اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981204452048392

راز خرید ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بشناسید

کد: 13981204452048392

http://bit.ly/390VxFF

، (اخبار رسمی): بیمه موتور سیکلت خسارت‌های جانی و مالی واردشده به دیگر افراد و همچنین خسارت‌های جانی واردشده به بیمه‌گزار را تحت پوشش قرار می‌دهد. از طریق بیمیتو می‌توانید با مقایسه قیمت بیمه‌نامه در بین همه شرکت‌های بیمه، ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بخرید!

راز خرید ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بشناسید
راز خرید ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بشناسید

بیمیتو به شما این امکان را می‌دهد که قبل از خرید بیمه‌نامه بتوانید قیمت بیمه موتور سیکلت را در بین همه شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و ارزانترین بیمه موتور سیکلت را انتخاب کنید

از چراغ قرمزها عبور می‌کنند، از پیاده‌روها تردد می‌کنند و گاه پیش می‌آید که با حجم باری سنگین‌تر از حد معمول در خیابان گاز می‌دهند تا به مقصد برسند. بله در مورد موتورسوارها صحبت می‌کنیم. موتور وسیله‌ای مفیدی است اما استفاده غلط از آن باعث خسارت‌های مالی و جانی به دیگر افراد می‌شود؛ گذشته از شیوه‌های خطرناک برخی موتورسوارها در رانندگی؛ به خاطر شکل وسیله نقلیه یعنی دوچرخ بودن موتورسیکلت، رانندگان آن در معرض خطر بیشتری نیز هستند چرا که هیچ گارد و اتاقکی از آن‌ها محافظت نمی‌کند و در یک تصادف نه چندان سخت نیز ممکن است آسیب‌هایی جدی به این افراد وارد شود. به هر حال با رعایت قوانین، نکات ایمنی و تمام پیشگیری‌ها باز هم وقوع حوادث اجتناب ناپذیر است و شاهد تصادف موتورسیکلت سوارها در سطح شهر هستیم. برای جبران خسارت اما چکار باید کرد؟ بیمه موتور سیکلت چه حمایتی از بیمه‌گزار می‌کند و ارزانترین بیمه موتور سیکلت کدام است؟

بیمه موتور سیکلت مهم اما فراموش شده

افراد به دلایل مختلف از موتور سیکلت استفاده می‌کنند. برای برخی از افراد نیز موتورسیکلت وسیله کار و درآمد آنان است. همان‌طور که گفتیم این وسیله نقلیه مانند خودروها می‌تواند باعث ایجاد خسارت برای راننده و دیگر افراد شود. چنانچه راننده موتورسیکلت در یک حادثه مقصر باشد، موظف است خسارتی که به دیگر افراد وارد کرده است را جبران کند. گاهی ممکن است میزان خسارت به حدی باشد که راننده مقصر توان پرداخت آن را نداشته باشد. در این مواقع بهترین راه، خرید بیمه موتور سیکلت است. بیمه موتور سیکلت همه خسارت‌های جانی و مالی واردشده به دیگر افراد را تحت پوشش قرار می‌دهد و همچنین خسارت‌های جانی واردشده به راننده مقصر نیز توسط این بیمه تا سقف تعهدات بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. به همین دلیل داشتن این بیمه بسیار مهم و مفید است اما شاید برای‌تان جالب باشد بدانید که نزدیک به 90% از موتورسوارها بدون داشتن این بیمه اقدام به رانندگی می‌کنند!

خرید ارزانترین بیمه موتور سیکلت

برخی از افراد فکر می‌کنند که بیمه موتور سیکلت گران است و به همین خاطر از خرید بیمه برای موتور سیکلت خودداری می‌کنند اما واقعیت این است که این بیمه به هیچ‌وجه گران نیست از طرفی اگر ببینیم که سطح پوشش‌های این بیمه چقدر است و تا چه میزان با پرداخت خسارت از بیمه‌گزار حمایت می‌کند متوجه می‌شویم که خیلی هم به‌صرفه است. به هر حال اینجا می‌خواهیم به نگرانی‌های شما بابت قیمت بیمه موتور سیکلت پایان بدهیم و راهی معرفی کنیم تا ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بخرید آن هم در چند دقیقه!

برای خرید بیمه موتور سیکلت کافی است به سایت بیمیتو بروید و گزینه خرید بیمه موتورسیکلت را انتخاب کنید. در قسمت‌های بعد با وارد کردن مشخصات خواسته‌شده بلافاصله به صفحه مقایسه وارد می‌شوید. در این صفحه شما می‌توانید قیمت بیمه موتور سیکلت را در همه شرکت‌های بیمه ببینید و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید و در نتیجه ارزانترین بیمه موتور سیکلت را بخرید. همچنین در این صفحه می‌توانید سقف تعهدات بیمه موتور سیکلت را ببیند و آن را مطابق با نیاز و خواسته خود تغییر دهید. بهتر است بالاترین سقف تعهدات را انتخاب کنید زیرا در این صورت خسارت‌های مالی واردشده تا سقف 180 میلیون تومان را پرداخت می‌کند. سقف پرداخت خسارت‌های جانی واردشده به دیگر افراد تا 360 میلیون تومان و معادل دیه فرد در سال 98 است. همچنین سقف پرداخت خسارت برای خسارت‌های جانی واردشده به راننده مقصر 270 میلیون تومان است.

خرید آنلاین انواع بیمه بهترین راه خرید بیمه

سریع‌ترین و راحت‌ترین راه خرید بیمه، خرید آنلاین آن است. در بیمیتو می‌توانید انواع بیمه‌های خودرو مانند بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را به صورت آنلاین خریداری کنید. همچنین امکان خرید بیمه مسافرتی، بیمه آتش سوزی و بیمه درمان تکمیلی به صورت آنلاین نیز وجود دارد. کافی است آنلاین شوید و از امکانات بیمیتو استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه