اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812044521614346

خواص روغن خراطین برای پوست

کد: 139812044521614346

http://bit.ly/2HS2blD

، آمل , (اخبار رسمی): روغن خراطین خواص بینظیری برای پوست دارد که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است.

خواص روغن خراطین برای پوست
روغن خراطین

روغن خراطین خواص زیادی برای پوست دارد. خراطین از کرم خاکی به خصوصی ساخته می‌شود. دلیل این که از کرم خاکی روغنی بدست می‌آید که برای پوست بسیار مفید است اینست که پوست کرم خاکی شامل دوز بالا از پپتیدهای مس طبیعی، هومات‌ها، اکسین‌ها، کینتین‌ها و سیتوکینین‌ها است.

این مواد باعث تحریک رشد سلول‌های سالم پوست، تولید کلاژن، تقویت پوست، هیدراتاسیون و جذب مواد مغذی می‌شود که در نتیجه روغن خراطین بدست آمده دارای  خواص ضد پیری است. 

خواص روغن خراطین برای پوست و لک صورت

استفاده از روغن خراطین باعث شفافیت پوست می‌شود. همچنین روغن خراطین برای چروک صورت و شفافیت پوست صورت کاربرد زیادی دارد. 

خواص روغن خراطین برای پوست و از بین بردن خط اخم و خط خنده و خط پیشانی

یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای روغن خراطین استفاده از آن برای کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست است. امروزه یکی از اصلی ترین مواد گران‌ترین کرم‌های جهان روغن خراطین است. همچنین این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی می‌کند و پوست را فوق‌ العاده نرم و لطیف کرده و همچنین اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌‌های پوستی دارد.

قبل از مصرف روغن خراطین توجه کنید که:

قبل از مصرف روغن خرطین ، پوست خود را کاملا شستشو دهید و پس از خشک کردن سه تا پنج قطره از ترکیب مورد نظر را روی پوست خود ماساژ دهید تا روغن کاملا جذب پوست شود.
روزی دو بار این عمل را تکرار کنید. مناسب ترین زمان استفاده از روغن خراطین شب قبل از خواب است.

خواص روغن خراطین برای پوست و چاقی صورت

روغن خراطین برای چاقی صورت روشی مفید، آسان، کم هزینه و در دسترس است که فاقد عوارض جانبی بوده و مورد تایید پزشکان و طب سنتی است. چاق کردن صورت و گونه‌‌ها برای بسیاری از خانم‌ها یکی از مهمترین دغده هایشان محسوب می‌شود بسیاری از خانم‌ها دارای صورت‌هایی استخوانی و لاغر هستند و برای اینکه صورت خود را چاق‌تر و تپل‌تر کنند، روش‌های مختلفی را آزمایش کرده‌اند.

مطمئنا یکی از بهترین روش‌های چاق‌تر کردن صورت و گونه‌ها، ماساژ صورت با روغن خراطین خوب و با کیفیت است. ماساژ دادن صورت و گونه‌ها، باعث افزایش خون رسانی و افزایش سوخت و ساز در این نواحی می‌شود.

خون رسانی و سوخت و ساز بیشتر نیز رشد اندام‌ها را در پی دارد در صورتی که ماساژ دادن صورت به شیوه‌ای صحیح صورت گیرد، بدون شک در دراز مدت می‌تواند باعث چاق‌تر شدن صورت و گونه‌ها شود.

البته ماساژ دادن صورت و گونه در صورتی که با استفاده از یک روغن خراطین خوب و با کیفیت نیز همراه باشد، باعث نتیجه گیری به مراتب بهتر و سریع‌تری خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آویشن

در دنیای امروز و با صنعتی شدن جوامع نیاز انسان به تغذیه سالم و استفاده از محصولات گیاهی و ارگانیک بیشتر حس میشود، ما در فروشگاه اینترنتی آویشن در تلاشیم تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب از دل طبیعت به دست شما برسانیم.

اطلاعات تماس
  • 011430***** - 093564*****
[نمایش اطلاعات]