کد: 139812024513414091

نصب درب ضد سرقت در کمترین زمان

کد: 139812024513414091

http://bit.ly/2VePGsf

، (اخبار رسمی): هزینه نصب درب ضد سرقت و دردسرهای آن ممکن است افراد را از تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت منصرف کند. اما نصب درب ضد سرقت به زمان زیادی نیاز ندارد.

نصب درب ضد سرقت در کمتر از 3 ساعت
گام‌های نصب درب ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت از لحاظ ظاهری با درب‌های معمولی تفاوت چندانی ندارند؛ اما کارایی آن‌ها بسیار متفاوت است و همان طوری که از اسم این درب‌ها مشخص است، درب‌ ضد سرقت از ورود سارقان تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. حتماً برایتان سؤال است که این کار چگونه انجام می‌شود. باید بدانید که این درب‌ها به نحوی ساخته‌شده‌اند که هیچ‌کسی نمی‌تواند آن‌ها را دست‌کاری کند یا دستگیره آن‌ها را باز کند. شایان‌ذکر است که امنیت این درب ها 100 درصد نیست اما نسبت به درب‌های معمولی در برابر فشار، برش و دست‌کاری بسیار مقاوم است.

یکی از نکات بسیار مهم در نصب درب ضد سرقت این است که شما باید اندازه درب فعلی و چهارچوب خود را بدانید. درب‌های ضد سرقت می‌توانند به‌صورت سفارشی برای شما متناسب با ابعاد شما ساخته شوند.

مراحل کلی نصب درب ضد سرقت

اندازه‌گیری چهارچوب

قبل از انتخاب یک درب ابتدا باید چهارچوب را اندازه بگیرید. باوجود اینکه اکثر چهارچوب‌ها هم‌اندازه هستند، اما بررسی دوباره اندازه آن خالی از لطف نیست. همچنین باید بدانید که درب از سمت راست باز می‌شود یا چپ.

نصب قفل و دستگیره

پس از خرید درب ضد سرقت، دفترچه راهنمایی به شما ارائه می‌شود که در آن تمامی مراحل نصب قفل و دستگیره توضیح داده‌شده است. اکثر قفل‌ها با دوپیچ متصل می‌شوند. سپس یک دوک نخ‌ریسی را به دستگیره وصل کنید. پس‌ازآن نوبت وصل کردن قفل داخلی است.

اندازه‌گیری و علامت زدن برای نصب لولا.

برای این مرحله بهتر است از یک نفر کمک بگیرید. درب را در چهارچوب قرار بدهید. اطمینان حاصل کنید که شکاف 3 میلی‌متری وجود داشته باشد. سپس محل لولا را علامت بزنید.

نصب لولا

شما می‌توانید با یک مته 2 میلی‌متری به نصب لولا بپردازید. برای لولاهای پایین و وسط نیز همین کار را انجام دهید.

برای نصب درب ضد سرقت روش‌های متفاوتی وجود دارد که آسان‌ترین و معمول‌ترین روش‌ها در ادامه ذکر شده است. شما باید با توجه به شرایط خودتان از یکی از این روش‌ها استفاده کنید تا بهترین نتیجه را خلق کنید.

نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن

ابتدا درب فعلی خانه خود را از جا دربیاورید و با درب ضد سرقت تعویض کنید. سپس درب ضد سرقت را از طرفی که باله ندارد وارد چهارچوب کنید. درب را کاملاً تراز کنید و آن را آزمایش کنید. مثلاً چند بار درب را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید که درب شما به‌خوبی تراز شده است و به بهترین شکل کار می‌کند. سپس در سوراخ‌های مشخص‌شده در قسمت داخلی چهارچوب، چند خال‌جوش بزنید تا موقتاً نصب شود. زمانی که کاملاً از درب ضد سرقتتان اطمینان حاصل کردید، می‌توانید درب را به‌صورت کامل و اساسی جوش دهید.

نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت

استفاده از این روش مستلزم این است که دیوارهایی که درب را در آن نصب می‌کنید به‌اندازه کافی مقاومت داشته باشند. برای مثال دیوارهای بتنی مقاومت کافی برای انجام این روش را دارند.

برای نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت همانند روش قبل ابتدا باید درب و چهارچوب را کاملاً تراز کنید. سپس از درست‌کار کردن درب مطمئن شوید. لولاهای درب را با دیوار هماهنگ کنید. سپس با وجه به سوراخ خای چهارچوب، اقدام به سوراخ کردن دیوار نمایید. دوباره درب و دیوار را تزار کنید و رول بولت‌ها را با احتیاط به حفره‌های مشخص‌شده وارد کنید.

نصب درب ضد سرقت در دیوارهای پارتیشنی

همان‌طور که می‌دانید باید قبل از نصب چهارچوب درب ضد سرقت در دیوارهای پارتیشنی ابتدا چهارچوب را به‌خوبی اندازه بگیرید. سپس چهارچوب را به ضدزنگ آغشته کنید تا عمر این درب بیشتر شود. سپس چهارچوب را کامل تراز و سپس نصب کنید.

نصب درب ضد سرقت چینی

برای نصب درب ضد سرقت چینی لازم است یک فریم انتظار فلزی نصب شود. همچنین قوطی مورد استفاده باید 8*4 یا 10*4 باشد. البته می‌توان از قوطی‌های کوچک‌تر نیز استفاده کرد.

تعویض در معمولی با درب ضد سرقت به چند روش انجام می‌شود. چهار روش از معمول‌ترین این روش‌ها مطرح شد. به‌صورت کلی درب‌های ضد سرقت امنیت بیشتری را به مردم ارائه می‌دهند. دلیل آن‌هم این است که درب‌های ضد سرقت در برابر فشار، دست‌کاری یا باز کردن دستگیره بسیار مقاوم هستند و سارقین به‌راحتی نمی‌توانند به منزل یا محل کار شما ورود کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آوین

مجموعه آوین با سال‌ها تجربه در زمینه فروش و نصب درب ضد سرقت آماده خدمتگزاری به مشتریان عزیز می‌باشد. برای مشاوره رایگان درخصوص درب ضد سرقت با ما تماس بگیرید.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان