اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812034514413967

بهترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی

کد: 139812034514413967

http://bit.ly/32nen7k

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از اولین دغدغه‌ها در هنگام خرید فرش انتخاب رنگ فرش برای اتاق پذایرایی است. سوالی که فر وشندگان فرش بارها با آن مواجه می‌شوند که: بهترین رنگ فرش چه رنگی است؟

بهترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی
بهترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی

البته که پاسخ به این سوال برای مشتریان با سلایق مختلف و حتی در استان‌های مختلف از کشورمان و یا مشتریان مختلف از مناطق مختلف دنیا، متفاوت است.

خوشبختانه امروز در صنعت فرش ماشینی تنوع زیادی برای ارائه فرش  در سبک‌های سنتی و فرش های مدرن در شانه و تراکم مختلف موجود است. 

اگر بخش‌های مختلف منزل خود را به سبک سنتی چیده‌اید، طبیعتا بهترین رنگ فرش برای پذیرایی، رنگ قرمز است که یادآور فرش‌های دستباف و سنتی ایرانی است. همچنین در سبک سنتی عمدتا از فرش‌های دارای طرح‌های شلوغ استفاده می‌شود.

 اما اگر سبک مدرن را برگزیده‌اید، بهتر است فرشی با رنگ خنثی یا تنالیته پایین انتخاب کنید. ضمن اینکه سبک مدرن طرفدار سادگی و خلوتی است، بنابراین توجه کنید که فرشتان نیز زیاد شلوغ نباشد و توازن محیط را بهم نریزد.

اگر ترکیب رنگی به کار رفته در دکوراسیون اتاق پذیرایی از بین رنگ‌های خنثی است، دستتان برای انتخاب رنگ فرش باز است. به عبارت دیگر اگر رنگ پرده‌ها، مبلمان، کوسن و سایر لوازم را از رنگ‌های خنثی انتخاب کرده‌اید، برای رنگ فرش محدودیت خاصی ندارید، چرا که می‌توانید با قرار دادن چند وسیله تزئینی توازن بصری محیط را حفظ کنید.

چنانچه می‌خواهید در مورد انتخاب رنگ فرش بیشتر بدانید می‌توانید به سایت ماهورمارکت به آدرس mahoormarket.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهور مارکت

شرکت فرش ماهور در راستای تامین نیاز مشتریان خود برای دسترسی راحت‌تر به فرش ماشینی با کیفیت، در کنار نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور اقدام به تاسیس فروشگاه ماهورمارکت جهت عرضه مسقیم فرش نمود. ماهورمارکت از جمله هایپرهای بزرگ فرش است که در شهریور سال۹۵ با هدف ارائه مستقیم فرش باکیفیت و قیمت مناسب تاسیس شد. این مجموعه بزرگ با زیربنایی به مساحت ۷۰۰ متر در جنوب شرق تهران واقع شده است.

اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل