریافت خدمات موسسه حقوقی صاحب اندیشه می‌توانند به سایت مؤسسه به نشانی SahebAndisheh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی صاحب اندیشه

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با ۱۲ سال تجربه‌ کار از سال ۱۳۸۶ برای کمک به شما در حل انواع پرونده‌های حقوقی آماده است. این موسسه با شماره ۳۴۱۶۷ به ثبت رسمی رسیده و با کیفیت بالای خود توانسته اطمینان تمام مراجعه‌کنندگان خود را به دست آورد. ما کادر کاملی از وکلای پایه یک دادگستری را در انواع تخصص‌ها در اختیار داریم. با وکلای مجربی که در مجموعه صاحب اندیشه به فعالیت مشغول هستند برای هر مسئله حقوقی و کیفری شما، راه حل مناسبی را در اختیار داریم. بنابراین در صورت داشتن هر دعوی و مشکل حقوقی کافی است به ما مراجعه کنید تا با بهترین نتیجه‌ ممکن روبه رو شوید. علاوه بر وکلا ، کارشناسان مجربی نیز هستند که می‌توانند شما را در درک بهتر پرونده راهنمایی کنند. این مشاوره موجب می‌شود تا با شناخت نوع پرونده خود بتوانید بهترین و مناسب‌ترین وکیل را برای مسئله خود شناسایی کنید. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات موکل به طور کاملا محرمانه فقط در اختیار موسسه و وکلا قرار می‌گیرد. بنابراین می‌توانید در تمامی پرونده‌های خود با آرامش خاطر به سراغ موسسه حقوقی صاحب اندیشه بیایید و از خدمات گسترده ما استفاده کنید. علاوه بر آن تمامی جزئیات پرونده‌ و تک تک اقدامات وکلا پیش از اقدام و پس از انجام کار به موکل اطلاع داده می‌شوند. آگاهی شما از چگونگی روند پرونده برای ما بسیار اهمیت دارد و اولین نکته در تمامی کارها ایجاد حس رضایت برای موکلین عزیز است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون