اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981203451627159

سپینود شرق با همکاری دنیای اقتصاد برگزار می‌کند:

سی و سومین دوره آموزش طرح توجیهی

کد: 13981203451627159

http://bit.ly/3c3LelW

، تهران , (اخبار رسمی): قبل از تصمیم گیری درباره هر پروژه ابتدا باید آن را به طور همه جانبه بررسی و ارزیابی کرد. بعد از تعیین دقیق هدف‌ها، باید آمار و اطلاعات جامعی درباره جوانب مختلف پروژه طرح توجیهی فنی اقتصادی تهیه کرد.

سی و سومین دوره آموزش طرح توجیهی
سی و سومین دوره آموزش طرح توجیهی

سپینود شرق سی و سومین دوره آموزش طرح توجیهی را برگزار می‌کند. زمان این دوره 5 و 6 اسفند 1398 است که از ساعت 14 الی 19 برگزار می‌شود.مکان برگزاری این دوره، محل آموزش روزنامه دنیای اقتصاد است.

مطالعات طرح توجیهی (Feasibility Study) یا مطالغات امکان سنجی تصمیم گیری در مورد پروژه‌های سرمایه گذاری را به نتیجه مطلوب می‌رساند. قبل از تصمیم گیری درباره هر پروژه ابتدا باید آن را به طور همه جانبه بررسی و ارزیابی کرد. بعد از تعیین دقیق هدف‌ها، باید آمار و اطلاعات جامعی درباره جوانب مختلف پروژه طرح توجیهی فنی- اقتصادی تهیه شود.

جمع آوری آمار و اطلاعات باید با دقت و بصیرت انجام گیرد و در صورت عدم دسترسی به برخی از آنها که معمولاً نیز چنین است از دانش و تجربه کارشناسان و صاحبنظران استفاده شود. به طور کلی، مراحل مطالعه یک پروژه سرمایه گذاری از نظر امکان سنجی و ارزشیابی در هفت سرفصل خلاصه شده است.

از آنجا که نوع، سرشت و حجم سرمایه گذاری‌ها متفاوت هستند جمع آوری و تحلیل تمام یا قسمتی از اطلاعات و یا تاکید و تعمق بیشتر درباره پاره‌ای از آنها، بستگی تام به نوع پروژه طرح توجیهی، هدف‌ها و عوامل تعیین کننده آن خواهد داشت.

علاقه مندان برای اطلاع از سرفصل‌های آموزشی می‌توانند به دوره آموزشی تخصصی طرح امکانسنجی (طرح توجیهی) و لینک تقویم آموزش سرمایه گذاری مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپینود شرق

سپینود شرق یک موسسه بخش خصوصی است که در سال 1385 با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران تاسیس گردید.ارائه ایده های سرمایه گذاری، مطالعه و استراتژی بازار، تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی)، مشاوره جهت اخذ تسهیلات، تامین ماشین آلات و اجرای پروژه های صنعتی از جمله فعالیتهایی است که در سپینود شرق انجام می شوند. در واقع سپینود شرق تلاش کرده است تا در همه مراحل مختلف فرآیند سرمایه گذاری ازایده تا اجرا درکنار سرمایه گذاران و کارآفرینان و پشتیبان آنان باشد. حضور در مجامع علمی و تخصصی، اخذ گواهینامه های معتبر علمی و جهانی و انجام پروژه های متنوع در زمینه های مشاوره ای و اجرایی نشان دهنده شایستگی های سپینود شرق است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش