اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812014513213782

نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی شد

کسب نماد اعتماد الکترونیکی توسط نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان

کد: 139812014513213782

http://bit.ly/393L6ks

، تهران , (اخبار رسمی): نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد 503683 در تاریخ 1398/11/30 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی ( ای نماد ) از مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور شد. ای نماد، یک اعتبار برای فروشگاه اینترنتی است و به واسطه‌ی آن کاربر با خیالی آسوده‌تر اقدام به خرید از فروشگاه می‌کند.

کسب نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد توسط نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان
کسب نماد اعتماد الکترونیکی توسط نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان

به نقل از روابط عمومی وبسایت نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد 503683 این مجموعه، در تاریخ 1398/11/30 موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی ( ای نماد ) از مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور شد. وبسایت نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان، قبلا نیز موفق به کسب نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور با کد شامد: 1-1-760093-65-0-2 شده بود.

اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان دوساله و تا تاریخ 1401/11/29 است.

نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌شود. ای نماد، یا همان نماد اعتماد الکترونیکی، یک اعتبار برای فروشگاه اینترنتی است و به واسطه‌ی آن کاربر با خیالی آسوده‌تر اقدام به خرید از فروشگاه می‌کند چرا که می‌داند این فروشگاه اینترنتی قانونی بوده و از نماد اعتماد الکترونیکی برخوردار است.

ای نماد به طور ساده و خلاصه یک مجوز برای فروشگاه اینترنتی است. در واقع هر فروشگاه اینترنتی که این مجوز را کسب کرده باشد به فروشگاهی قانونی تبدیل می‌شود.

لذا با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد توسط وبسایت نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد 503683 ، از این به بعد بیمه گذاران و متقاضیان خدمات اینترنتی وبسایت parsianagent.ir از قبیل استعلام و تهیه بیمه بدنه خودرو و غیره را می‌توانند با خیالی آسوده‌تر از این مجموعه معتبر خریداری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه