اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812034517012076

گانودرما کروناویروس جدید (COVID-19) را متوقف می‌کند

کد: 139812034517012076

http://bit.ly/2VgtXAb

، تبریز , (اخبار رسمی): گانودرما لوسیدوم که در چین لینگژی و در ژاپن ریشی نام دارد، قارچ دارویی قرمز رنگی است که بیش از ۴۰۰۰ سال برای انواع بیماری از جمله سرطان استفاده می‌شود. ویتامین C نیز قرن‌هاست که در جهان به عنوان قدرتمندترین ویتامین بدون عوارض جانبی نامطلوب شناخته شده است.

گانودرما کروناویروس جدید (COVID-19) را متوقف می‌کند
گانودرما کروناویروس جدید (COVID-19) را متوقف می‌کند

این دو با هم، از مرگ میلیون‌ها نفر در اثر عفونت‌های بی‌امان مانند آنفولوانزای اسپانیایی در سال ۱۹۱۸، سارس ۲۰۰۳ و سارس ۲۰۰۹ جلوگیری کرده و همین کار را با کرونای کنونی COVID-2019 انجام خواهد داد.

گانو+سی، چگونه کرونا را متوقف می‌کند؟

کرونای جدید یک ویروس RNA تک رشته است. برای صدمه زدن به انسان، ابتدا باید وارد سیتوپلاسم سلول شود، داخل ریبوزم شود، تکثیر شود و در سلول دیگری پخش شود. اصلی‌ترین دفاع بدن در برابر چنین مزاحمانی، سیستم ایمنی بدن و عناصر سلولی آن مانند سلول‌های T، سلول‌های NK، ماکروفاژها و دیگر سلول‌ها است.

ساختن آنتی‌ویروس‌ها و واکسن‌ها دشوار و اغلب بی‌اثر است با این حال اثر گانو+سی آزمایش شده است و به وضوح باعث تقویت عناصر سلولی سیستم ایمنی بدن می‌شود و به طور قابل توجهی از ورود، تکثیر و جهش ویروس‌ها در سلول‌های انسانی جلوگیری می‌کند. نتیجه‌ی این، توقف کامل ویروس است.

قرنطینه، ماسک زدن، شستن دست‌ها و پرهیز از شلوغی باعث ایجاد ترس و وحشت عمومی می‌شود. این ذهنیت را در افراد مبتلا پدید می‌آورد که کرونا مساوی است با مرگ. تنها حدود ۲% از مبتلایان به این ویروس دچار مرگ شده‌اند اما قدرت انتشار این ویروس به اندازه‌ای بالاست که ۲% نیز رقم قابل توجهی را شامل می‌شود. بنابراین تقویت روحیه و سیستم ایمنی بدن جهت مقابله با این ویروس باید هدف اصلی باشد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ghar.ch مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت مرجع قارچ های خوراکی و دارویی

بزرگترین و کامل ترین مرجع قارچ های خوراکی به همراه آموزش کامل نحوه ی مصرف

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان