اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812044518514637

طراحی سایت فوری مناسب چه افرادی است؟

کد: 139812044518514637

http://bit.ly/2VkCy4Y

، تهران , (اخبار رسمی): طراحی سایت فوری زمانی مورد نیاز است که افراد خواسته یا ناخواسته مجبور به داشتن وب سایت هستند. برای مثال می‌خواهید در نمایشگاه شرکت کنید و زمان زیادی تا شروع آن نیست و یا به همایشی دعوت شدید و سخنرانی دارید و باید نمونه کارهای خود را در آن همایش پرزنت کنید و انواع حالت‌های مختلف ممکن است پیش آید.

طراحی سایت فوری مناسب کیست ؟
طراحی سایت فوری و سریع

حال سوال اصلی اینجاست که آیا واقعا میتوان طراحی سایت سریع انجام داد و برای مثال در کمتر از یک روز یک وب سایت کامل داشت؟ آیا از کیفیت کار کاسته خواهد شد؟ هزینه‌ی طراحی سایت فوری چه تفاوتی با طراحی سایت معمولی دارد؟ واقعا چقدر سریع سایت طراحی می‌شود؟ در ادامه به تک تک سوالات پاسخ داده شده است.

آیا واقعا می‌توان طراحی سایت فوری انجام داد؟

اگر پاسخ کوتاه می‌خواهید بله، می‌توان یک وب سایت را طی نیم روز یا حتی ۲۴ ساعت طراحی و تحویل مشتری داد. در این شرایط خاص تیم طراحی سایت آرتیمان وب طی یک جلسه اولیه ساختار را تهیه و کدنویسی و طراحی سایت به جای ۱ نفر بین ۲ تا ۶ نفر تقسیم شده و با این کار سرعت کار را تا ۶ برابر بیشتر می‌کنیم و شما در سریع زمان ممکن به سایت مورد نظر خود خواهید رسید. در این پروسه ما با مدیریت پروژه صحیح و بخش بندی کردن موارد طراحی سایت بین افراد تیم کار طراحیه اولیه، رابط های کاربری، تولید و بارگذاری محتوا، پیاده سازی و کدنویسی و همچنین پیاده سازی نهایی کدها و گرافیک‌ها را بین تیم تقسیم کرده و سایت را در کمترین زمان ممکن آماده و پیاده سازی و تحویل خواهیم داد.

آیا در طراحی سایت فوری از کیفیت کار کاسته خواهد شد؟

در این شرایط پروژه را مدیریت و بین ۲ تا ۶ نفر تقسیم می‌کنیم تا سرعت را تا ۶ برابر بالاتر ببریم ولی کیفیت فدای سرعت نمی‌شود، هیچ تفاوتی در طراحی سایت فوری و زمان دار از نظر ما وجود ندارد. ما زمان را بین افراد تیم تقسیم می‌کنیم و شما را ۲۴ ساعته یا حتی ۶ ساعته به سایت مورد نظرتان می‌رسانیم. در آرتیمان وب هیچ گاه در هیچ حالتی کیفیت کار را فدای هیچ چیز نکردیم، نمی‌کنیم و نخواهیم کرد، کیفیت یک پروژه برای ما بسیار مهم است و این موضوع به اندازه‌ای در تمامی پروسه‌ها مهم است که در تمامی موارد هیچ وقت به میزان هزینه پروژه توجهی نمی‌کنیم، پروژه‌ها جزو تیم ما نمونه کارهای ما است پس همیشه کیفیت برای ما مهم‌ترین نکته خواهد بود.

هزینه و قیمت طراحی سایت سریع چقدر است؟

در توضیحات گفتیم زمان را بین تعداد بیشتری از افراد تیم تقسیم می‌کنیم پس قطعا از نظر هزینه‌ای باید هزینه ی بیشتری را برای یک پروژه سریع در نظر بگیرید ولی باز هم نیاز نیست نگران این موضوع باشید زیرا تیم آرتیمان وب مشاور و همراه شماست و درباره قیمت طراحی سایت فوری هم به صورت کاملا تخصصی با شما هماهنگ خواهد شد.

