اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812044521311061

محاسبه قیمت طراحی سایت چگونه است؟

کد: 139812044521311061

http://bit.ly/2PhZ1vF

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از سوالاتی که شاید برای خیلی‌ها پیش آمده باشد این است که هزینه طراحی سایت بر اساس چه مواردی قیمت گذاری می‌شود. موارد مختلفی در قیمت گذاری وب سایت تاثیر گذار هستند اعم از برنامه نویسی سایت، استفاده از CMSهای آماده، طراحی گرافیکی ظاهری و بسیاری موارد دیگر که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

محاسبه قیمت طراحی سایت چگونه است؟
هزینه طراحی سایت

محاسبه قیمت طراحی سایت معمولا باید بعد از بررسی دقیق نیازهای مدیر سایت و ارزیابی آن صورت گیرد. در ابتدا مدیری که نیازمند سایتی برای شرکت خود است باید هدف خود از طراحی سایت شرکتی را مشخص کند و پس آن خدماتی را که می‌خواهد در سایت ارائه دهد باید در نظر بگیرد. طراحان سایت برای طراحی یک سایت دقیق که پاسخگوی تمام نیازهای مدیر و کاربران باشد باید اطلاعات دقیقی را داشته باشند.

قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می‌‌شود؟

این سوالی است که بسیار بحث برانگیز است و معمولا برای طراحان مختلف ضد و نقیض‌هایی وجود دارد. در واقع در هنگام قیمت گذاری سایت سوالاتی پیش می‌آید؟ به چه فاکتورهایی در طراحی سایت باید دقت کرد؟ کدام فاکتورها هزینه طراحی سایت را افزایش می‌دهد؟ کدام فاکتورها ارزش هزینه کردن را دارد؟در ادامه فاکتورهایی که در محاسبه قیمت طراحی سایت تاثیر گذارند بررسی شده است.

سیستم مدیریت محتوا

هسته‌ی مرکزی یک سایت سیستم مدیریت داخلی است. در بعضی موارد شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده استفاده می‌کنند و بعضی از طراحان آن را به صورت خط به خط برنامه نویسی می‌کنند. در هنگام سفارش به این نکته توجه کنید ممکن است از سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده کنند ولی هزینه‌ی برنامه نویسی آن را بگیرند. پس در این زمینه اطلاعات داشته باشید که از طراحان سایت بپرسید.

طراحی سایت اختصاصی

بعضی از افراد یا شرکت‌ها سفارش‌های خاصی برای نوع طراحی سایت دارند و سایت دقیقا مطابق سفارش آنها طراحی و برنامه نویسی می‌شود. مسلما این نوع از سایت‌ها هزینه‌ی بالاتری دارند. البته قیمت این نوع سایت‌‌ها به طراح و شرکتی که طراحی سایت را انجام می‌دهد دارد. ممکن است بعضی از سایت‌ها کدهای پیش نویس زیادی داشته باشند و یا ممکن است هیچ کدی نداشته باشند که این امر هزینه‌ی بالاتری را ایجاب می‌کند.

طراحی ظاهری

بدون شک مهمترین نکته‌ای که در طراحی یک سایت وجود دارد و مدیران سایت به آن توجه دارند ویژگی‌های ظاهری سایت برای جلب توجه کاربران است. مهم است که سایت شما به گونه‌ای طراحی شود که بتواند خدمات و برند شما را به صورت کامل ارائه دهد و هم چنین ظاهر آن مانند دیگر سایت‌ها نباشد و فقط خاص شما برنامه نویسی شود. طراحان سایت به این موضوع واقف هستند و خود در این زمینه خلاق هستند اما برخی مدیران سایت نسبت به این مسئله حساس هستند و خودشان سفارش‌هایی را در جهت طراحی ظاهری سایت دارند که البته باعث افزایش قیمت می‌شود. بنابراین طراحی ویژگی‌های ظاهری سایت در تعرفه و قیمت سایت بسیار تاثیر گذار است.

برنامه نویسی

درباره‌ی زبان برنامه نویسی بهتر است اطلاعاتی داشته باشید. معمولا دو زبان برنامه نویسی داریم: php و asp.net

البته زبان‌های برنامه نویسی زیادی داریم ولی با توجه بازار ایران و نیازهای مشتری بیشتر طراحان از این دو زبان استفاده می‌کنند. اگر زبان برنامه نویسی php باشد در واقع سیستم مدیریت محتوای آماده است و هزینه‌ی آن کمتر است. اما اگر زبان برنامه نویسی زبان‌های دیگری مانند asp.net باشد به احتمال سیستم برنامه نویسی شده است و اختصاصی و دست نویس است. این نوع از برنامه نویسی‌ها هزینه‌ی بیشتری نیز دارند.

پس از شرکت طراح سایت خود درباره‌ی زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریتی مورد استفاده سوال کنید. بعضی از شرکت‌ها ممکن است از گفتن نام ورد پرس یا جوکما به دلیل بدبینی‌هایی که در این سیستم‌ها است، امتناع کنند.

امنیت

یک مورد مهم امنیت اطلاعات سایت است که بسیار موضوع مهمی است. معمولا سیستم‌‌های اشتراکی را راحت‌تر از سیستم‌های اختصاصی و دست نویس می‌توان هک کرد. در کل امنیت برای هر سیستم نسبی است. یک طراح سایت باید با این موضوع کامل آشنا باشد و تمامی راه‌های نفوذ را ببندد. امنیت بان اطلاعاتی نیز در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد.

امروزه بسیاری از کارها با اینترنت انجام می‌شود و بسیاری از کسب و کارها در تلاش برای ایجاد یک سایت اینترنتی هستند. بنابراین دارندگان کسب و کار به دنبال افراد و یا شرکت‌هایی هستند که بتوانند برای آنها سایتی را طراحی کنند که پاسخگوی نیازهایشان باشد. 

شما می‌توانید با مراجعه به شرکت طراحی سایت ساپرن تمام انتظارات خود را برطرف کنید. این شرکت با داشتن نمونه‌هایی از وب سایت‌هایی که تا کنون طراحی کرده است این اطمینان را به شما می‌دهد که سایتی مطمئن مطابق با نیازهای شما طراحی کند. همچنین این شرکت با بهره گیری از روش‌های نوین و متخصصان خدماتی را در زمینه‌ی طراحی سایت و خدمات سئو سایت به شما ارائه می‌دهد.

علاقه مندان می‌تونند با مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کنند و در زمینه طراحی سایت از آنها اطلاعاتی را کسب کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ساپرن

شرکت سانا پرداز نارین با برند ساپرن در سال ۱۳۹۴ با هدف اصلی خدمات در حوزه فناوری اطلاعات به ثبت رسیده است. اهداف اولیه این شرکت تولید و طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی وب سایت توریستی و گردشگری ، طراحی وب سایت رستوارن، کافی شاپ و فست فود، طراحی سایت اتوبار و باربری، طراحی وب سیات های شرکتی و سازمانی، نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و گسترش فعالیت های وابسته به آنها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]