کد: 139812044518114628

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

کد: 139812044518114628

http://bit.ly/2HWQBpj

، تهران , (اخبار رسمی): سرویس دربستی اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا جهت رفاه حال مشتریان گرامی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم خاکسپاری و ایاب و ذهاب راحت میهمانان به مقصد بهشت زهرا، بهشت سکینه، بهشت معصومه، قبرستان ارامنه و دیگر اماکن متبرکه، آماده ارائه خدمات است.

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا
خدمات اجاره و کرایه اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا با بهترین قیمت

چرا اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا؟

 برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده‌های شخص متوفی و افرادی که عزیز خود را از دست داده‌اند جهت راحتی حالشان در فصول گرما و سرما از اجاره اتوبوس واحد گشت استفاده می‌شود. اتوبوس‌های واحد گشت بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می‌کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستوران جهت پذیرایی از میهمانان انتقال می‌دهند.

اتوبوس برای مراسم ترحیم در واقع بیشترین مورد استفاده اجاره اتوبوس واحد گشت تهران جهت ایاب و ذهاب میهمانان به بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه‌ای که خانواده‌های عزادار دارند، ما تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف می‌کنیم.

اتوبوس‌ بهشت زهرا، همچون سرویس واحد گشت تهران و حومه آماده‌اند تا وسایل ایاب و ذهاب شما را برای اعزام به بهشت زهرا تهران جهت مراسم خاکسپاری فراهم آورند.

برای حمل و نقل افراد از هر نقطه شهر تهران به سمت بهشت زهرا و بالعکس به راحتی می‌توانید از اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا استفاده کنید و بدون پیش پرداخت اتوبوس اجاره کنید.

چگونه اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا اجاره کنم؟

برای اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا کافیست با ما تماس بگیرید، مراحل کلی رزرو اتوبوس برای مراسم ختم را در ادامه لیست شده است:

مرحله ۱ : تماس با تلفن ما و انجام هماهنگی های لازم

مرحله ۲ : انتخاب نوع اتوبوس از نظر مدل و تعداد صندلی ( اتوبوس معمولی یا تشریفاتی )

مرحله ۳ : دادن اطلاعاتی نظیر آدرس دقیق مبدا و مقصد و شماره تماس

مرحله 4 : ارسال اتوبوس ، روز و ساعت مقرر و پرداخت الباقی هزینه

تفاوت کرایه و اجاره اتوبوس بهشت زهرا 

مهم ترین تفاوت این مجموعه به کیفیت اتوبوس‌ها و سر وقت حاضر شدن در زمان مقرر ماست. خیلی از مجموعه‌ها بدون توجه به ساعت حضور در محل موجب نارضایتی همراهان مرحوم می‌شوند. اتوبوس‌های واحد گشت برای بهشت زهرا در برندها و با امکانات متنوع در مجموعه‌های مختلف مشغول به فعالیت هستند. برخی شرکت‌ها از اتوبوس‌هایی به مراتب جدیدتر و با امکانات بیشتر و برخی دیگر همچنان از اتوبوس‌هایی برای ارائه خدمات استفاده می‌کنند که از لحاظ کیفی در سطح پایینی قرار دارند و همین موضوع منجر به نارضایتی خانواده و همراهان مرحوم می‌شود. واحد گشت تهران یکی از مجموعه‌های فعال در تهران است که سالیان زیادی است در زمینه اجاره اتوبوس‌های واحد گشت برای بهشت زهرا مشغول به فعالیت است و تا به امروز توانسته رضایت مشتری را جلب کند.

قیمت اجاره اتوبوس بهشت زهرا

قیمت گذاری سرویس‌های واحد گشت برای مراسم ترحیم و در کل اتوبوس بهشت زهرا به دلیل داشتن شرایط ویژه و دخیل بودن پارامترهای زیاد ساده نیست، برای رفاه حال شما تنها با یک تماس و گرفتن مشاوره رایگان اتوبوس خود را رزرو کنید.

سوالات متداول در رابطه با اجاره اتوبوس بهشت زهرا

۱-آیا رانندگان واحد گشت بهشت زهرا به نقشه بهشت زهرا مسلط هستند ؟ 

همه رانندگان با تسلط کامل به مسیر و خیابان‌ها و با سابقه درخشان و از افراد مجرب دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل و نقل کشور هستند.

