اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981204451808392

خرید بهترین بیمه شخص ثالث مطابق نیاز افراد

کد: 13981204451808392

http://bit.ly/37Y5Mcz

، (اخبار رسمی): بیمه شخص ثالث، بیمه اجباری برای خودرو است که داشتن آن برای همه دارندگان خودرو الزامی است. اگر می‌خواهید بیمه شخص ثالث را مطابق نیازتان تهیه کنید می‌توانید از بیمیتو کمک بگیرید. با استفاده از بیمیتو می‌توانید شرایط شرکت‌های مختلف را مقایسه کنید و بهترین بیمه شخص ثالث را سفارش دهید.

خرید بهترین بیمه شخص ثالث مطابق نیاز افراد
خرید بهترین بیمه شخص ثالث مطابق نیاز افراد

اگر می‌خواهید بدانید کدام شرکت شرایط بهتری دارد و یا بیمه شخص ثالث را اقساطی ارایه می‌دهد، بهترین راه استفاده از بیمیتو است تا بتوانید بهترین بیمه را با توجه به اولویت‌های خود سفارش دهید

وقتی صحبت از بیمه می‌شود اولین چیزی که به ذهنتان می‌آید چیست؟ خیلی‌ها به یاد تاریخ سررسید بیمه‌ شخص ثالث می‌افتند؛ زیرا داشتن این بیمه برای همه دارندگان وسیله نقلیه اجباری است. بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه‎های اتومبیل است که همه دارندگان خودرو موظف هستند آن را به موقع برای اتومبیل خود تهیه کنند و به ازای هر یک روزی که در تمدید آن کوتاهی کنند  جریمه می‌شوند.

موقع خرید بیمه شخص ثالث باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای اینکه جزییات مهم برای خرید این بیمه را بدانید در ابتدا بهتر است با پوشش‌های بیمه شخص ثالث آشنا شوید. بیمه شخص ثالث، خسارات جانی و مالی افراد آسیب‌دیده و همچنین خسارت جانی راننده قصر را جبران می‌کند. سقف تعهد بیمه شخص ثالث برای خسارت جانی بر اساس نرخ دیه تعیین می‌شود. اما مسئله‌ای که خیلی از رانندگان نسبت به آن بی‌خبر هستند این است که افراد می‌توانند سقف پوشش مالی بیمه‌نامه را افزایش دهند.

در حالت عادی بیمه شخص ثالث خسارت‌های مالی ایجادشده را تا مبلغ 9 میلیون تومان جبران می‌کند اما بیمه‌گزار می‌تواند سطح تعهد مالی بیمه شخص ثالث را افزایش دهد و حداکثر تا سقف 180 میلیون تومان از شرکت بیمه خسارت بگیرد. دانستن این نکته به بیمه‌گزار کمک می‌کند با پرداخت حق بیمه ناچیز، سقف پوشش مالی بیمه‌نامه را افزایش دهد و از این طریق برای جبران خسارات سنگینی که در تصادف با خودروهای لوکس به وجود می‌آید تحت پوشش بیمه باشد.

مسئله دیگری که برای بسیاری از بیمه‌گزاران هنگام خرید بیمه شخص ثالث مطرح می‌شود این است که افراد معمولا نمی‌دانند بهترین بیمه را از کدام شرکت تهیه کنند و این که اصلا کدام شرکت، بیمه شخص ثالث را با شرایط بهتری ارایه می‌دهد؟

چطور بیمه شخص ثالث را مطابق نیاز خود بخریم؟

می‌دانیم هر کس برای خرید خود اولویت‌هایی دارد یک نفر می‌خواهد ارزانترین بیمه را تهیه کند، خرید قسطی بیمه شخص ثالث نیز از دیگر ملاک‌های مهم است که بسیاری از افراد برای خرید خود در نظر می‌گیرند. قیمت بیمه شخص ثالث بین شرکت‌های مختلف تقریبا یکسان است؛ بنابراین از لحاظ قیمت، تفاوت زیادی بین بیمه شخص ثالث ایران و سایر شرکت‌های بیمه وجود ندارد. اما برای این که بهترین بیمه را تهیه کنید می‌توانید شرکت‌های مختلف را از لحاظ سطح توانگری، تعداد شعب پرداخت خسارت، زمان پاسخگویی به شکایت و ... مقایسه کنید و بیمه را با آگاهی سفارش دهید.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث از بیمیتو به شما کمک می‌کند در هر ساعتی از شبانه‌روز بتوانید بیمه را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه مستقیم تهیه کنید. همچنین می‌توانید شرکت‌هایی که این بیمه را به صورت اقساطی ارایه می‌دهند مشاهده کرده و بهترین بیمه را مطابق نیازتان انتخاب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه