کد: 139812044517210775

فراخوان عمومی جذب اسپانسر برای پادکست فوربو

کد: 139812044517210775

http://bit.ly/2vffNom

، (اخبار رسمی): پادکست فوربو برای در ادامه مسیر فعالیت خود اسپانسر جذب می‌کند.

فراخوان عمومی جذب اسپانسر برای پادکست فوربو
فراخوان عمومی جذب اسپانسر برای پادکست فوربو

پادکست فوربو یک پادکست با موضوع کلی دیجیتال مارکتینگ است. فوربو هم‌اکنون بر روی همه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های پخش پادکست در دسترس است.

از اواسط فصل دوم تعداد شنونده‌های ما زیاد شد و از حدود 800 شنونده برای هر قسمت، در انتهای فصل به بیش‌ از 5 هزار شنونده رسیدیم و هر روز هم تعداد شنوندگان نسبت به قبل بیشتر می‌شود، به‌طوری که در فصل سوم و چهارم، قسمت‌هایی با 7 تا 9 هزار شنونده داریم.

از ابتدای فصل سوم یعنی از قسمت 18 پادکست فوربو اسپانسر جذب کرد و تا انتهای بخش اول فصل چهارم یعنی قسمت 26 هم اسپانسر داشتیم. حالا برای ادامه فصل چهارم هم قصد داریم اسپانسر جذب کنیم.

شنوندگان پادکست فوربو علاقه‌مندان دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای اینترنتی هستند. رویکرد کلی پادکست آموزش راه‌اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی هست و علاقه‌مندان به یادگیری و صاحبین کسب و کارها مخاطب پادکست ما هستند. به همین خاطر اسپانسرهایی که در حوزه خدمات مرتبط با کسب و کار اینترنتی و خدمات آنلاین هستند، می‌تونن بهترین نتیجه رو از تبلیغات در پادکست بگیرند.

پخش پادکست فوربو از آبان 97 شروع شده و همچنان در حال پخش است. تا کنون 27 قسمت در قالب 4 فصل پخش شده است. پادکست فوربو در همه سرویس‌های پخش پادکست بیش از 130 هزار بار شنیده شده است و در سرویس محبوب پخش پادکست «کست‌باکس»، بیش از 22 هزار دنبال‌کننده داریم.

در فصل سوم صرفا در توییتر اعلام کردیم که قصد جذب اسپانسر داریم اما الان به شکل عمومی‌تری این موضوع رو برای پادکست مطرح می‌کنیم. صاحبین کسب و کارها و شرکت‌هایی که قصد دارن از پادکست فوربو حمایت کنند، می‌توانند برای ارتباط و هماهنگی به [email protected] ایمیل ارسال کنند.

لطفا خدمات و کسب و کار خود را معرفی کنید تا برای شما فایل توضیحات کامل پادکست که در قالب یک فایل پی‌دی‌اف آماده شده ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت پادکست فوربو مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فوربو دیجیتال مارکتینگ

ما در «فوربو» مسیر راه‌اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی رو به‌شما نشون میدیم. از اولین قدم‌های راه‌اندازی کسب و کار شروع کردیم و به تکنیک‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ رسیدیم. در این مسیر یک سرویس آموزش ویدیویی به‌نام «دانشگاه فوربو» و برنامه صوتی به‌نام «پادکست فوربو» هم داریم، که به‌شما کمک می‌کنه مجهزتر با ما در این مسیر قدم بردارید.