اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812044519614131

نگاران، ارائه دهنده‌ی نسل جدید استند تبلیغاتی به بازار ایران

استند پارچه‌ای، نسل جدید استندهای تبلیغاتی

کد: 139812044519614131

http://bit.ly/32nqS2V

، تهران , (اخبار رسمی): نسل جدید استند تبلیغاتی، استندهای سبک، پرتابل و قابل شستشو هستند که برای اولین بار توسط نگاران به بازار ایران معرفی شده است. این استند‌ها در مدت زمان کم، بسیار مورد توجه و استقبال شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف قرار گرفته‌اند.

استند پارچه ای، نسل جدید استند های تبلیغاتی
نسل جدید استند تبلیغاتی، غرفه سازی سبز با استند پارچه‌ای نگاران

نگاران بزرگترین مرکز فروش استند نمایشگاهی در ایران، طی چند ماه اخیر مدرن‌ترین روش غرفه سازی در جهان را به بازار ایران عرضه کرده است. البته که این روش غرفه سازی سبز مبتنی بر ماژول‌های جدا گانه است، که اکثرا از جنس پارچه و سازه آن‌ها از جنس آلومینیوم است. 

سازه‌های پارچه‌ای با توجه به مزایایی که دارند علاوه بر اینکه در غرفه سازی استفاده می‌شوند؛ کم کم جایگزین استند‌ های تبلیغاتی و استندهای دیگری که هم اکنون مورد استفاده هستند، نیز می‌شوند.

 زیرا این استندها، سبک و به راحتی قابل حمل هستند، در کمتر از چند دقیقه نصب و جمع آوری می‌شوند، از ایستایی بالایی برخوردارند، چاپ استند به راحتی قابل شستشو است و جنس پارچه کاملا ضد چروک است. همچنین این سازه‌ها بدلیل چاپ بر روی پارچه هیچگونه رفلکس نوری ندارند، بنابراین بسیار مناسب جهت استفاده در بک گراند‌ها و بک استیج جهت فیلمبرداری و عکاسی هستند.

در مجموع این ویژگی‌های مثبت در این استندها موجب شده است؛ تا استند پارچه‌ای، اولین گزینه برای انتخاب استند مورد نظر شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک باشد. و تا سال‌ها نیاز یک مجموعه را به خرید استند مرتفع سازد. قیمت استند به تناسب زمان استفاده و عمر، دوام و کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه است.

از مهمترین مزایای استندهای پارچه‌ای نگاران: سبک و راحتی در حمل و نقل، نصب و جمع‌آوری در کمتر از چند دقیقه، ایستایی بالا، قابلیت شستشوی چاپ، بدون هیچگونه رفلکس نور است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نگاران

نگاران بزرگترین مرکز استند های نمایشگاهی در کشور است که از سال 1377 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به فعالیت نموده است.

اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]