اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812014513014613

در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید

کد: 139812014513014613

http://bit.ly/2VcL3yK

، (اخبار رسمی): ویدائو یکی از بهترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو است که در سال 98 توانست عنوان یکی از محبوب ترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو را به خود اختصاص دهد. همچنین ویدائو توانست در سال 98 در جشنواره وب و موبایل عنوان بهترین سایت اشتراک گذاری هم از دیدگاه کاربران و هم از دیدگاه کارشناسان باشد.

در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید
در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید
در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید
در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید
در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید
در سایت ویدائو آنلاین فیلم تماشا کنید و آهنگ دانلود کنید

در ادامه بهترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو معرفی شده است؛ از بهترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو علاوه بر سایت ویدائو، می‌توان به آپارات، تماشا، دالفک، میهن ویدئو، شبکه ما، mp4 و... اشاره کرد، که در ادامه هر یک از این سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو و تمایز آنها با ویدائو بررسی شده است.

اگر بخواهیم که با جرات تمام از میان تمامی فرمت‌های انتشار مطالب از طریق وب، یکی از محبوب‌ترین آن‌ها را نام ببریم، این ویدئو مارکتینگ است، که در چند سال اخیر توانسته است، بسیار موفق ظاهر شود، در واقع برای مدیران کسب و کارهای مختلفی که دیده شدن محصولات‌ در اولویت قرار دارد، این فرمت، کاربردی‌ترین راه‌حل برای انجام تبلیغات و نشان دادن محصولات شرکت‌های مختلف و روشی بسیار آسان است، تا مدیران کسب و کارها، در قالب ویدئوهایی به صورت گسترده، نحوه کسب و کار خود را به کاربران معرفی کنند.

در این میان با وجود اهمیت بالای استفاده از فرمت ویدئو به عنوان یکی از محبوب‌ترین فرمت‌های انتشار مطلب در وب، در چند سال اخیر، سایت‌های اشتراگ گذاری ویدئو زیادی، فعالیت‌های خود را در این زمینه شروع کرده‌اند، تا کاربران بتوانند در جهت تبلیغات کسب و کارهای خود، ویدئوهایی را تهیه و سپس در این سایت‌ها به صورت رایگان آپلود و به اشتراک بگذارند.

در واقع اینطور می‌توان گفت، مهم‌ترین عاملی که موجب شده است، تا سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو بتوانند در این زمینه اعتبار بالایی را کسب کنند، اجازه آپلود رایگان ویدئوهای تبلیغاتی به کاربران در این دسته از وب سایت‌ها است، که با این وجود شما می‌توانید، با تهیه یک ویدئو با کیفیت و مناسب، بدون صرف هیچ هزینه و هیچ دردسری، با بازاریابی ویدئویی، کاربران زیادی را جذب کسب و کار خود کنید.

معرفی بهترین سایت اشتراک گذاری ویدئو ایرانی

معمولا تا صحبت از سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو می‌شود، اکثر کاربران تصور می‌کنند، آپارات و یوتیوب تنها و بهترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو رایگانی هستند، که می‌توانند، در جهت اشتراک گذاری ویدئوهای خود و انجام بازاریابی ویدئویی  از آن‌ها استفاده کنند، در واقع این دو سایت جزء برترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو در ایران هستند، اما تنها این سایت‌ها نیستند، چرا که در ایران تعداد دیگری سایت هم وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند که رایگان هستند، رتبه‌های بسیار بالا در الکسا دارند و همینطور ترافیک بالایی نیز دارند، که این دو، مزیت‌های بسیار خوبی هستند، تا یک سایت اشتراک گذاری ویدئو بتواند، در جهت تبلیغ کسب و کاری موفق ظاهر شود.

اما متاسفانه بسیاری از کاربران از وجود چنین سایت‌هایی در ایران بی اطلاع هستند و معمولا اولین گزینه‌های انتخابی آن‌ها در انتخاب بهترین سایت‌ها برای بازاریابی ویدئو، آپارت ویوتیوب است. در ادامه علاوه بر تحلیل چندین سایت اشتراک گذاری ویدئو، که در ایران جزء پرطرفدارترین‌ها هستند، به طور اختصاصی سایت ویدائو هم که امکان تماشای فیلم، دانلود آهنگ و آپلود ویدئو توسط کاربران را دارد، معرفی شده است.

سایت ویدائو یک سایت اشتراک گذاری ویدئو است، که امکان اشتراک‌گذاری ویدئو را در هر کیفیت و هر حجمی فراهم آورده است، تا صاحبان کسب و کارها ناچار به پرداخت هزینه‌های سنگین در جهت خرید هاستینگ نباشند،  این سایت به دلیل داشتن ویژگی‌هایی منحصر به  فرد در خصوص بازاریابی ویدئویی، در لیست محبوب‌ترین وب سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو قرار گرفته است، که در ادامه این مطلب بیشتر از موفقیت‌های آن صحبت شده است.

آپارات:  آپارات از سرویس‌های اشتراک گذاری ویدئو است که در رتبه دوم الکسا در ایران بعد از گوگل قرار دارد. آپارات توسط شرکت ایده پرداز صبا راه اندازی شده است. آپارات از سال 1390 شروع به فعالیت کرد، که با حدود 30 میلیون کاربر یکی از سایت‌های موفق در زمینه اشتراک گذاری ویدئو در کشور است.

تماشا: تماشا یکی از سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو است، که هدف آن ایجاد محیطی سالم برای اشتراک و مشاهده ویدئو است. این سایت رتبه 50 الکسا را در ایران دارد.

ویدائو

ویدائو یکی از بهترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو است، که در سال 98 توانست یکی از محبوب ترین سایت‌های اشتراک گذاری ویدئو باشد. ویدائو توانست در سال 98 در جشنواره وب و موبایل عنوان بهترین سایت اشتراک گذاری هم از دیدگاه کاربران و هم از دیدگاه کارشناسان را به خود اختصاص دهد. مشخصه‌ای که توانسته این سایت را از سایر متمایز کند داشتن امکان دانلود آهنگ و بخش اختصاصی برای تماشای فیلم است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویدائو

سایت دانلود فیلم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح