اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812014511314599

چاپ کارت تبریک نوروز

کد: 139812014511314599

http://bit.ly/2vVJnz9

، تهران , (اخبار رسمی): چاپ لاوین ارائه دهنده چاپ انواع کارت تبریک، کارت پستال، کارت دعوت به صورت فوری (دیجیتال) و غیر فوری (افست) است.

تبریک نوروز با کارت تبریک نوروز اختصاصی
چاپ کارت تبریک نوروز

از دیرباز تا امروز نوروز برای ما ایرانی‌ها حال و هوای ویژه‌ای داشته است. تبریک گفتن نوروز هم که به اشکال و روش‌های مختلف رواج دارد. یکی از بهترین و شکیل‌ترین نوع تبریک گفتن استفاده از کارت تبریک یا کارت پستال است. تاریخچه کارت تبریک به سال 1989 که اتریشی‌ها عرضه کننده آن بودند برمی‌گردد.

از آن زمان به بعد اشکال مختلف کارت تبریک و کارت پستال در سراسر جهان عرضه شد. البته در سالیان دور چاپ این نوع کارت‌ها پروسه زمان بری بود و محدودیت‌های خاص خود را داشت. با پیرشفت علم و تکنولوژی و بر روی کار آمدن دستگاه‌های چاپ دیجیتال امروزه امکان چاپ کارت تبریک و کارت پستال به صورت فوری و کاملا اختصاصی بوجود آمده است.

در مجموعه چاپ لاوین برای شما این امکان را فراهم شده که کارت تبریک نوروز  خود را با طرح، متن، لوگو و به صورت کاملا اختصاصی مطابق سلیقه خود چاپ کنید و مراسم را با سلیقه خود به دوستان و اطرافیان خود تبریک بگویید.

مراسمی دارید که می‌خواهید به صورت اختصاصی از افراد دعوت به عمل بیاورید، چاپ انواع کارت‌های تبریک، کارت پستال، کارت دعوت خود را به این مجموعه بسپارید تا در کمترین زمان با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار گیرد.

حال که به ایام نوروز نزدیک می‌شویم و نوروز از مهمترین مراسم ایرانی‌ها است کارت تبریک نورز با طرح‌های بسیار زیبا و چشم نواز برای شما عزیزان آماده شده است. با انتخاب طرح از بین طرح‌های موجود و یا ارسال طرح خود در زمان بسیار کوتاه کارت تبریک نورز خود را آماده ارسال به دوستان، شرکت‌ها، ارگان‌ها و... در دست داشته باشید.

کارت‌ها در جنس‌های گلاسه و کتان در ابعاد استاندارد 15*21 و 15*15 و13*18 همچین در سایز دلخواه قابل چاپ است. شما فقط طرح، متن و لوگو را انتخاب کنید و در کمتر از چند ساعت کارت شما آماده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چاپ لاوین

چاپ لاوین: مرکز تخصصی طراحی و چاپ فوری و غیر فوری انواع کارت ویزیت دیجیتال و افست ، تراکت، سربرگ و پاکت ، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل، انواع خدمات چاپ سی دی، چاپ و رایت دی وی دی،خدمات عکس و شاسی، انواع برچسب کاغذی، شیشه ای، برچسب اموال، شبرنگ، بر چسب گارانتی، لیوان کاغذی، ساک دستی و … می باشد. این مجموعه مجری یکی از کاملترین وب سایت های چاپی آنلاین بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است.در مجموعه چاپ لاوین چاپ انواع ملزومات چاپی به صورت چاپ دیجیتال و چاپ افست با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام شده تا پاسخ گوی تمامی نیازهای چاپی مشتریان عزیز باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]