ولی این موضوع را در نظر داشته باشید که شما یک سایت را به طور معمول طی ۱۰ تا ۳۵ روز تحویل می‌گیرید ولی در لین حالت طی کمتر از ۲۴ ساعت سایت را تحویل خواهید گرفت. اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم باید گفت هزینه طراحی سایت سریع با توجه به تمامی توضیحاتی که داده شد حدود ۳۰% تا ۵۰% بیشتر از حالت عادی طراحی وب سایت است که علت‌های آن را نیز بیان کردیم ولی با این وجود مهم است که مشتری نیز از مبلغی که پرداخت می‌کند رضایت خاطر داشته باشد، پس در زمان عقد قرارداد یا صحبت تلفنی با مرکز تماس آرتیمان وب این موضوع نیز حل و فصل خواهد شد.

ما چه کمکی به شما می‌کنیم که طراحی سایت فوری داشته باشید ؟

  • ما در آرتیمان وب طراحی سایت سریع را بر اساس قوانین گوگل انجام می‌دهیم ، مهم‌ترین نکته در طراحی سایت رعایت هر چه بیشتر اصول است، در تمامی سایت‌هایی که ما طراحی می‌کنیم اولویت اصلی و مهم رعایت قوانین گوگل است.
  • ما وب سایت شما را بهینه و براساس سئو اولیه تحویل می‌دهیم، آرتیمان وب در این سال‌ها تلاش کرده تا قوانین به روز گوگل را رعایت و سایت‌ها را با این قوانین طراحی و اجرا کند. این قوانین بسیار مهم هستند چون سایت شما باید در گوگل جایگاه بگیرد و این جایگاه است که کسب و کار شما را به دیگران بیشتر نمایش می‌دهد.
  • ما قیمت مناسبی برای این نوع از سایت‌ها در نظر گرفته‌ایم کافیست با ما تماس بگیرید و موضوع پروژه را به کارشناسان ما بگویید تا آنها بر اساس خواسته شما در همان تماس اولیه هزینه و زمان را به شما اعلام کنند.
  • ما هر نوع وب سایتی را به صورت فوری طراحی می‌کنیم، طراحی سایت فوری شرکتی، فروشگاهی، شخصی، پزشکی، خبری، گردشگری، مهاجرتی و هر نوع سایتی که مورد نیاز شما باشد. با توجه به توضیحات بالا نیازی نیست نگران حجم سایت یا نمونه کارها و محصولاتتان باشید، ما همراه شما هستیم.
  • ما سایت فوری را به صورت داینامیک تحویل می‌دهیم که با این کار شما می‌توانید ۰ تا ۱۰۰ سایت را خودتان مدیریت کنید .
  • ما سایت فوری را به همراه هاست و دامنه یک ساله رایگان در اختیار شما خواهیم گذاشت.
  • سایت شما ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پشتیبانی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرتیمان وب

آرتیمان وب با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی گرافیک ، سئو و بهینه سازی وب سایت با هدف گسترش ، رشد و ایجاد کاربران هدف برای مجموعه ها در حال فعالیت میباشد. مجموعه آرتیمان وب از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با طراحی وب سایت شروع و در سال ۱۳۹۲ بهینه سازی وب سایت و سئو را پایه ریزی کرد ، همچنین بخش های طراحی گرافیک و شبکه های اجتماعی نیز در سال ۱۳۹۳ راه اندازی و به فعالیت خود اضافه کرد. در سال ۱۳۹۵ دفتر امارات راه اندازی و در شهر دوبی پایه ریزی شد که تا امروز بیش از ۹۰ نمونه خارجی قوی را مدیریت و راه اندازی کرده است که فعالیت های آرتیمان وب در این کشور شامل طراحی سایت و سئو بوده است. در سال ۱۳۹۷ دفتر کانادا در شهر ونکوور پایه ریزی شد و بیشتر در زمینه وب سایت های پزشکی فعالیت خود را آغاز و تا امروز بیش از ۶۵ نمونه کلینیک دندانپزشکی و زیبایی را طراحی و سئو نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]