اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812034514914446

امکانات مهم برای طراحی وب سایت گردشگری

کد: 139812034514914446

http://bit.ly/39T23OG

، تهران , (اخبار رسمی): سایت گردشگری چه قابلیت‌هایی باید داشته باشد تا مفید باشد؟

امکانات مهم برای طراحی وب سایت گردشگری
امکانات مهم برای طراحی وب سایت گردشگری

امروزه کسب درآمد به کمک گردشگری رواج زیادی دارد. آژانس‌‌های مسافرتی و مراکز فروش تورهای مسافرتی درآمد زیادی دارند. از آنجایی که در عصر حاضر وب سایت‌ها تاثیر بسیار زیادی در میزان درآمد و جذب مشتری برای مراکز مختلف داشته‌اند این کسب و کارهای سنتی نیز به این سمت رفته‌اند. در ادامه مواردی که در طراحی سایت گردشگری کمک می‌کند تا سایت کارآمدتر و بهتر شود، آمده است.

گرافیک و تصاویر زیبا

برای وب سایت‌های گردشگری گرافیک حرف اول را می‌زند. حتی قبل از این که به سراغ قابلیت‌های حرفه‌ای بروید بهتر است روی گرافیک و ظاهر وب سایت خود کار کنید. تاثیر گرافیک در وب سایت زیاد است. اما این میزان تاثیر برای وب سایت‌هایی که در صنعت گردشگری فعالیت می‌کنند خیلی خیلی بیشتر است. کمی خود را جای کاربر بگذارید. وارد سایت یک مرکز فروش تورهای مسافرتی شده‌اید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با دیدن یک تصویر زیبا که جاذبه توریستی یک مکان خاص را به شما نشان می‌دهد هوس کنید سفری به آنجا داشته باشید. در واقع از گرافیک می‌توانید در جهت فروش بیشتر حتی با یک هدف خاص کمال استفاده را ببرید.

فیلم

ویدئو و استفاده از فیلم نیز می‌تواند کاربران را به خرید تشویق کند. فیلم می‌تواند به کاربر نشان دهد که شما دقیقا در مورد کجا صحبت می‌کنید. کاربر می‌تواند تصور خیلی شفاف‌تری از اماکن توریستی و گردشگری مختلف داشته باشد.

قابلیت خرید

از جلوه‌های ظاهری که بگذریم نوبت به قابلیت‌های سایت می‌رسد. به احتمال سایت گردشگری را با هدف جذب مشتری بیشتر راه اندازی کرده‌اید و می‌خواهید مواردی را در آن به فروش برسانید. پس سایت شما باید قابلیت خرید داشته باشد. باید زیر ساخت‌هایی را که برای فروش آنلاین لازم است در سایت خود داشته باشید. به این ترتیب مقداری از فروش شما نیز به صورت مستقیم در وب سایت خواهد بود.

نمایش تورهای مرتبط

بهتر است که قابلیت نمایش موارد مرتبط نیز در سایت شما وجود داشته باشد. به طور مثال هنگامی که یک کاربر وارد صفحه مستقیمی می‌شود که در مورد یک تور گردشگری توضیحاتی داده شده است بتواند در پایین صفحه مورد یا موارد مشابه را نیز مشاهده کند. این می‌تواند به صورت غیر مستقیم میزان فروش شما را نیز بیشتر کند. ممکن است کاربر به دلایلی از خرید یا انتخاب خود منصرف شود. اما با دیدن موارد مشابه و نزدیک‌تر می‌تواند انتخاب دیگری داشته باشد.

چت آنلاین

استفاده از چت آنلاین این روزها در هر وب سایتی کارآمد بوده است. در وب سایت‌های گردشگری نیز به همین صورت است. از طریق چت آنلاین می‌توانید به سوالات بسیاری از کاربران پاسخ دهید و آنها را راهنمایی کنید. همچنین می‌توانید به آنها مشاوره دهید و به آنها بگویید که چه چیزهایی برای عرضه دارید و کدام‌ها می‌تواند برای او مفید باشد. قابلیت چت آنلاین نیز به صورت غیر مستقیم فروش شما را بیشتر می‌کند.

خبرنامه

با استفاده از خبرنامه می‌توانید به کاربران و مشترکان خبرنامه خود اطلاع دهید که چه اتفاقات تازه‌ای در مجموعه شما افتاده است. به طور مثال می‌توانید به کاربران اطلاع دهید که یک تخفیف ویژه برای خرید یک بلیط یا تور مسافرتی یا هر چیز دیگری دارید که می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین می‌توانید مطالب آموزشی یا اخبار خاصی را به اطلاع کاربران برسانید. خبرنامه‌ها معمولا در فروش و بازگشت مجدد کاربران به سایت بسیار موثر هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نگارچه

ارائه خدمات طراحی سایت، سئو و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]