کد: 139812034513912315

چگونه گوشواره‌ای مناسب برای خود انتخاب کنیم؟

کد: 139812034513912315

http://bit.ly/2w6iuIS

، (اخبار رسمی): چگونه می‌توان گوشواره‌ای مناسب برای صورت خود انتخاب کرد؟

گوشواره چی بپوشم؟
چگونه گوشواره‌ای مناسب برای خود انتخاب کنیم؟

انتخاب زیور آلات و بدلیجات مناسب، یکی از مهمترین مولفه‌هایی است که می‌تواند شما را از زیباتر جلوه دهد. گوشواره‌ها هر کدام برای صورت خاصی مناسب هستند و هر کدام به یک رنگ پوست می‌آیند و انواع گوشواره‌ها را می‌توانید با مدل موهای مختلف ست کنید.

از جمله گوشواره‌هایی که امروز به وفور یافت می‌شود گوشواره حلقه ای ، گوشواره آویز، گوشواره میخی یا گوشواره بیخ گوشی و گوشواره‌های پرسینگ و گوشواره بخیه‌ای هستند. اگر گوشواره‌ای به صورت دوست شما بسیار زیبا است و صورت این شخص را زیبا کرده دلیلی نمی‌شود که این مدل گوشواره به شما هم بیاید و شما را نیز مانند دوستتان زیبا کند. باید گوشواره‌ای مناسب را برای خود انتخاب کرد.

چه گوشواره‌ای به صورت من می‌آید؟

شما ابتدا باید بدانید صورتتان چه شکلی است و باید فرم صورتتان را  در ذهن خود تجسم کنید، یاید بدانید گوشواره حلقه‌ای به چه مدل صورتی می‌آید، گوشواره آویزبا چه صورتی زیبایی شما را دوچندان می‌کند و گوشواره میخی چه تاثیری در بهتر دیده شدنتان دارد، خلاصه هنگامی که قصد خرید گوشواره را دارید باید بشدت دقت کنید تا گوشواره مناسب با صورتتان را انتخواب کنید. چون اگر گوشواره نامناسب انتخاب کنید مناسب شما نخوهد بود.

مدل صورت من چه شکلی است؟

صورت‌ به چند دسته تقسیم می‌شود، صورت گرد، صورت  بیضی شکل، صورت  کشیده، صورت  مثلثی، صورت  مربع مانند، صورت قلبی شکل، بعد از اینکه دانستید صورتتان جز کدام یک از دسته‌های ذکر شده است می‌توانید بهترین مدل گوشواره را برای خود انتخااب کنید.

گوشواره‌هایی که انتخاب می‌کنید فرم صورت شما را تعییر داده و شما را زیباتر می‌کنند. پس در انتخواب گوشواره مناسب دقت کنید. حالا وقت آن است که بدانید چه گوشواره‌ای برای صورت شما مناسب است. برای انتخاب گوشواره اول فرم صورت تشخیص دهید.

چه گوشواره‌ای برای صورت قلب مانند مناسب است؟

برای انتخواب گوشواره مناسب با صورت شما که همانند قلب است بهتر است از گوشواره‌‌هایی که به شکل اشک هستند استفاده کنید، انتخااب گوشواره‌های آویز نیز برای فرم صورت شما مناسب است. همچنین می‌توان از گوشواره‌هایی که قسمت پایین آنها نسبت به قسمت بالایی پهن‌تر است استفاده کرد. دقیقا معکوس صورت. این مدل گوشواره‌ها نیز به صورت شما جلوه خاصی می‌دهد.

چگونه گوشواره مناسب برای صورت کشیده و باریک انتخاب کنم؟

برای انتخااب گوشواره برای صورت‌های باریک و کشیده خیلی باید دقت کنید بهتر است گوشواره‌ای انتخواب کنید که صورت را توپرتر نشان دهد. برای انتخااب گوشواره‌ای که به صورت باریک شما بیاید بهتر است از گوشواره‌های میخی یا گوشواره‌های حلقه‌ای متوسط و گوشواره حلقه‌ای بزرگ استفاده کنید. شما همچنین برای انتخاب گوشواره مناسب صورت می‌توانید از گوشواره‌هایی که به شکل خوشه هستند یا گوشواره‌های آویزان کوتاه استفاده کنید. البته استفاده از گوشواره حلقه‌ای نسبط به گوشواره آویز کوتاه، بهتر به نظر می‌رسد.

چه گوشواره‌ای برای صورت مربع شکل مناسب است؟

در صورتی که صورتان حالت مربعی دارد و بالا و پایین صورتتان تقریبا یکی است بایستی از گوشواره‌هایی استفاده کنید که به صورتتان فرم دهد و جلوه صورت شما را دو چندان کند. برای انتخاب گوشواره مناسب صورت‌های مربعی مانند بهتر است از مدل گوشواره‌های آویزان و منحنی شکل استفاده کنید تا زیبایی صورتان بیشتر شود.گ وشواره‌های حلقه‌ای بزرگ و متوسط و گوشواره‌های آویزان یا همان گوشواره آویز گوشواره‌هایی هستند که به صورت شما می‌آیند و بهتر است فقط از این مدل گوشواره استفاده کنید و به هیچ وجه سراغ گوشواره میخی و گوشواره‌های مربع شکل نروید.

گوشواره مناسب صورت گرد

برای صورت گرد استفاده از مدل گوشواره‌ای توصیه می‌شود که گردی صورت را زیاد نکند و توپرتر از آنچه که وجود دارد نشان ندهد. شما می‌توانید از گوشواره‌های آویز، که صورت را باریک‌تر جلوه می‌دهد استفاده کنید. گوشواره‌های ممنوعه برای شما هر گوشواره‌ای است که آویزان نباشد پس از خرید گوشواره حلقه‌ای کوچک و گوشواره میخی بپرهیزید. گوشواره‌هایی که در قسمت انتهایی آنها حلقه گردی زده شده نیز برای صورت شما مناسب نیست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | مد و لباس