۲-آیا اتوبوس‌های واحد گشت سیستم خنک کننده دارند؟

بله تمامی اتوبوس‌ها سیستم خنک کننده در فصل گرما و سیستم گرامایشی در فصل سرما را دارا هستند.

۳-هزینه کرایه اتوبوس برای رفت و برگشت به بهشت زهرا چقدر است ؟

قیمت گذاری سرویس‌های رفت و برگشت بهشت زهرا به دلیل داشتن شرایط ویژه و دخیل بودن پارامترهای زیاد به سهولت انجام نمی‌پذیرد اما برای رفاه حال شما تنها با یک تماس و گرفتن مشاوره رایگان سرویس خود را رزرو کنید.

اجاره اتوبوس وی آی پی برای مراسم بهشت زهرا

اجاره اتوبوس وی آی پی برای بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری در سریع ترین زمان ممکن و با مدرن ترین امکانات جهت ایاب و ذهاب میهمانان به مراسم تدفین و ترحیم خدمات ارائه می‌دهد.

تیم ما آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب میهمانان به به بهشت زهرا و سایر نقاط اعلام می‌دارد. اتوبوس وی آی پی برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری منتقل می‌کنند. همچنین بعد از اتمام مراسم اتوبوس‌های vip برای بهشت زهرا مجددا میهمانان را به مبدا و رستوران بنا به درخواست مشتری انتقال خواهند داد.

نکات مهم برای اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

 زمان اجاره اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا: برای اجاره اتوبوس واحد گشت جهت بهشت زهرا پیشنهاد ما این است از یک روز قبل و همچنین از صبح زود اتوبوس خود را رزرو کنید.

پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس: پذیرایی از میهمانان و افراد داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز نکته بعدی است که باید حتما به ان توجه کرد. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند.

 یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس واحد گشت: شماره راننده اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا را حتما بهمراه خود داشته باشید تا در زمان شروع مراسم در صورت لزوم با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس واحد گشت برای مراسم ترحیم در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک کند. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس بهشت زهرا با تلفن زدن راحت‌تر باشد. حتی ممکن است وسیله‌ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریع‍‌تر می‌توانید هماهنگ کنید.

 هماهنگی دقیق مراسم ختم با راننده اتوبوس واحد گشت: از قبل شروع مراسم، برنامه خود را به شکل کامل با راننده اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا هماهنگ کنید تا ایشان بدانند که بعد از مراسم باید به رستوران یا جای دیگری بروند یا خیر. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس بهشت زهرا با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد.

 هزینه ساعات اضافی رزرو و کنسلی اتوبوس را سوال کنید : هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال کنید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس واحد گشت مراسم ختم نیز تاثیر گذار است، پس اگر می‌خواهید اتوبوس تمیزتر و سالم تری را اجاره کنید از قبل این موارد را در مورد کرایه اتوبوس سوال کنید.

 اتوبوس واحد گشت نیم ساعت قبل از مراسم ترحیم باید حضور داشته باشد

در زمان کرایه اتوبوس واحد گشت به این نکته نیز توجه داشته باشید که اتوبوس حداقل از نیم ساعت قبل در محل مورد نظرتان حضور داشته باشد تا استرس تاخیر در رسیدن اتوبوس و معطل شدن میهمانان را نداشته باشید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت راجعون به آدرس rajeoon.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راجعون

خدمات مختلفی در حوزه مجالس ختم مورد نیاز است که ما در سایت راجعون گرد آوری کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید به این خدمات دسترسی داشته باشید. مانند : نیروی خدماتی ، ظروف کرایه ، کرایه صندلی ، اجاره حجله ، سفارش اعلامیه ترحیم، تهیه غذا ، سنگ مزار ، سفارش اعلامیه ، کارت تشکر، پک میوه ، مداح با نی و دف ، حلوا خرما ، گل آرایی ، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس و اجاره اتوبوس ، رزرو تالار نزدیک بهشت زهرا ، مداح و واعظ ، تاج گل ، تالار پذیرایی ، پذیرایی چای و نسکافه ،کلیپ یادبود ، گوسفند زنده ، ادای دین متوفی ، آمبولانس ، چاپ کتب و ادعیه.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه