کد: 13981201451299147

جذب و حفظ مشتری در فضای آنلاین با کمک بازاریابی اینترنتی

مشاوره رایگان کسب و کارهای اینترنتی

کد: 13981201451299147

http://bit.ly/2HL4qHd

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه سپنا وب که در زمینه بازاریابی و کسب و کارهای اینترنتی فعالیت انجام می‌دهد، جهت کاهش ریسک‌های احتمالی این نوع کسب و کارها، اقدام به مشاوره رایگان برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی کرده است.

مشاوره رایگان کسب و کارهای اینترنتی
مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

هر روزه، انواعی از کسب و کارهای اینترنتی کاملا جدیدی سر از دنیای دیجیتالی درمی‌آورند، ولی بسیاری مواقع به همان سرعت شکست می‌خورند و تنها درصد اندکی از آنها موفق می‌شوند.  

بر این اساس، به گزارش روابط عمومی مجموعه سپناوب، این شرکت که در زمینه‌ی «بازاریابی وکسب وکارهای اینترنتی» فعال است، درجهت بهبود کسب وکار اینترنتی صاحبان این نوع مشاغل، در مورد موضوعات زیر اقدام به مشاوره رایگان کرده است.

 • چطور محصولات و خدمات خود را بیشتر بفروشیم ؟
 • چطور می‌توان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد؟
 • روش‌های رشد سریع وب سایت و شبکه‌های اجتماعی
 • روش‌های بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات
 • فاکتورهای تاثیر گذار در فروش محصولات و خدمات در اینترنت
 • برای راه اندازی یک وب سایت باید از کجا شروع کرد ؟
 • چطور می‌توانم یک دامنه وب سایت ثبت کنم؟
 • با چه ابزاری می‌توانم وب سایت را طراحی کنیم؟
 • چه محصولاتی بیشترین فروش را در اینترنت خواهد داشت؟
 • چطور می‌توانم برای خود کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنم؟
 • از کجا باید شروع کنم و یاد بگیرم؟

پریسا بهشتی، مدیر مجموعه سپناوب در زمینه مهمترین موفقیت‌ها و دست آوردهای این شرکت گفت: در جهت بهبودفضای کسب وکارهای اینترنتی و حمایت کسب وکارهایی که تازه واردفضای اینترنت شده اند، این شرکت اقدام به مشاوره رایگان کرده است. 

وی در زمینه چالش‌های این شرکت برای مقابله با مشکلات اقتصادی موجود در کشور در این زمینه افزود: «امروزه دیگر کسب وکارها کم کم جنبه سنتی خود را از دست داده‌اند. با حضور چشمگیر اینترنت درفضای معمولی زندگی انسان‌ها، کسب وکارها نیز میل به ورود در این فضاها را پیدا کرده‌اند و حضور کسب و کارهای اینترنتی به طبع بازاریابی اینترنتی را نیز می‌طلبد. به همین دلیل این مجموعه در جهت کاهش ضررهای این نوع کسب و کارها اقدام به مشاوره و راهنمایی و بیان نکات ضروری، کرده است.  

به گفته‌ی پریسا بهشتی، صاحبان کسب وکارهای اینترنتی می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی کسب وکارخود، هم از طریق سایت سپناوب و هم از طریق لینک ثبت نام ایوند اقدام کنند. بعد از ثبت نام و ورود اطلاعات تماس توسط، برای هماهنگی زمان جلسه از طرف سپنا وب تماس گرفته خواهد شد و زمان حضور درجلسه اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های مجموعه سپنا وب، می‌توانندبه سایت آن به آدرس sepnaweb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com